Jump to content

Koliko veliku platu bi trebalo da imaju "žene koje ne rade ništa"

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 12 минута, Paradoksologija рече

Ali gde je satnica za svenoćno bdenije nad bebom koja ima grčeve ili joj rastu zubići? :D

Mislim da bi se pozvala na to... ali to nema u članku, prema tome ne važi... to radi u "slobodno vreme"... :0205_whistling:

Realno, koja žena ne voli da u 4 ujutru gleda svoju bebu kako spava ili da teši bebu kad plače?

Treba ona meni da plati što sam joj to omogućio...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Avocado рече

Mislim da bi se pozvala na to... ali to nema u članku, prema tome ne važi... to radi u "slobodno vreme"... :0205_whistling:

Prosto iz hobija :D

  • Свиђа ми се 1

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Рапсоди рече

Ма може и до 50...додуше ретко, али није немогуће.

Ma naravno, nego ja gledam i psihu i strpljenje...sve više postajem ona babetina što psuje decu kad se igraju u vreme odmora.

Sećate se onih matorih baksuza :dedica:? Sve ih više razumem i to mi se ne sviđa :smeh1:.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 4 weeks later...

Ako je domacica, mislim da bi trebala da ima dobru platu. Ipak, podize decu, radi poslove u kuci. Shodno svojim potrebama i potrebama svoje porodice. Drugim recima barem duplo vise od minimalca... 

  • Свиђа ми се 1

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...