Jump to content

Око чега се људи најчешће свађају у заједници у којој живе - браку, ванбрачној заједници . . . ???

Оцени ову тему


Препоручена порука

Моје скромно искуство каже да се људи најчешће свађају ако су из погрешних мотива и ступили у ту заједницу. Ови што знају где су и због чега и зарад чега, имају несугласице, али и решење. Свађе кратко трају :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 41 минута, Tamara Ristić рече

Najveća pošast modernog doba je užegnuće ,,ljubavi" iliti rutina. :)

Послато са HUAWEI Y625-U21 користећи Pouke.org мобилну апликацију
 

Мислиш да је било мање рутински док су сви устајали у пет ујутру, ишли у њиву, радили по цео дан, враћали се увече и спавали?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa, iskreno...malo su se više igrali noću hahaha. :D

Мислиш да је било мање рутински док су сви устајали у пет ујутру, ишли у њиву, радили по цео дан, враћали се увече и спавали?


Послато са HUAWEI Y625-U21 користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, sanja84 рече

:)

ја бих ти купио машину... јер мање троши и воде и струје и детерџента од ручног прања... штеди енергију и, још важније, живце и руке...
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...