Jump to content

Реакције, мој клуб, флуидни приказ... ново на Поукама :)

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 5 часа, "Tamo daleko" рече

:blush: ili ja ne vidim, ili ga nema--ali gde je "go to the top" dugme?

У доњем десном углу имате стрелице

на горе

на доле

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мислим да чет нема одавно .

А за ово прво видећемо.

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 часа, Поуке.орг инфо рече

Ок, дај предлог постави овде, ако буде консезуса, поставићемо бар неке :)

 

пре 19 часа, obi-wan рече

Pa ne mogu da postavim ja, ne znam kako uopste ubacujete boje na vrh (odakle uzimate uzorak, i tako to).

Sto se tice samih boja, mislio sam na ovako nesto (i sve na taj princip, fale neke crvene i plave nijanse)...

08-Basement-Color-Scheme-Ideas.jpg

ne dirajte ništa sada. odlično je. kakve farbe, kakve zvezdice... pozadina sajta treba da bude bela, nikakva boja... papir za pisanje je beo od pronalaženja. najači sajtovi fejsbuk i tviter imaju belu pozadinu, verovatno da njihovi dizajneri znaju i zbog čega... sve boje na monitoru i displeju su veštačke.... zelena nije kao u prirodi pa da odmara oči, već zamara... i izbor boja na vrhu stranice je odličan. ništa ne menjajte... sajt izgleda sto puta bolji od predhodne verzije. sve čestitke. pozdrav.

ta- ta- tatira!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кад сте Кратосу уважили примедбу, добих храбрости да вам ставим и ја једну на разматрање - да вратите оно "хвала". Ако нема места, мислим да без нечег од ових постојећих и можемо, али без "хвала" не бисмо смели.

С моје стране, обећавам да ћу користити само "амин", "хахаха" и "хвала".

Едит: браво за опцију "МОЈ КЛУБ"!

Солидарност ће спасити свет.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, ana čarnojević рече

da li postoji neka tema koja služi za pijenje kafe? može i kakao.

čisto da se sretnemo i pozdravimo. bez pritiska...

 

ovako.

dobro jutro :pivo:

msm nije da mi je sad jutro u podne nego samo pitam.

 

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, ana čarnojević рече

da li postoji neka tema koja služi za pijenje kafe? može i kakao.

čisto da se sretnemo i pozdravimo. bez pritiska...

 

ovako.

dobro jutro :pivo:

msm nije da mi je sad jutro u podne nego samo pitam.

odlična ideja. podržavam.

ta- ta- tatira!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, BORIVOJE рече

 

ne dirajte ništa sada. odlično je. kakve farbe, kakve zvezdice... pozadina sajta treba da bude bela, nikakva boja... papir za pisanje je beo od pronalaženja. najači sajtovi fejsbuk i tviter imaju belu pozadinu, verovatno da njihovi dizajneri znaju i zbog čega... sve boje na monitoru i displeju su veštačke.... zelena nije kao u prirodi pa da odmara oči, već zamara... i izbor boja na vrhu stranice je odličan. ništa ne menjajte... sajt izgleda sto puta bolji od predhodne verzije. sve čestitke. pozdrav.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, BORIVOJE рече

pozadina sajta treba da bude bela, nikakva boja...

Ne belo, nego bledo-sivo, kao sto je sad. Ovako je odlicno, bela na duze staze ume da zamori oci (znaci, pricamo o boji pozadine, ne neceg drugog).

Zato fotosopovi nemaju belu nego sivu pozadinu - najudobnije za rad i najbolje za prikaz ostalih boja. :)

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, obi-wan рече

Ne belo, nego bledo-sivo, kao sto je sad. Ovako je odlicno, bela na duze staze ume da zamori oci (znaci, pricamo o boji pozadine, ne neceg drugog).

Zato fotosopovi nemaju belu nego sivu pozadinu - najudobnije za rad i najbolje za prikaz ostalih boja. :)

da, upravu si. ti si to još preciznije rekao. ja sam samo upotrebio reči- bela boja. dobro je sada, svakako... :)

ta- ta- tatira!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Драги и поштовани пријатељи,

узели смо у обзир све ваше критике и предлоге и направили јединствени дизајн који смо назвали "Pouke.org Freedom!"

Са овим дизајном можете заиста све! Да се играте са позадинама, да мењате боју хедера и садржаја форума... уз то смо задржали и минималистички приступ. Повећали смо и мало величину фонта.

 

Надамо да ће вам се свидети, јавите нам у коментарима како вам се све ово допада.

Можете још неки предлог за боју садржаја и хедера :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 27.7.2017. at 14:51, Икар Губелкијан рече

Da li je smanjen broj sticky tema

radi se na tome, ali ne moze tako brzo...:)

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Поуке.орг инфо рече

јавите нам у коментарима како вам се све ово допада.

:navijanje:

Ево, играм се :sunce:

Сада сам у лубеница моду :smeh1:

597d0875603e9_NewPicture(2).thumb.JPG.0e02f3a5413969b15263b112e80d7810.JPG

  • Радостан 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...