Jump to content

Хрватска-Енглеска, полуфинале ФИФА СП 2018-За кога (и да ли) навијате? [АНКЕТА]

Оцени ову тему


Хрватска  

17 члановâ је гласало

  1. 1. За репрезентацију које државе ћете навијати (ако уопште) у вечерашњем полуфиналном мечу?

    • Хрватска
    • Енглеска


Препоручена порука

пре 48 минута, Broken рече

Necu gledati. Puk'o mi juce telefon, tv i net. Nemsm signala nikskvog sem ovo malo mreznog interneta. Serviseri nisu bili. Nek' se nose. Iz protesta necu ni da idem negde da gledam. Nisam ni juce gledao a ni finsle necu.

 

7896634pa kud baš sad..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, БанеЛ рече

Навијам за продужетке, па за пенале, па да их пуцају до сутра ујутру, док се не ражабе. Онда оне који прођу у финале Французи да избуше као сито. 

:POPOcorn1:

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I kod nas je vrlo uzbudljivo i bez Mundijala:

Prag upravo sada (živi prenos), pred Parlamentom Češke Republike, protesti protiv vlade koja ima biti izglasana s potporom komunista prvi put od pada komunizma 1989. godine, u toku je izglasavanje (ne)povjerenja takvoj vladi.

https://tinyurl.com/yc4tk7lm

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Рвати играју најбољи фудбал на Светском првеснтву. Мислим да ће бити прваци. Наравно навијам за Вранцузе.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...