Jump to content

Šta se zapravo desilo: Slučaj kapetana VS i Vučićevih aktivista-Partijska vojska u akciji


Препоручена порука

пре 11 минута, Вилер Текс рече

@Grizzly Adams Ал погледај почетак снимка. Стварно је фантастично. Одушевљење, сијају окице, појављује се скромни месија, захваљује се свима, шали се... Ма човече ово је циркус максимус, врхунац егзалтираности. Ово је блистава режија. 

Лоодило! :)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Џуманџи рече

Ипак сматрам да су презименима наведени случајеви за психијатрију јер је ниво патологије премашио све конвенционалне границе прихватљивог. Није исто 1. не презати ни од чега  да би се задржала позиција, власт и моћ и 2. радити (верно) за оне који не презају ни од чега не би ли се извукла нека вајдица.

Једни не презају ни од чега да би задржали позицију, а други не презају ни од чега да би задржали позицију а и по могућности да се докопојау још боље позиције. И ови који су на врху пирамиде и они су некад били као ови што иду од врата до врата...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Milan Nikolic рече

Шалићемо се у недељу вече.

Мислим да је за плач ако ови опет добију изборе. Није за шалу.

Не подржавам никога, нити имам било какву страначку припадност, али ово су огољени примитивци и не заслужују да чувају оброр свиња. Говорим на основу онога што говоре и раде. Нек им Бог да памети јер су је очигледно изгубили.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Вилер Текс рече

Мислим да је за плач ако ови опет добију изборе. Није за шалу.

Па ко ће добије?

Они су највећа и најорганизованија секта у Србији. Једино Адвентисти да се кандидују...

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Grizzly Adams рече

Па ко ће добије?

Они су највећа и најорганизованија секта у Србији. Једино Адвентисти да се кандидују...

Не знам. Надам се неком чуду. Мада ми смо у ситуацији да стално говоримо " само да ови оду". Просто те владајуће структуре доведу до тога да си срећан само да им видиш леђа а да заборавиш да им кажеш да оставе новце које су узели. Тежак доп.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 29 минута, Grizzly Adams рече

Па ко ће добије?

Они су највећа и најорганизованија секта у Србији. Једино Адвентисти да се кандидују...

Pored ovi`ne bi imali nikakve sanse.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...