Jump to content

Да ли у материји, не знам, да ли изван материје, не знам...


Vladan :::.

Препоручена порука

пре 12 минута, dragisa рече

Онда ученик онај кога љубљаше Исус рече Петру: То је Господ.

Откри се ученику којег љубљаше. 

Зато што и овај Њега љубљаше. 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 148
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Дакле не може се од благочестиве браће и сестара задржати тема на курсу па то ти је... :)

Шта год да напишеш и питаш они некако увију и завију и дођу до срца, љубави, вере... :sunce:

Јес да је оф топик али је лепо да се чита. Видимо се сутра на литургији!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
пре 15 минута, Vladan3 рече

Дакле не може се од благочестиве браће и сестара задржати тема на курсу па то ти је... :)

Шта год да напишеш и питаш они некако увију и завију и дођу до срца, љубави, вере... :sunce:

Јес да је оф топик али је лепо да се чита. Видимо се сутра на литургији!

Ево да погазим себе!

У чест Бога разборити нећеш, а опет Га у Разум свој уклопити нећеш!

Јер Он је Бог!

То није благочестивије погрдно на које циљаш о високоумниче!

Сећам те на Василија Великог, који рече: "Бог створи небо и земљу!"

Канда си овде да докон печеш кокице? Живи брате :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
пре 6 минута, Vladan3 рече

Браво Гагићу, још да ми кажеш на који глас се ово поје ;)

Не знам! Ти си Бог, па се расточи :POPOcorn1:

Није Јагодина далеко! А за вређање : "Гагићу" имаш први и задњи укор!

P.S.

Гринга поздрави и реци му да га у затвор ја лично пакујем :skidamkapu:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Гајић рече

Не знам! Ти си Бог, па се расточи :POPOcorn1:

Није Јагодина далеко! А за вређање : "Гагићу" имаш први и задњи укор!

P.S.

Гринга поздрави и реци му да га у затвор ја лично пакујем :skidamkapu:

Не хули.

Не прети. А ако упорно тролујеш тему не можеш да се вређаш за надимак... Гарићу

Пошаљи сам том твом Грингу песмицу, нисам ја твој фејсбук месинџер :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
пре 8 минута, Vladan3 рече

Не хули.

Не прети. А ако упорно тролујеш тему не можеш да се вређаш за надимак... Гарићу

Пошаљи сам том твом Грингу песмицу, нисам ја твој фејсбук месинџер :)

Тему нисам ничим троловао! Скренух ти братски пажњу на смер тежње.

Провоцираш ме већ 5 дана у константи. Ја ти апелујем да сам реалан човек! 

Даље види шта ћеш.

Што се теме тиче?!

Има се пуно писати! Не свиђа ми се угао. Растачеш. 

А одговор је једноставан, а кроз физику неописиво дугачак, чак и необјашњив неверујућем! С' тога ти у старту дадох молбу и пример тебе ради. 

Воље си своје господар!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Гајић рече

...
Што се теме тиче?!

...

На прошлој теми смо се поздравили. А онда си одједном сам овде узео да солиш...

Мани се ове теме и слободно отвори нову ако већ имаш неописиво много да пишеш о томе као што кажеш, и широко нам поље тј. форум.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
пре 9 минута, Vladan3 рече

На прошлој теми смо се поздравили. А онда си одједном сам овде узео да солиш...

Мани се ове теме и слободно отвори нову ако већ имаш неописиво много да пишеш о томе као што кажеш, и широко нам поље тј. форум.

Шта ти је тема? 

Где ти је конструктивност исте?

Ти човече не раздвајаш волумен од димензије, а где ћемо даље :aplauz:

P.S.

Колико димензија и праваца у исходу време има?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Гајић рече

Ти човече не раздвајаш волумен од димензије, а где ћемо даље

ОК, ако ти добро иде раздвајање, раздвоји се ти од ове теме а ја ћу да одрадим посао око волумена и димензија, и идемо даље :mahmah:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
пре 6 минута, Vladan3 рече

ОК, ако ти добро иде раздвајање, раздвоји се ти од ове теме а ја ћу да одрадим посао око волумена и димензија, и идемо даље :mahmah:

Је л' ти пепела треба :pcelica:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Управо сада, Vladan3 рече

Је л' то неки ребус? Имамо пепела колико хоћеш, за извоз.

Сећам те на "ваше" високоумно обраћање мени "псићу", које називаш разговором :naklon:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Гајић рече

Сећам те на "ваше" високоумно обраћање мени "псићу", које називаш разговором :naklon:

Пепео? Псић? Ја те сигурно нисам назвао псићем... о чему ти то и одакле ти уопште те глупости?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...