Jump to content

Koliko veliku platu bi trebalo da imaju "žene koje ne rade ništa"

Оцени ову тему


Препоручена порука

@Natasa., шта те бре заболе шта мисли или каже околина? Док год ти и твој супруг фунционишете, слажете се и задовољни сте, брига те шта ће залудни људи да причају.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, ninaana рече

@Војвода7 Šta da rade žena i deca kojima glava porodice ne daje dovoljno novca, a samo on zarađuje? 

Па нека се не удају за таквога. Имаш жена удају се за алкохоличара и после кукају како им је тешко...муж алкохоличар, ви жене можете да бирате за кога ћете се удати, бар велика већина може.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Lady Godiva рече

@Natasa., шта те бре заболе шта мисли или каже околина? Док год ти и твој супруг фунционишете, слажете се и задовољни сте, брига те шта ће залудни људи да причају.

Ma naravno, samo prenosim situaciju sa "terena". Takvo je stanje, šta da se radi.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 29 минута, Војвода7 рече

Па нека се не удају за таквога. Имаш жена удају се за алкохоличара и после кукају како им је тешко...муж алкохоличар, ви жене можете да бирате за кога ћете се удати, бар велика већина може.

Па нико неће да каже "нећу да ти дајем паре од плате" или "много волим да пијем" док се још забављају. Тек кад живиш у заједници са неким неко време можеш да видиш какав је тај стварно као личност. А будућност не можеш да предвидиш, дођу такве животне околности да се људи промене. Понекад на боље, понекад на горе.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, Natasa. рече

Ma naravno, samo prenosim situaciju sa "terena". Takvo je stanje, šta da se radi.

Ништа. Нека конзервице коментаришу. Лепо њима да чешу језик, лепо нама у нашим животима и све кул. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Paradoksologija рече

A ako muž čuva decu, onda "Upregla ga, a ona skita po poslovima" ili "Siroma, mora da mu stalno zvoca i prebacuje" ili "Lenčuga, ona ga izdržava a on sve četiri u vis". A nekad sve to u kombinaciji :0426_feel:

Nisu ni žene ništa bolje... žena je ženi vuk... Ne daj bože muž jednu pelenu da promeni... on je tu da radi, čuš kud će on da pomaže oko deteta... ni slučajno...
a ovamo armija baba, strini, tetki, svekrva i mama pomaže zakulisno... samo to se ne pominje naravno...

Pre neki dan čitam jednu mamu koja kuka na svoju komšinicu- ima dvoje dece, muž na brodu, ona ništa ne radi...pa upregne muža kad dođe da radi oko dece...
meni prošlo kroz glavu nešto potpuno drugo kad se pomenula žena kojoj je muž na brodu i po 6 meseci a ona sama sa dvoje dece..
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, GeniusAtWork рече

Па нико неће да каже "нећу да ти дајем паре од плате" или "много волим да пијем" док се још забављају. Тек кад живиш у заједници са неким неко време можеш да видиш какав је тај стварно као личност. А будућност не можеш да предвидиш, дођу такве животне околности да се људи промене. Понекад на боље, понекад на горе.

Ма рећи ће и док се забављају, само човјек се зателеба па му је све ружичасто...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Lady Godiva рече

Ништа. Нека конзервице коментаришу. Лепо њима да чешу језик, лепо нама у нашим животима и све кул. :)

Nije to okolina tipa komšiluka, to su naši najbliži. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Santi рече

Ne daj bože muž jednu pelenu da promeni...

Ja nisam nikad naišla na takav primer ne_shvata.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Lady Godiva рече

@Natasa., шта те бре заболе шта мисли или каже околина? Док год ти и твој супруг фунционишете, слажете се и задовољни сте, брига те шта ће залудни људи да причају.

Потписујем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, Војвода7 рече

Ма рећи ће и док се забављају, само човјек се зателеба па му је све ружичасто...

Ma da, svi u vezi evo trče da ti pokažu najgore osobine. :0212_rolleyes: Nešto i može da se pročita između redova nekad, ali imaš teške manipulatore koji godinama mogu da se kriju. 

A ono da bar žene uvek mogu da biraju - :laugh1:.

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, ninaana рече

ono da bar žene uvek mogu da biraju - :laugh1:.

Ja stvarno ne znam odakle ljudima ta ideja ne_shvata. Kao da mi nikad nismo odbijane od strane nekog ko nam se sviđa ne_shvata.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Natasa. рече

Ja nisam nikad naišla na takav primer ne_shvata.

Ja jesam...i to baš skoro... mada mislim da sama sebe ubeđuje da je to tako lepo i da to tako treba jer joj je muž specifičan.
Ali nije usamljena. Dobi gospoja podršku samo takvu. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Natasa. рече

Ja stvarno ne znam odakle ljudima ta ideja ne_shvata. Kao da mi nikad nismo odbijane od strane nekog ko nam se sviđa ne_shvata.

Vide simpatično žensko čeljade i misle ceo svet je njen, može da ima kog hoće, samo ako hoće. :/

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Natasa. рече

Dok nisam zarađivala, znaš kakve sam osude trpela. 

Ovo mi nije jasno.

Živimo u Srbiji (bar ja, ne znam za tebe, ali tako mi deluje). Mislim da nema osobe koja u nekom trenutku nije bila izdržavano lice (ne računam školovanja).  Bar nekoliko meseci između dva posla. I čemu onda osuda?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...