Jump to content

КОНАЧНО: Не питајте и не постављајте питања Брки Жарковачком


Препоручена порука

пре 1 сат, Брка Жарковачки рече

Не знам ни где сам, нити како сам ... не знам више ни ко сам, ако неко и нешто уопште јесам. Али, нисам.

Иначе, није лоше ... али није ни добро ... мада, није ни овако, ни онако ... нити никако ... мада није ни нити икако ... ако ме разумеш...

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...