Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

8 hours ago, Bokisd said:

Imam jedno laicko pitanje,.... kako sve to imamo u porastu recimo od 19, 20 i 20. veka,....ali, imamo i veci prirastaj ?

Padao je natalitet i tada ali se mortalitet dece drastično smanjivao... stvar je u tome što pad nataliteta kasni 1-2 generacije za padom mortaliteta... tj. ljudima treba malo vremena da skontaju da im neće pomreti većina dece da li prestali da prave veliki broj dece...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

4 hours ago, Поуке.орг инфо said:

Prosto neverovano, ali nazalost, istinito!

па шта Владика је у праву. Која је разлика да ли има сајт или не. Владика Максим има сајт али само на енглеском и шта ћемо сад да радимо.

Слава Богу на свему

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.B92.NET

Tehnološke kompanije Apple i Google danas su predstavile dugo očekivanu tehnologiju za automatsko obaveštavanje ljudi ako su...

Kinezi su ovu tehnologiju imali već na samom početku epidemije putem WeChat-a...ali to je forsirala zla država...to ne valja...Ovako pošto će to da sprovedu sveti Apple i Google, ljudi će ovo progutati naravno bez malo ili nimalo muke. 

 

  • Свиђа ми се 1

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.FOXNEWS.COM

For those of you still wiping down groceries and other packages amid the ongoing coronavirus pandemic, breathe a sigh of relief: The Centers for Disease Control and Prevention (CDC) now say...

 

Још мало чувене ”струке”...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 35 минута, Juanito рече
WWW.FOXNEWS.COM

For those of you still wiping down groceries and other packages amid the ongoing coronavirus pandemic, breathe a sigh of relief: The Centers for Disease Control and Prevention (CDC) now say...
Још мало чувене ”струке”...

Štp je brzo to je kuso..Kuš više od fijaska sa hidroksiklorokinom. Da se pita prava struka, javnsot ne bi znala bar godinu dana u vezi korona dok se ne naprave opsžena istraživanja..ovako struka podleže pritsku javnosti, politike, raznih interesnih grupa te se istraživanja često rade na brzinu, a ne na kvalitet. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.LIFESITENEWS.COM

Alberta’s guidelines make it clear that reopening churches cant distribute...

Струка се понегде дубоко умешала у живот Цркве. Премијер који је на челу ове Провинције је завршио католичку богословију, дакле човек свестан како живот у Цркви изгледа. Крајње забрињавајуће.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Justin Waters рече

Štp je brzo to je kuso..Kuš više od fijaska sa hidroksiklorokinom. Da se pita prava struka, javnsot ne bi znala bar godinu dana u vezi korona dok se ne naprave opsžena istraživanja..ovako struka podleže pritsku javnosti, politike, raznih interesnih grupa te se istraživanja često rade na brzinu, a ne na kvalitet. 

Тако је, али је фора што би у том случају стратегија вероватно била да се планета заустави на бар годину дана док наука не дође до неких одговора. А пошто је то свакако немогуће без да умре милијарда људи (без Гејца :smeh1:), онда имамо ову ситуацију.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

RS.N1INFO.COM

Na današnjoj sednici Vlade, kako je saopšeno, usvojen je predlog Кriznog štaba za zaštitu zdravlja stanovništva od...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Rec jednog uglednog i uvazenog kolumniste. Crno-na-belo.

...

"Vanredno stanje je ukinuto pre osam dana, ljudi hodaju bez maski i svi se ponašaju kao da se ništa ne dešava. Zašto?
ZATO ŠTO SE JEBENO NIŠTA NE DEŠAVA. Neće biti horor klastera novozaraženih, neće biti apokalipse, neće biti više mrtvih nego u tipičnoj sezoni gripa, nećeš umreti, neće umreti tvoja baba, a i tvoj pas je bezbedan. Farsa je gotova, bar za sada, dok se vlastima ponovo ne prijebe naša kolektivna guzica."

  • Волим 1

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

3 hours ago, obi-wan said:

Rec jednog uglednog i uvazenog kolumniste. Crno-na-belo.

...

"Vanredno stanje je ukinuto pre osam dana, ljudi hodaju bez maski i svi se ponašaju kao da se ništa ne dešava. Zašto?
ZATO ŠTO SE JEBENO NIŠTA NE DEŠAVA. Neće biti horor klastera novozaraženih, neće biti apokalipse, neće biti više mrtvih nego u tipičnoj sezoni gripa, nećeš umreti, neće umreti tvoja baba, a i tvoj pas je bezbedan. Farsa je gotova, bar za sada, dok se vlastima ponovo ne prijebe naša kolektivna guzica."

Od sezonskog gripa u Evropi godišnje umre oko 70000 ljudi. Samo u Italiji I Velikoj Britaniji u prethodna 3 meseca preminuo je približno isti broj osoba od COVID-19. 

gghh.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, fsa рече

Od sezonskog gripa u Evropi godišnje umre oko 70000 ljudi. Samo u Italiji I Velikoj Britaniji u prethodna 3 meseca preminuo je približno isti broj osoba od COVID-19. 

gghh.png

Има и ово

1.

Until recently, the World Health Organization (WHO) estimated the annual mortality burden of influenza to be 250 000 to 500 000 all-cause deaths globally; however, a 2017 study indicated a substantially higher mortality burden, at 290 000-650 000 influenza-associated deaths from respiratory causes alone, and a 2019 study estimated 99 000-200 000 deaths from lower respiratory tract infections directly caused by influenza. Here we revisit global and regional estimates of influenza mortality burden and explore mortality trends over time and geography.

WWW.NCBI.NLM.NIH.GOV

Until recently, the World Health Organization (WHO) estimated the annual mortality burden of influenza to be 250 000 to 500 000 all-cause deaths globally; however, a 2017 study indicated a...

 

2.

Globally, as of 12:54pm CEST, 21 May 2020, there have been 4,893,186 confirmed cases of COVID-19, including 323,256 deaths, reported to WHO.

COVID19.WHO.INT

World Health Organization Coronavirus disease (COVID-19) situation Dashboard

Што се тиче викања, викала је и струка и панично напуштала седнице, поручивала путем смс порука да се приближавамо катастрофи као у Италији и Шпанији, ишла из крајности у крајност те није ништа те ћемо сви да умремо.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

HAPPYTV.RS

Marina Abramović u svom umetničkom izražavanju nema limita! Granice bizarnosti! Danima se govori o njenim horor potezima, za koje ona smatra da su umetnost, dok je ostatak sveta...

 

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

19 hours ago, obi-wan said:

Rec jednog uglednog i uvazenog kolumniste. Crno-na-belo.

...

"Vanredno stanje je ukinuto pre osam dana, ljudi hodaju bez maski i svi se ponašaju kao da se ništa ne dešava. Zašto?
ZATO ŠTO SE JEBENO NIŠTA NE DEŠAVA. Neće biti horor klastera novozaraženih, neće biti apokalipse, neće biti više mrtvih nego u tipičnoj sezoni gripa, nećeš umreti, neće umreti tvoja baba, a i tvoj pas je bezbedan. Farsa je gotova, bar za sada, dok se vlastima ponovo ne prijebe naša kolektivna guzica."

 

Za tebe je izgleda, zemlja ravna ploca sa drzavom Srbijom na njoj.

Epidemija u Srbiji je zaustavljena zbog restriktivnih mera koje su primenjene. Nije bilo druge, znajuci za labilan zdravstveni sistem.

     I ostale zemlje, ispostavilo se imaju isti, mozda imaju opremu al' ne znaju sta ce s njom. Ovde nas nisu zatvarali tako drasticno pa se rezultat vidi.

    Ima li razlike izmedju 200-300 umrlih i 10 000??    Gde se otvoreno taj  cin naziva pasivnom eutanazijom??

 

    Nego, trosis mnogo energije trazeci istomisljenike po youtubu. Da negirate ono sto je evidentno.

    Predlazem da nadjes statistike mortaliteta po zemljama  za period januar-maj 2020 u odnosu na isti taj period proteklih godina i to je sve.

    Da ne lupetas vise ovuda, ako ne zbog nas,  onda u ime svih pomrlih dusha koje su mogle, sa svojim komorbiditetima da joste pozive komotno koju godinu.

 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...