Jump to content

Koliko veliku platu bi trebalo da imaju "žene koje ne rade ništa"

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 3 часа, Natasa. рече

A društvo još dodatno obezvređuje.

Ako rodi puno dece-"nije normalna", "od čega će da žive", "primitivci"...

Ako je jedno-"kad će drugo", "greota da ostane jedinče"...

Ako rodi rano-"jao jadna nije život proživela"...

Ako rodi kasnije-"matora"

Ako ima problem sa sterilitetom-"ko im je kriv kad počinju pod stare dane"...

Ko to kriv kad ne poznajes skoro pa savrsene mentalne sablone "drustva", uklopi se, sta tu strchis mimo sveta k`o da si neka posebna... :D

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Santi рече

Ovo mi nije jasno.

Živimo u Srbiji (bar ja, ne znam za tebe, ali tako mi deluje). Mislim da nema osobe koja u nekom trenutku nije bila izdržavano lice (ne računam školovanja).  Bar nekoliko meseci između dva posla. I čemu onda osuda?

Ја нисам....на жалост нисам и то својом кривицом...оћу ја да феминиствујем :smeh1: оћу да се школујем, нећу рано да се удајем, не ваља ми овај, онај ми није по мери , оћу нешто ни сама не знам шта, има кућу, кола, државни посао :smeh1: а ја оћу уметничку душу...и боље је што нисам пристала :smeh1:  нашла ја уметничку душу.... 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Рапсоди рече

Ја нисам....на жалост нисам и то својом кривицом...оћу ја да феминиствујем :smeh1: оћу да се школујем, нећу рано да се удајем, не ваља ми овај, онај ми није по мери , оћу нешто ни сама не знам шта, има кућу, кола, државни посао :smeh1: а ја оћу уметничку душу...и боље је што нисам пристала :smeh1:  нашла ја уметничку душу.... 

И онда нешто попујеш омладини.. :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Lady Godiva рече

И онда нешто попујеш омладини.. :smeh1:

Слушајте моје речи, ал се не угледајте на мене :smeh1:....бићете маторе удаваче, додуше никада није касно, али за децу може да буде касно...

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 45 минута, Santi рече

ovamo armija baba, strini, tetki, svekrva i mama pomaže zakulisno... samo to se ne pominje naravno...

Imala sam priliku ovo da iskoristim, ali kapiram da bih platila živcima...neka fala sama ću :smeh1:.

Mada moram pohvaliti najbliže-ponuda stoji, nema nametanja. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Natasa. рече

Imala sam priliku ovo da iskoristim, ali kapiram da bih platila živcima...neka fala sama ću :smeh1:.

Ја ово не капирам, дал зато што сам Српкиња из Ц.Горе :D. Оћете да помогнете...ево изволте...нећуСебуним 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Рапсоди рече

Ја ово не капирам, дал зато што сам Српкиња из Ц.Горе :D. Оћете да помогнете...ево изволте...нећуСебуним 

Joj Rapso, ne znam šta bih rekla. Ako osete da mogu da se mešaju u trudnoću i oko deteta, iskoristiće to pravo. Ali ne mogu ih ni osuditi, ko pomaže, ima i pravo glasa. Najbolje da obigrava i ćuti, to ne biva. Zato sam i srećna što sam sve ovo vreme bila pokretna i dobro se držala da nisam ni morala da tražim pomoć.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Моја сестра од тетке се породила у 26 и у картону јој стајало старија породиља...:lupaglavu:

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Natasa. рече

Imala sam priliku ovo da iskoristim, ali kapiram da bih platila živcima...neka fala sama ću :smeh1:.

Mada moram pohvaliti najbliže-ponuda stoji, nema nametanja. 

Nisam imala ponude, ali iz ove perspektive, poludela bih da mi je neko došao u čitavom onom haosu još da mi visi nad glavom. Samo bih se džabe svađala sa nekim ko je imao najbolje namere..

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...