Jump to content

ХРИСТОС ВАСКРСЕ! Благодатни огањ је сишао на гроб Господњи

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 18 минута, cloudking рече

Sad jos samo fali da mi neko iskopira pricu o dva nerodjena blizanca u stomaku majke i da se momentalno samoubijem :D 

Све најлепше алегорије које погађају право у циљ(срце) ти покушаваш да исмејеш, јер исмејавање је оружје немоћног, упамти то сада па убудуће ...или ти одговара да будеш немоћан....?

https://www.bitno.net/vjera/duhovne-price/blizanci-u-majcinoj-utrobi-razgovaraju/

***************************

Измењено од Милан Ракић
Ако је и шала-неумесно је!

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, Volim_Sina_Bozjeg рече

e za tu priču ne znam ni ja imaš kopi?

 

Daj ne zzaj, ne znas pricu od koje ateisti masovno napustaju svoja uverenja i postaju vernici :)

Evo rapsa stavila linak

https://www.bitno.net/vjera/duhovne-price/blizanci-u-majcinoj-utrobi-razgovaraju/

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Дидим рече

Зашто бих Исусово васкрсење сматрао сумњивом и мутном радњом? То већ није лепо, тако нешто рећи некоме ко је пар порука уназад за себе рекао да је хришћанин чак представља и намерно вређање. :(

Узгред, уопште ме не мучи одговор на питање Благодатног Огња, апсолутно сам убеђен да у питању није никакво чудо. А чак и да желим да одем да проверим, не би ми допустили јер баш и о томе и причамо - чудо се дешава иза затворених врата или оно што народ каже "ипод тезге".

Sva sreća pa je Isus vaskrsao iza otvorenih vrata gde je svako mogao da vidi kako ustaje iz mrtvih..tako da tu sumnje nema nikakve.:ani_biggrin:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Klaude, izes mi sve ja ocu da postanem kao ti kad porastem. Odakle tebi toliko smirenja kad se svi toliko upinju da te opravoslave i dovedu poznaniju prava :D 

Oni vredjaju li vredjaju, cak ne ni licno tebe da prostis nego zdravu inteligenciju, ono pazi kad ko zbog takvih stvari postane vernik bolje da se odma raskrsti kao pravi ateista :D

Ja mogu da razumem neke neofite koje jos trese pubertet, rekla bih da Aleksandar nema preko 20tak godina...ali ove starije neofite koji te tako sentimentalno pozivaju, jaoj pa ne razumem.

Mislim, odbijam da razumem :D

 

 

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Јелена011 рече

 

 

Klaude, izes mi sve ja ocu da postanem kao ti kad porastem. Odakle tebi toliko smirenja kad se svi toliko upinju da te opravoslave i dovedu poznaniju prava :D 

Oni vredjaju li vredjaju, cak ne ni licno tebe da prostis nego zdravu inteligenciju, ono pazi kad ko zbog takvih stvari postane vernik bolje da se odma raskrsti kao pravi ateista :D

Ja mogu da razumem neke neofite koje jos trese pubertet, rekla bih da Aleksandar nema preko 20tak godina...ali ove starije neofite koji te tako sentimentalno pozivaju, jaoj pa ne razumem.

Mislim, odbijam da razumem :D

 

 

nije to smirenje to je ogranicenost

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, cloudking рече

 

Ti decko da se upristojis i da se ponasas kako dolikuje  u tudjoj kuci. Imas 150 postova i vec dajes sebi pravo da delis lekcije... sedi dole!

 

Boze ova forumska balavurdija sta se nakotila u poslednjih mesec dana... skocio mi nivo neofita u krvi :D

Read more  

'Дечко', ја се и налазим у својој кући. Неко други је, судећи по реакцији, овде из нешто приземнијих мотива.

 

hqdefault.jpg

Мени не би на памет пало да идем на збирно место мојих неистомишљеника и тролујем их. Још да си неки наивац, па да барем привидно изгледа да се трудиш да обликујеш свет по свом схватању, па ајде. Овако само смрди на комплекс (од 14 хиљада постова).

Девелоперу хвала, постоји игнор листа, која се управо проширила за још једно име.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, cloudking рече

 

Blah... bas ruzno.

Tuzno vise, jer je u pravu samo da pogleda na drugu stranu tog istog prsta i nacice ogranicenje.

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, cloudking рече

Boze ova forumska balavurdija sta se nakotila u poslednjih mesec dana... skocio mi nivo neofita u krvi :D

ovo je kao smešno????

 

пре 1 сат, cloudking рече

 

Ti decko da se upristojis i da se ponasas kako dolikuje  u tudjoj kuci. Imas 150 postova i vec dajes sebi pravo da delis lekcije... sedi dole!

veze s vezom...farisejština najgora...čuj, broj postova i amina je neki mnogo bitan faktor. Jeste za tvoj ego možda. Drugima držiš predavanje o lepom ponašanju a sam imaš takve ispade. Ti si bre kao ovi lgbt, možeš da pljuješ i pišaš na sve sveto a ako ti neko uzvrati automatski sledi osuda. Još treba i da ti se izvinjavaju zbog tvog bezObrazluka

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, gor.anger рече

ovo je kao smešno????

 

veze s vezom...farisejština najgora...čuj, broj postova i amina je neki mnogo bitan faktor. Jeste za tvoj ego možda. Drugima držiš predavanje o lepom ponašanju a sam imaš takve ispade. Ti si bre kao ovi lgbt, možeš da pljuješ i pišaš na sve sveto a ako ti neko uzvrati automatski sledi osuda. Još treba i da ti se izvinjavaju zbog tvog bezObrazluka

E moj prijatelju, ja sam na ovom forumu bezmalo deset godina. Sve ove teme oko kojih se vi palite mi smo pretresli po hiljadu puta, klali se, mirili, psovali, ljubili, banovali, lajkovali...

I najvaznije skapirali neke stvari. Pomogli jedni drugima, i zdravije se ucvrstili u svojim stavovima shvatajuci da nas razlike cine bogatijom zajednicom. 

Zatim tu je kontekst koji dolazi iz iskustva i koji ti sa 300 poruka ne mozes ni da naslutis a zbog tog konteksta moderator mene ne banuje kad napisem nesto lose o samom Isusu a tebe bi banovali da napises nesto lose o ateisti klaudu. ;)

Zahvaljujuci tom kontekstu, volim sina bozijeg, milan rakic, grizli i mnogi drugi pravoslavci mogu da kazu da sam otupaveo u svom ateizmu ili da nisam normalan i ja cu razmisliti o tome sto su rekli i zasto su to rekli... a o tvom misljenju nemam nikakvo misljenje nit me zanima previse jer si prolazna sezonska boljka, zaboravljiva pojava na koju ne vredi trositi vijuge dok se ne dokaze suprotno a to dolazi samo iz- konteksta :)

Uljukao si se u laznu sigurnost da se nalazis medju "svojima". Ne nalazis se. Nalazis se medju mislecim ljudima, sto je izuzetno retka i dragocena pojava i zato kao svaki kadet sedi, slusaj i uzivaj... mnogo mozes da naucis iz mog "vredjanja" vere i VSB-ovih napada na mene, i rapsinih napada na... zdrav razum (sry Rapsy, nisam mogo da propustim zicer)

I ne zaboravi!!!

Gospode Isuse Hriste, pomiluj me gresnoga....(*)

 

*- ne palite se, ovo je poruka za njega, ja sam i dalje dobri stari ateista!

DOKINS UBER ALLES!!!!

PEACE!

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, cloudking рече

E moj prijatelju, ja sam na ovom forumu bezmalo deset godina. Sve ove teme oko kojih se vi palite mi smo pretresli po hiljadu puta, klali se, mirili, psovali, ljubili, banovali, lajkovali...

I najvaznije skapirali neke stvari. Pomogli jedni drugima, i zdravije se ucvrstili u svojim stavovima shvatajuci da nas razlike cine bogatijom zajednicom. 

Zatim tu je kontekst koji dolazi iz iskustva i koji ti sa 300 poruka ne mozes ni da naslutis a zbog tog konteksta moderator mene ne banuje kad napisem nesto lose o samom Isusu a tebe bi banovali da napises nesto lose o ateisti klaudu. ;)

Zahvaljujuci tom kontekstu, volim sina bozijeg, milan rakic, grizli i mnogi drugi pravoslavci mogu da kazu da sam otupaveo u svom ateizmu ili da nisam normalan i ja cu razmisliti o tome sto su rekli i zasto su to rekli... a o tvom misljenju nemam nikakvo misljenje nit me zanima previse jer si prolazna sezonska boljka, zaboravljiva pojava na koju ne vredi trositi vijuge dok se ne dokaze suprotno a to dolazi samo iz- konteksta :)

Uljukao si se u laznu sigurnost da se nalazis medju "svojima". Ne nalazis se. Nalazis se medju mislecim ljudima, sto je izuzetno retka i dragocena pojava i zato kao svaki kadet sedi, slusaj i uzivaj... mnogo mozes da naucis iz mog "vredjanja" vere i VSB-ovih napada na mene, i rapsinih napada na... zdrav razum (sry Rapsy, nisam mogo da propustim zicer)

I ne zaboravi!!!

Gospode Isuse Hriste, pomiluj me gresnoga....(*)

 

*- ne palite se, ovo je poruka za njega, ja sam i dalje dobri stari ateista!

DOKINS UBER ALLES!!!!

PEACE!

kako ovaj covek ima vremena u zivotu... Kao da ce ziveti vecno

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...