Jump to content

САД извршиле атентат на високог званичника Ирана

Оцени ову тему


Milan Nikolic

Препоручена порука

пре 7 минута, obi-wan рече

Da, to je valjda probao da kaze, ali takav redosled dogadjanja skoro niko na vojnom forumu ne uzima za ozbiljno.

Da teško je uzeti za ozbiljno jer što reče Romejac, mogli su ga lako izvesti iz aviona. Imalo bi smisla, da je avion u kome je ta osoba bila preletala Iran, ne poletala iz Irana. Tako da nimalo nema logike. 

Meni je i dalje na umu, onaj video koji je sniman u nekom mirnom dijelu Teherana bez mnogo očiju, i sa mirnoćom nekoga ko je očekivao da se to desi. Dakle čini mi se da su Iranci imali izdajnike u svojim redovima, a motiv bi svakako mogao biti ovi protesti koji su iskrsli, i povod da se organizuje iransko proljeće. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...
  • Одговори 316
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Nema od toga ništa jer zakon treba da podrži Senat plus Tramp ima pravo veta.
 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...