Jump to content

Руски свештеник бодибилдер служи и телу и уму (ФОТО)

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 19 минута, Goku рече

Хајде онда испаметуј и нешто о тетоважи ;)

Ајд на прву лопту без читања да рекнем да мислим да је тет одличан "statement" и да има смисла онда када се тетоважом исказује поистовећивање са неком особом, или групом људи која је унижена, убијана, прогоњена, маргинализована или кињена на било који начин. То ми некако иде заједно скроз. :)

Сећам се једног интервјуа Дејвида Пекмена са екс (не класичним, него САД) нацистом у коме је овај причао како му је тешко било да нађе посао након што је одлежао у затвору и јер је имао истетовиран кукасти крст на врату и да му је посао у радњи дао ни мање ни више него један Јеврејин који је (хришћански) видео на првом месту човека, а онда грешке младе и бунтовне особе и њене прошлости. :) Феноменално. :)

Измењено од Џуманџи

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, goranger рече

a to je samo fizička posledica jedne veoma dublje psihičke igre i borbe kao što je slučaj i sa drugim sportovima. 

Naravno, samo sto je bodybilding blizi vajanju nego sto ima veze sa sportom. 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, goranger рече

jel možda popovski greh može uprljati crkvu koja je viša od neba i zemlje?

Па ваљда не може, шта знам!?
Опет, није исто када се испостави да је неки Гоку на примјер неки лицимур и демун који се на форуму продаје под смјерним хришћаноном а кад нико не гледа ради свашта; и када се то испостави за свештеника.
У првом случају саблазнило би се можда вас пар форумаша, на тренутак, рекли бисте види ти њега и наставили даље.
У другом случају, неко може отићи из Цркве можда и за стално.

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, obi-wan рече

Kod popova redosled ne bi smeo da bude takav - "manji je greh". Oni su tu za primer i ugled, a podilazenje sopstvenim prohtevima tamo gde to nije nimalo nuzno, i bez cega se zaista moze - a moze da izazove sablazan (cuj sad, ako se pop tetovirao, ali se ne slika i to ne pokazuje, neka ga pa nek on to sa Domacinom svede racun) - stetno je, i potencijalno moze da izazove citavu lavinu problema.

E sad, razborito je pitanje - zasto bi neko sebi pucao u nogu ako to ne mora? Popovi su ikone apostola, samo to je teg kao planina.

Opet kazem - ako neko ima prohteve kojih ne zeli ili ne moze da se odrekne, neka i ne postaje pop. Ima nacina da se Bogu sluzi i bez toga, naravno.

Ma, razumijem ja o čemu ti pričaš, ali moje je da ispoštujem uslove koje nalaže moja djelatnost, i da se držim kodeksa moje struke... ostalo je na njima.

пре 4 часа, obi-wan рече

@Ayla

Samo nemoj po glavi... :blush:

Evo nisam :)))   :mazenje:

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Goku рече

У првом случају саблазнило би се можда вас пар форумаша, на тренутак, рекли бисте види ти њега и наставили даље.
У другом случају, неко може отићи из Цркве можда и за стално

u drugom slučaju takvi nikad nisu ni bili u crkvi :-) 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, goranger рече

u drugom slučaju takvi nikad nisu ni bili u crkvi :-) 

Можда... али одговрни смо ако и такве одбијемо од;  умјесто да их још јаче привучемо Цркви.

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Goku рече

Можда... али одговрни смо ако и такве одбијемо од;  умјесто да их још јаче привучемо Цркви.

naravno imenjače :-) 

I kad bi ovaj nabildani ili neki drugi istetovirani pop privukao crkvi - Hristu, barem jednu dušu, bio bi oprošten od Boga za višak mišićne mase ili tinte pod kožom. A  verujem da ih je mnogo više privukao. Sestara sigurno :-) 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, goranger рече

Sestara sigurno :-) 

Видио си слику парохије на првој страни теме ;)

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 12/22/2017 at 14:08, Кратос рече

blaženonestali Cloudking

12:smeha:

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 Јер ће моћ мушких извајаних мишица  пре претворити поштење преподобних парохијанки , од оног што јесте, у распаљене похотне жене,  него што ће снага попових мишића  преобразити успутне мушке  придошле у теретану  у врле ( пре ће бити врле) мушке хришћане. То је некада био парадок, али  Шекспир нуди доказе .:ani_biggrin:

 

 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Goku рече

Оно што ја теби не могу признати је то твоје "објективно" које је по мени и те како субјективно. 
За тебе је "објективно" граница тетоважа, за некога је ништа мање "објективно" граница постављена много ниже. Или више.

Ako krenes tim putem, ne postoji crta na kojoj ces da se zaustavis. Onda ce i sve karleuse i slicne protuve da budu umetnost, i svaka skarednost moze da se proglasi za remek-delo, jer zaboga - to je sve subjektivno. Subjektivizam u najnaglasenijem mogucem stepenu je upravo srz protestantizma i svih onih sekti i para-crkava koje su iz toga izasle, on je de facto posledica zestoke ljudske tvrdovratosti i sujete.

Dakle - postoji objektivan kvaltet. Jos kako postoji. Ili da sve strucne umetnicke kriticare prosto raspustimo kao nepotrebne? Naravno da tako ne moze.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, obi-wan рече

Subjektivizam u najnaglasenijem mogucem stepenu je upravo srz protestantizma i svih onih sekti i para-crkava koje su iz toga izasle, on je de facto posledica zestoke ljudske tvrdovratosti i sujete.

Dakle - postoji objektivan kvaltet. Jos kako postoji. Ili da sve strucne umetnicke kriticare prosto raspustimo kao nepotrebne? Naravno da tako ne moze.

Рече оби - мали робот џедај,  теолог . Наравно да тако не може...буди достојан свога звања и мичи те роботе са аватара. :smeh1:

Ил си теолог или си џедај, не може јаре и паре...бреее оби, уозбиљи се. :)))  

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Рапсоди рече

бреее оби, уозбиљи се

Tisina tamo!

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...