Jump to content

Сведочење библијског Стварања у свету код теолога и научника


о.Горан

Препоручена порука

1 hour ago, Bokisd рече

Ovi likovi sa ovog sajta su super, ... pravi katolici tradicionalisti,... :D... slicno tradicionalistima na Istoku... nesto ovako zajednicko sa njima i nama .... :ljut:  :0120_angryy:  ... (nikog ne volemo'... :smeh1:

http://www.katolik.hr

Болест не бира. О томе ја говорим. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 14k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Ведран*

    1372

  • Zoran Đurović

    1565

  • о.Горан

    1423

  • Bokisd

    1174

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

Да ви речем нешто. 

Опростите и не заборавите у молитвама. Нарочио ови грешнији међу вама. :D

 

:1405_love:

 

 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Zoran Đurović рече

Ракић поорао попа...:)) Вели: Нека пости мало... 12:smeha:

Поп у водице крено. Једво дочекао покладе. :))

Него, јел истина да поју васкршњи тропар кроз цео пост освећујући те водице?? :unbelieveble:

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Isusovo magare рече

Pa gdje ste svi nestali??ne_shvata:cmizdrenje:

Како где су сви? Па моле се за мене. :D

Ја сам тражио да се нарочито већи грешници моле за мене. Па сви одоше, и тема замре. :))

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Ведран* рече

Него, јел истина да поју васкршњи тропар кроз цео пост освећујући те водице?? :unbelieveble:

Ја мислим да то не раде али нисам сигуран, када буде јављам ти :) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Жичанин рече

Сјајан дуел! :)

Одслушао, али кретарди никад неће поћи напред док не одустану да приписују ТЕ оно што она не учи. Кретардски су аргументи да је ТЕ одговорна за фашизам и сл. Добро му рече овај да су онда и вере одговорне за крсташке ратове. Проблем са креационизмом је што то није наука нити се служи научним методама, а уз то изопачује Писма. Није Писмо одговорно за постојање јеретика или педофила. Није Писмо упропастило попа Горана или архмдр. Никодема, него они сами себе, јер кроз своју перверзну визуру покушавају да силују Писма. А о Камен се сви такви разбију.   

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја сам само из овог дуела могла да закључим да смо најсличнији са свињама. :smeh1: ПОчевш од морфологије зуба, па до антигеног укрштања (срчани залисци)што се тиче говора, тај ми део није јасан, да ли  свиња опонаша нас (рок,рок :smeh1:) или ми свињу....  

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, Жичанин рече

Сјајан дуел! :)

Šta je sjajno?:scratch_head:

пре 31 минута, HOA+ рече

(dodeljivanje ordenja): Тиме свака Црква сваком верном народу указује на систем хришћанских вредности и врлина које хришћанин треба да има.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А овај креациониста јел православан или "еванђеоски хришћанин"? :)))

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 часа, Zoran Đurović рече

Одслушао, али кретарди никад неће поћи напред док не одустану да приписују ТЕ оно што она не учи. Кретардски су аргументи да је ТЕ одговорна за фашизам и сл. Добро му рече овај да су онда и вере одговорне за крсташке ратове. Проблем са креационизмом је што то није наука нити се служи научним методама, а уз то изопачује Писма. Није Писмо одговорно за постојање јеретика или педофила. Није Писмо упропастило попа Горана или архмдр. Никодема, него они сами себе, јер кроз своју перверзну визуру покушавају да силују Писма. А о Камен се сви такви разбију.   

Pitam se što bi se desilo sa kršćanstvom da su Pavao i apostoli razmišljali kao ovi kretardi.

Ali ove izabra Duh Sveti i djelo se u sili očitova.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Благовесник рече

А овај креациониста јел православан или "еванђеоски хришћанин"? :)))

Astrobiolog je pravoslavan, sam kaze.

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...