Jump to content

"Скандал" са преносом сексуалних сцена на отварању 51. Битефа

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 6 минута, Ronald рече

Vrlo mali broj gradjana ide u Crkvu, liturgijskih hriscana ima malo s obzirom koliko ih se izjasnjava kao pravoslavci i koliko Crkava ima. Sa druge strane pozorista ima vrlo malo, tako da je jedina mogucnost za veliki broj gradjana da gledaju na TV-u.:)

Ali, Ronald,  to i niko ne brani. Zasto i postoji taj treci ( art ) kanal. ( sad gledam , ide neka lepa baletska predstava ).

Problem je sta cemo prikazivati. Kvalitet i scenario u predstavama. Valjda nece biti prikazana bilo koja ( ne mora da bude golotinja u pitanju ) predstava koja ne zadovoljava neki odredjeni nivo pozorisnog kvaliteta .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 331
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 22 минута, Ronald рече

Vrlo mali broj gradjana ide u Crkvu, liturgijskih hriscana ima malo s obzirom koliko ih se izjasnjava kao pravoslavci i koliko Crkava ima. Sa druge strane pozorista ima vrlo malo, tako da je jedina mogucnost za veliki broj gradjana da gledaju na TV-u.:)

Ko je zaboravio,ovo je vest iz februara 2015.kada su bilio dugi redovi u Beogradu ispred  JDP ,jer je bio neki popust za karte.U crkvu je ipak ulaz besplatan  :)

B7x_-E9CQAA3B9L.jpg:large

Нифада :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, Bokisd рече

Ali, Ronald,  to i niko ne brani. Zasto i postoji taj treci ( art ) kanal. ( sad gledam , ide neka lepa baletska predstava ).

Problem je sta cemo prikazivati. Kvalitet i scenario u predstavama. Valjda nece biti prikazana bilo koja ( ne mora da bude golotinja u pitanju ) predstava koja ne zadovoljava neki odredjeni nivo pozorisnog kvaliteta .

Ne, problem je ljudi koji golotinju u umjetnosti ne razumiju. Evo znam jednu curu koja je na casu na FDU morala da ponavlja scenu kako dozivljava orgazam nekoliko puta, itd, itd.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Ronald рече

Ne, problem je ljudi koji golotinju u umjetnosti ne razumiju. Evo znam jednu curu koja je na casu na FDU morala da ponavlja scenu kako dozivljava orgazam nekoliko puta, itd, itd.

Pa, naravno, za vecinu je nerazumljivo i negativno.

Onda, neka se ne prezentuje vecini. Nego, oni koji razumeju, neka gledaju u svojim pozoristima. Mi ostali cemo gledati nesto drugo i mirna backa. 0510_music

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, Нифада рече

Ko je zaboravio,ovo je vest iz februara 2015.kada su bilio dugi redovi u Beogradu ispred  JDP ,jer je bio neki popust za karte.U crkvu je ipak ulaz besplatan  :)

B7x_-E9CQAA3B9L.jpg:large

Naravno da ima ljudi koji idu u pozoriste, ali i i na televiziji treba da bude zastupljeno, kao sto su neki dogadjaji vezani SPC.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Bokisd рече

Pa, naravno, za vecinu je nerazumljivo i negativno.

Onda, neka se ne prezentuje vecini. Nego, oni koji razumeju, neka gledaju. Mi ostali cemo gledati nesto drugo i mirna backa. 0510_music

Pa  dogadjaji iz Crkve se prezentuju vecini a pola ljudi ne razumije nista vezano za Crkvu, a realno ni ne idu na liturgiju, osim 2-3%.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Ronald рече

Pa i dogadjaji iz Crkve se prezentuju vecini a pola ljudi ne razumije nista vezano za Crkvu, a realno ni ne idu na liturgiju, osim 2-3%.

Ali, vecina se izjasnjava kao deo pravoslavne populacije.

 Jos po ispitivanjima javnosti u koga gradjani imaju najvise poverenja, Crkva i vojska su godinama institucije sa najvisim poverenjem. 

Da ne ulazimo u pricu, koja je uloga Crkve i vere u nastanku i opstanku nase drzave Srbije. itd.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 37 минута, Нифада рече

Ko je zaboravio,ovo je vest iz februara 2015.kada su bilio dugi redovi u Beogradu ispred  JDP ,jer je bio neki popust za karte.U crkvu je ipak ulaz besplatan  :)

B7x_-E9CQAA3B9L.jpg:large

Nije bilo bas besplatno ( to tesko bude kod nas :ani_biggrin:), nego su smanjili cenu kompleta karata. 

http://rs.n1info.com/a28833/Vesti/Red-za-karte-ispred-JDP.html

P.S. Greska, izvinjavamo se. :945729:

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Ronald рече

Naravno da ima ljudi koji idu u pozoriste, ali i i na televiziji treba da bude zastupljeno, kao sto su neki dogadjaji vezani SPC.

51.Bitef započeo je celodnevnom predstavom Olim,TV je to direktno prenosila,nije baš uobičajeno.Drugo su emisije o pozorištu,ovde je reč o direktnom prenosu pozorišne predstave koja traje 24 sata,uz sadržaj i scene o kojima se danima polemiše na portalima,društvenim mrežama i sl.

  • Свиђа ми се 1

Нифада :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Bokisd рече

Ali, vecina se izjasnjava kao deo pravoslavne populacije.

 Jos po ispitivanjima javnosti u koga gradjani imaju najvise poverenja, Crkva i vojska su godinama institucije sa najvisim poverenjem. 

Da ne ulazimo u pricu, koja je uloga Crkve i vere u nastanku i opstanku nase drzave Srbije. itd.

Pa kakve veze to ima sa prenosom dogadjaja iz Crkve, ili drugih religijskih institucija, kad hriscani ne idu u Crkve, znaci prenos ih ne zanima, vecinu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Нифада рече

51.Bitef započeo je celodnevnom predstavom Olim,TV je to direktno prenosila,nije baš uobičajeno.Drugo su emisije o pozorištu,ovde je reč o direktnom prenosu pozorišne predstave koja traje 24 sata,uz sadržaj i scene o kojima se danima polemiše na portalima,društvenim mrežama i sl.

I dobro, to je jednom u istoriji ove drzave bilo, celodnevna predstava, a polemisu oni koje ni ne znaju o cemu se uopste radi u predstavi.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Ronald рече

Pa kakve veze to ima sa prenosom dogadjaja iz Crkve, ili drugih religijskih institucija, kad hriscani ne idu u Crkve, znaci prenos ih ne zanima, vecinu.

Vecina podrzava. Postoji velika vecina zainteresovanih. Mnogi ne idu u Crkvu na liturgiju iz raznih razloga. Ali, velika vecina je krstena, poznaje ponesto od vere, slave slave, idu na velike praznike u Crkvu, osvecuju vodicu, idu po manastirima i posecuju svetinje. Bio sam skoro na doceku dela mostiju sv. Nektarija u selu Kolare kod Smedereva. Celo selo i mnogi iz grada su se skupili kod lokalne crkve i u litiji. itd.

Koliko podrzava golotinju i eksplicitne scene ? Nesrazmerna je razlika. Ta' razlika ne opravdava pustanje takvih scena na nacionalnoj TV kroz 24h program.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Bokisd рече

Vecina podrzava. Postoji velika vecina zainteresovanih. Mnogi ne idu u Crkvu na liturgiju iz raznih razloga. Ali, velika vecina je krstena, poznaje ponesto od vere, slave slave, idu na velike praznike u Crkvu itd.

Koliko podrzava golotinju i eksplicitne scene ? Nesrazmerna je razlika. Ta' razlika ne opravdava pustanje takvih scena na nacionalnoj TV kroz 24h program.

Golotinju podrzavaju svi u drzavi stariji, mislim golotinja im je sastavni dio zivota.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 33 минута, Neša_ рече

Ma daj molim te. I pošto "ne znaju o čemu se radi", jer ne vide ono što "bi trebalo" da vide, neka misle onako kako im servira neko ko "zna o čemu se radi".

Ne lupaj gluposti, niko nikad nije nikome servirao sta treba da misli... poenta je da  o predstavi sam doneses misljenje na osnovu onog sto si video i kako si je doziveo, a za to ipak treba da je odgledas. Ako neces da gledas, nista strasno... samo nemoj posle da se cudis ( i ti a i ostali "kriticari") kad vas ljudi nazivaju zatucanim analfabetama... ne zato sto ne razumete predstavu vec zato sto donosite sudove na osnovu misljenja koje izlovacite iz guzice, sto je proces koji se cesto srce pred seljackim zadrugama...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...