Jump to content

Др Јована Стојковић - Све што сте желели да знате о вакцинама али је на ТВ цензурисано

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 27 минута, Кратос рече

Što je Japan izbacio MMR vakcinu i zašto se kod nas nameće obavezna vakcinacija kad u većini zemalja EU to nije?

Hiljadu puta odgovoreno pitanje... a ti nisi juce doso na forum

Jel vi antivakceri imate neku kes memoriju koja se prazni jednom mesecno kad je pun mesec pa sve sto ste culi i naucili se obrise pa jovo nanovo?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 527
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 3 минута, cloudking рече

Hiljadu puta odgovoreno pitanje... a ti nisi juce doso na forum

Jel vi antivakceri imate neku kes memoriju koja se prazni jednom mesecno kad je pun mesec pa sve sto ste culi i naucili se obrise pa jovo nanovo?

Samo keš,bez memorije...:)):pop: Kaži leba ti,što ste vi vakcinofašisti pametniji od europljana?

 

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Avocado рече

Jel znaš možda nekog bivšeg antivaksera koji je nekada bio siguran da thiomersal u vakcinama uzrokuje autizam ali je sada skroz cool u vezi sa vakcinama jer više ne sadrže thiomersal? Ja bih baš voleo da upoznam nekog takvog...

 

Ne znam. Ali znam jednu antivakcerku koja je promenila mišljenje o vakcinama nakon što su porodično zapatili veliki kašalj (pertussis). Sreća što su deca bila već velika, pa su se samo davila od kašlja danonoćno šest nedelja, ali su ostala živa. I sreća što se u tom periodu nismo videli sa njima, jer smo mi baš tu negde imali još nepotpuno vakcinisano prevremeno rođeno dete koje je dve nedelje bilo na aparatima zbog sindroma respiratornog distresa - ukratko, dete koje bi imalo velike šanse da od pertusisa umre. (To dete je sad veliko, zdravo, jako i uredno vakcinisano).

Tu negde se nalazi i vrlo verovatna konfundirajuća varijabla negde od avaksa navedene studije po kojoj su 'nevakcinisana deca ređe dospevala lekarima sa simptomima respiratornih bolesti' - ta moja drugarica ni zbog velikog kašlja nije vodila decu lekaru, malo zbog uopštenog nepoverenja prema svim lekarima, a malo jer je bilo sramota što su joj deca u 21. veku dobila veliki kašalj.

Promenila je mišljenje ona, ali i ja - do tada sam bila tolerantnija na 'retke donekle simpatične hipi lujke' koje ne vakcinišu decu, jer sam se uzdala da i bez njih imamo 95% i da su osetljive kategorije zaštićene.

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 47 минута, Juanito рече

Ал Паћино се не слаже. Е сад ко је ту у праву, не знам, тешка дилема. 

Znace se kad Morgan Frimen bude dao svoje misljenje...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Вукашин Ковачевић Хтео сам да те питам пошто смо приближних година, дал си вакцинисан као и ја? Претпостављам као @Trifke што је напоменуо да смо иако смо доста млађи од њега исто добили гро вакцина током одрастања.

  • Свиђа ми се 1

                        Човек планира Бог одлучује

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 часа, Justin Waters рече

Autizam nije više aktuelan jer je pobijen milijardu puta, da je i antivakcinerima vjerovatno postalo jasno. Sad su aktuelne nanočestice i epilepsija. 

E posto sam ljubomorna sto si uvek u toku sta je aktuelno, raspitala sam se. Kazu, antivaxxeri Serbije podeljeni od kako Jovana daje podrsku artemijevcima.

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Кратос рече

Samo keš,bez memorije...:)):pop: Kaži leba ti,što ste vi vakcinofašisti pametniji od europljana?

Nismo pametniji nego su nam sunarodnici gluplji... :)

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Avocado рече

Nismo pametniji nego su nam sunarodnici gluplji... :)

Znači treba da bude neobavezna,idemo dalje....

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 43 минута, Кратос рече

Znači treba da bude neobavezna,idemo dalje....

Naravno da treba da bude neobavezna... i bice... cim bude manje glupih... :)

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Avocado рече

Naravno da treba da bude neobavezna... i bice... cim bude manje glupih...

Pa jeste stvarno trebaš da budeš ko točak da primiš vakcinu a plašiš se nevakcinisanih...nešto tu ne štima....:smeh1:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Кратос рече

Samo keš,bez memorije...:)):pop: Kaži leba ti,što ste vi vakcinofašisti pametniji od europljana?

 

Da ti prevedem ovo sto avocado insinuira....

evopljani imaju visoku zdravstvenu kulturu i sami vakcinisu svoju decu u tom broju da on zadovoljava onaj uslov grupnog imuniteta... to znaci da nikakve intervencije nisu neophodne.

Intervencije  i kazne su bandoglavce koji numeju da se dozovu pameti... a to smo jelte- mi

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, cloudking рече

Da ti prevedem ovo sto avocado insinuira....

evopljani imaju visoku zdravstvenu kulturu i sami vakcinisu svoju decu u tom broju da on zadovoljava onaj uslov grupnog imuniteta... to znaci da nikakve intervencije nisu neophodne.

Intervencije  i kazne su bandoglavce koji numeju da se dozovu pameti... a to smo jelte- mi

Pa šta će im tako visoko zdravstveno kulturnima bilo kakve intervencije,el te vakcine rade ili ne rade,čemu ta fobija od nevakcinisanih?

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 57 минута, Кратос рече

Pa jeste stvarno trebaš da budeš ko točak da primiš vakcinu a plašiš se nevakcinisanih...nešto tu ne štima....:smeh1:

Nešto me večeras mrzi da te štimujem... probaj Gugl...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, Avocado рече

probaj Gugl...

Или форум. Овде имамо толико тема на којима смо годинама писали и писали и приложили аргументе, фотке, радове и изворе, и обухватили готово све о овој тематици, да бисмо опуштено могли да направимо приручник за едукацију антивакцера и њихових сателита. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...