Jump to content

Koliko veliku platu bi trebalo da imaju "žene koje ne rade ništa"

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 9 минута, Рапсоди рече

Ти то из искуства...знам таКе, исто причале коТи, док се нису удале ...ево их сад благосиљају свекрве кад  скувају лонац за цијелу кућу.:) 

Ма дај ко да је наука скувати лонац супе, чорбе за три дана.. 

ПС. Не знаш 'ваке. 

пре 6 минута, Natasa. рече

Farisej, nefarisej, često su nam oprečna mišljenja, ali sve je lepo rekla, za decu pogotovo. Tu postoji neki rok i jbg, šta da se radi.

Ali nije ni sve u biologiji, tu npr. muški često greše, ima dosta i u psihi. Povedu se kako imaju biološku prednost, zađe u godine kad nema više živaca. Treba da trči za decom, a njemu samo do sedenja u fotelji i vođenja svetske politike.

Ма кога брига за биолошки сат. А и да те брига, неке ствари не можеш да испланираш и предвидиш. Живиш свој живот, па шта ти Бог да. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Paradoksologija рече

Meni je svekrva […] Ali ona je stvarno divna žena koja nema uopšte tu crtu da popuje, naređuje, kritikuje. Ima mišljenje o svemu, ali ne i ideju da to mišljenje moraju i drugi da dele. Nisu svi matorci takvi.

Шта све нећу чути на овом форуму?! :krstix:

:smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Lady Godiva рече

Ма кога брига за биолошки сат

Nažalost, ovo nije tačno. Postoji rok trajanja za decu. Da baba može da rađa-rađala bi...i postoji razlog zašto ne može.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Natasa. рече

Nažalost, ovo nije tačno. Postoji rok trajanja za decu. Da baba može da rađa-rađala bi...i postoji razlog zašto ne može.

Па имала сам биос у основној и средњој.. капирам толико :smeh1:

Хтела сам да кажем, да не можеш да јуриш неког јуношу и да рађаш децу јер је то погодан тренутак за твој организам. Ако немаш поред себе неког с ким желиш да подстичеш пренасељеност планете :D онда једноставно немаш децу и то је то.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, Lady Godiva рече

ПС. Не знаш 'ваке. 

Знам и гОре...:smeh1:

  • Хахаха 1

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Lady Godiva рече

Па имала сам биос у основној и средњој.. капирам толико :smeh1:

Хтела сам да кажем, да не можеш да јуриш неког јуношу и да рађаш децу јер је то погодан тренутак за твој организам. Ако немаш поред себе неког с ким желиш да подстичеш пренасељеност планете :D онда једноставно немаш децу и то је то.

Zapravo možeš. Ako su ti deca prioritet, a takvih ima koliko hoćeš, naći ćeš junošu kao rasplodnog pastuva. Ne kažem da je pravilno i da treba, ali prosto nekima su deca alfa i omega i ne zanima ih muž toliko.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Lady Godiva рече

Шта све нећу чути на овом форуму?! :krstix:

:smeh1:

Svekrvu volim, a svekra obožavam, isti smo kao da me je rodio. 

Oni nisu imali ćerku, samo dva sina, svekrva nije smela da ima više dece, i totalno sam se od početka osetila kao da su me tako i prihvatili, sa sve prepucavanjima o politici :smeh1:

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Рапсоди рече

али за децу може да буде касно...

Hm, hm bar ti znas da gde Bog odlucuje biologija mora da slusa ;)

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Лапис Лазули рече

Hm, hm bar ti znas da gde Bog odlucuje biologija mora da slusa ;)

:smeh2:

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 40 минута, Natasa. рече

Zapravo možeš. Ako su ti deca prioritet, a takvih ima koliko hoćeš, naći ćeš junošu kao rasplodnog pastuva. Ne kažem da je pravilno i da treba, ali prosto nekima su deca alfa i omega i ne zanima ih muž toliko.

 

naći ćeš junošu na kraju videa :D 

https://www.youtube.com/watch?v=mS5e5GhwYWs

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Natasa. рече

Bog uredio biologiju :D.

Али може и да је доради :D (преуреди)

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 30 минута, Lady Godiva рече

Ако немаш поред себе неког с ким желиш да подстичеш пренасељеност планете :D онда једноставно немаш децу и то је то.

zivo me zanima kakav taj neki za tebe, treba da bude? daj listu :tv:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...