Jump to content

Зоран Ђуровић: Преегзистенција Исуса Христа

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 7 минута, Milan Nikolic рече

Значи нисам још увек ушао у пакао?

Јеси ти у паклу, само тога још ниси свестан!12:smeha: Узми сада да бистриш Дамаскина. Разбио вам логику начисто!:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 8.1k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Ведран*

    1409

  • Volim_Sina_Bozjeg

    1106

  • Zoran Đurović

    1107

  • Bokisd

    697

пре 15 минута, Zoran Đurović рече

Ти га мучиш ноћу, а ја дању!:))

Ево Ава пева о покушају спасења ових, дању и ноћу. Да "их дигне са земљице да их метне међ звјездице..." :))

 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Milan Nikolic рече

Несрећниче, филозофија не доноси спасење је наслов.

Ау! Какав силни грех навуче на себе црни ВСБ. :))

Да клечиш на песку сада. :))

Ош да ти пошаљем једну кесу овог меканог ко брашно? :suncanje:

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јеси ти у паклу, само тога још ниси свестан!12:smeha: Узми сада да бистриш Дамаскина. Разбио вам логику начисто!:))

Јадан Дамаскин шта га снађе. Али није први, Цркви читаво Јеванђеље изврћу.
Зар стварно сматрате да има смисла ваше тумачење Дамаскина? Благо вама без памети.
И Палама говори о енергијама, а ви о вашој преегзистенцији, неосудивости. Ви сте летећи циркус.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, Zoran Đurović рече

Јеси ти у паклу, само тога још ниси свестан!12:smeha:

Ништа није схватио. А цртао сам им чак и са магарцима! Оно, када се трудиш да постанеш магарац, а то никако не можеш достићи. То је пакао. 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Milan Nikolic рече

Зар стварно сматрате да има смисла ваше тумачење Дамаскина? Благо вама без памети.

Ako немаш ништа да кажеш, онда је паметније да ћутиш. Разбио вас је Дамаскин као дете звечку!:)) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Дакле тактика за ову рунду је удри по Дамаскину, али то прикриј тако што ћеш као нападати Ђуровића. :))

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, Milan Nikolic рече


Да, зове се филозофија доноси спасење, нарочито на поуке.орг.
Несрећниче, филозофија не доноси спасење је наслов.

Vidiš kako si zlorad. To vise nije samo tvoja tajnica da si zlorad, jer ja sam rekao imaš pod filozofijom spasenja ili tako nešto. Kad kažem tako nešto znači da se ne sećam tacno imena poglavlja ali se sećam da ima barem dve reči u sebi da bi mu olakšao trazenje a te dve reči su filosofija i drugi pojam spasenje, pa sam mu rekao filosofija spasenja da bi mu ponavljam olakšao traženje,kao i svakom drugom dobronamernom koji bi otišao da potraži odlomak.

Što bi se reklo: idi bre od mene, ti koji moju dobronamernost zoveš nesrećom.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Ведран* 

пре 28 минута, Ведран* рече

Ау! Какав силни грех навуче на себе црни ВСБ. :))

Да клечиш на песку сада. :))

Ош да ти пошаљем једну кесу овог меканог ко брашно? :suncanje:

Budala djole.... :))

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Volim_Sina_Bozjeg рече

Vidiš kako si zlorad.

Не поменух ли воњ злобе, који је у виду гаса ноћас био присутан и заробљен у шупљинама? Сада је делимично изашао? 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Ведран* рече

Не поменух ли воњ злобе, који је у виду гаса ноћас био присутан и заробљен у шупљинама? Сада је делимично изашао? 

Tacno se vidi, da ne znam tacan naziv poglavlja jer sam dodao tako nešto.. čisto da ti olaksam traganje, jer znam gde to piše po sećanju.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Volim_Sina_Bozjeg рече

Tacno se vidi, da ne znam tacan naziv poglavlja jer sam dodao tako nešto.. čisto da ti olaksam traganje, jer znam gde to piše po sećanju.

Ма коме ти то објашњаваш. Разумни виде, а неразумни неће да виде. 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Колико само сте се ви радовали због нечијих лапсуса и ситних грешака. Али твоја грешка није баш мала. То је као када би рекао Христос није васкрсао, а уствари треба само Христос је васкрсао.

Ако не разумеш разлике у неким веома важним стварима, онда не покушавај да се намећеш у томе. Опамети се грешни Милоје.

:)

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Milan Nikolic рече

Колико само сте се ви радовали због нечијих лапсуса и ситних грешака. Али твоја грешка није баш мала. То је као када би рекао Христос није васкрсао, а уствари треба само Христос је васкрсао.

Ако не разумеш разлике у неким веома важним стварима, онда не покушавај да се намећеш у томе. Опамети се грешни Милоје.

:)

Mnogo si tup, to dolazi od zloradosti.

Nemam vise vremena za tebe decak.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...