Jump to content

Шок на холандској телевизији: Банкар проговорио о елитном, ритуалном жртвовању деце!

Оцени ову тему


Кратос

Препоручена порука

пре 2 минута, cloudking рече

 

I kako sad sve ovo dokazuje ikakva satansitcka zrtvovanja dece od strane satanistickih bankara iz evrope? (jbt kolko cela recenica prosto zvuci ISTINITO :D )

naravno da ti očekuješ i da pojedu svu pobijenu decu u Siriji Vijetnamu Iraku.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Volim_Sina_Bozjeg рече

što? otku ti to?

 

Pa sta znam... ruzno je da nekom kazes "nosi se", narocito sto je to skracena verzija vrlo ruzne psovke... nije mu bilo mesto tu, toliko sam hteo samo...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Volim_Sina_Bozjeg рече

naravno da ti očekuješ i da pojedu svu pobijenu decu u Siriji Vijetnamu Iraku.

 

haha, si ti pod alkohol neki il sta? Sa ce siris pricu na nekakvu decu u Iraku... jbg koja smeska od tebe majke mi! :D

 

Sad cemo da sirimo pricu i da skrecemo temu na gluposti samo da bi smo pobegli od gorke istine da smo se ko klenovi navadili na izmisljeni clanak! :D 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, cloudking рече

 

Pa sta znam... ruzno je da nekom kazes "nosi se", narocito sto je to skracena verzija vrlo ruzne psovke... nije mu bilo mesto tu, toliko sam hteo samo...

otku ti je to skraćenica od psovke?

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Volim_Sina_Bozjeg рече

naravno da ti očekuješ i da pojedu svu pobijenu decu u Siriji Vijetnamu Iraku.

 

EJ! Nemoj dazaboravis onomad kad je americka vojska masakrirala indijance i njihovu decu! To bi isto moglo da doprinese istinitosti ovog clanka... vidis kako sam ja dobar pa te podsecam :D 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Volim_Sina_Bozjeg рече

otku ti je to skraćenica od psovke?

 

Nikad nisi cuo za "nosi se u pizdu materinu"? 

Ti nisi Srbin bre covece :D

 

A sta si ti mislio da znaci "nosi se"? 

"Nosi se u poslasticaru smesta"?

 

mozda si mislio da znaci: "Nosi se na liturgiju" ili "nosi se andjelima" ili "nosi se  u eshaton"

 

Ne kazem, mozda i to znaci... samo... tezije :D

 

Ajde budi zreo covek i lepo priznaj da si me opsovao, nemoj sad ko n eka seka persa da mi se izvlacis pa  kao satro ne znas sta znaci. Ako to mislis - KAZI, sta si se stiso ko seljacka mlada.

 

 

 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, cloudking рече

 

EJ! Nemoj dazaboravis onomad kad je americka vojska masakrirala indijance i njihovu decu! To bi isto moglo da doprinese istinitosti ovog clanka... vidis kako sam ja dobar pa te podsecam :D 

U pravu si to je zločin američkih bankara.

I to ritualni sigurno nije iz ljubavi.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, cloudking рече

 

Nikad nisi cuo za "nosi se u pizdu materinu"? 

Ti nisi Srbin bre covece :D

 

A sta si ti mislio da znaci "nosi se"? 

"Nosi se u poslasticaru smesta"?

 

 

Heh, ne lici ti da se BAS toliko pravis naivan... narocito sto znas da razgovaras sa mnom a ne sa nemim forumskim amaterom ;) kod mene te gimnastike slabo prolaze ;)

A jesi ti čuo da se nosiš u peršun, jer si duha koji nije za razgovor trenutno.?

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Volim_Sina_Bozjeg рече

Pa pročitaj onda članak, pa ćeš videti šta čoovek pokušava da kaže.

 

Sta pokusava da kaze?

 Da su evropski bankari toliko dokoni sa svojim zivotom da slobodno vreme provode praktikujuci satanizam ubijajuci decu? On to ZNA samo sto on sve to eto nije bas video... nego mu pricali valjda... cuo na radiju? Stiglo mu u SMS? Ne znam...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Volim_Sina_Bozjeg рече

A jesi ti čuo da se nosiš u peršun, jer si duha koji nije za razgovor trenutno.?

 

Ne mogu da verujem... ali stvarno ne mogu da verujem... :D

 

Ako ti je ovo pokusaj da me iznerviras banalsnostima i gluposcu, pokusaj je  propao :D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, cloudking рече

 

Sta pokusava da kaze?

 Da su evropski bankari toliko dokoni sa svojim zivotom da slobodno vreme provode praktikujuci satanizam ubijajuci decu? On to ZNA samo sto on sve to eto nije bas video... nego mu pricali valjda... cuo na radiju? Stiglo mu u SMS? Ne znam...

evo nahranio sam Mašu sad idem da je prošetam a kasnije ako budeš raspoložen mogu da ti objasim kako funkcionišu piramidalne strukture.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, cloudking рече

 

Ne mogu da verujem... ali stvarno ne mogu da verujem... :D

 

Ako ti je ovo pokusaj da me iznerviras banalsnostima i gluposcu, pokusaj je  propao :D

I tvoj sa psovkama.

Ja ne psujem nisam više dete odavno.

I Hristos je govorio učenicima kad su bili lošeg duha idi od mene... Nije lepo psovati odrasti malo.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...