Jump to content

Зоран Маринковић из бенда Бјесови- интервију

Оцени ову тему


Препоручена порука

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Како интересантан човек и како добра прича! :unbelieveble:

На страну оно са вештицама и враџбинама... Ја сам за "Бијесове" мислио да су неких од оних бендова типа "Јарболи" или "Џа или бу", сад ме је заинтересовала и њихова музика.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Знам за Бјесове, слушам бенд од спота "Џорџија" који се појавио...у праисторији, реално.
Другачији ликови, рок музика, мистицизам, 12-13 година стар ја...савршено! :)
Деби албум је стварно сјајан, сви знамо.
Направио сам дугу, дугу паузу и вратио се бенду 2009. албумом "Боље ти".
Стихови са тог албума, мисли из тих песама су се усекле у мене до дана данашњег и знате оно кад сретнете неког старог пријатеља и он је сад заправо бољи него онда кад сте га заволели?
Бјесови. Зоран.
Сви знамо, ја знам да у овом човеку постоји нешто...оно нешто.
И знам да је то Божије јер верујем том искуству, тој музици.
И једва чекам да чујем још!


Испуни очи сузама
Нада се рађа
Из безнађа
Лепо речено ал'
Како да смирим
Бесног пса?

Испуни очи сузама
--
Све што желим је
Да живим не више ја
Него да живи
У мени Истина
--
Осим Тебе
Ја немам никога
Ја немам никога
А велика неправда

Само Ти
Мој цвете предивни
Боље Ти него ја
Ми можеш помоћи
Помози ми
Мој цвете мирисни
Боље Ти

Ако си пао, немој да се каљаш; ако си се укаљао, немој да се ваљаш! —Св. Јустин Ћелијски
Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...