Jump to content

Руски свештеник бодибилдер служи и телу и уму (ФОТО)

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 29 минута, Broken рече

A zašto je letelica naopako okrenuta ?

Rađeno je na ruci, tako da se obično pozicionira motiv kada se ruka podigne, što je neko usvojeno pravilo... isto, u ovom slučaju i ne mora da znači, jer poznato je da neki helikopteri mogu izvesti luping. 
Nađoh za shodno da odgovorim :)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Ayla рече

Rađeno je na ruci, tako da se obično pozicionira motiv kada se ruka podigne, što je neko usvojeno pravilo

Jel' to znači da bi čovek u tom slučaju trebao da drži ruke u vis u većem delu dana kako bi letelica bila u redovnom položaju ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Broken рече

Jel' to znači da bi čovek u tom slučaju trebao da drži ruke u vis u većem delu dana kako bi letelica bila u redovnom položaju ?

Pa i nije neophodno. Cilj je da natjeraš okruženje da savije i okrene glavu....posebno one znatiželjne, pune pitanja i željnih odgovora.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 27.12.2017. at 10:19, Ayla рече

Rađeno je na ruci, tako da se obično pozicionira motiv kada se ruka podigne, što je neko usvojeno pravilo... isto, u ovom slučaju i ne mora da znači, jer poznato je da neki helikopteri mogu izvesti luping. 
Nađoh za shodno da odgovorim :)))

 

On 27.12.2017. at 10:33, Broken рече

Jel' to znači da bi čovek u tom slučaju trebao da drži ruke u vis u većem delu dana kako bi letelica bila u redovnom položaju ?

 

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 27.12.2017. at 10:13, Danijela рече

A ovo nesto da radi popa?

xGafTAtAmv8.jpg

bIT5OBZt288.jpg

FI3BrRbyXFs.jpg

https://vk.com/motopalomniki

 

diakon-Evgenii---Birchenko1.jpg

Диакон Евгений Бирченко

 

protoierei---Lev-Petrov2.jpg

Протоиерей Лев Петров

 

kar-479x600.jpg

Священник Иоанн Карабидович

 

http://www.pravmir.ru/svyashhennik-sergiy-labunskiy-mototsikl-ne-nadumannyiy-povod-pogovorit-o-vere/

Pitala bih ga da li mu treba donacija za gorivo ;)  :dobro:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...