Jump to content

Сведочење библијског Стварања у свету код теолога и научника


о.Горан

Препоручена порука

пре 4 минута, о.Горан рече

У недељу, 3. фебруара 2019. године почиње нови циклус предавања Разговори о вери у конаку Капеле Свете Петке. Прво предавање, под називом "Стварање света - значај стварања за хришћанску теологију", одржаће Стеван Јовановић, вероучитељ.

Завршно предавање Мирољуб Петровић!:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 14k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Ведран*

    1372

  • Zoran Đurović

    1565

  • о.Горан

    1423

  • Bokisd

    1174

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 42 минута, о.Горан рече

Također, zbog stope degeneriranja, pokazao se nerealnim i model koji su predložili oni koji ne vjeruju u evoluciju, ali ipak vjeruju da je čovječanstvo staro desecima tisuća godina i da je postojalo puno više generacija ljudi od onih o kojima svjedoči od Stvoritelja objavljena biblijska kronologija. Da je model starog čovječanstva realan, pokazalo se, čovječanstvo bi već dugo bilo izumrlo.

Што нас позиваш да верујемо у младу земљу, кад ти не верујеш у њу?:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, о.Горан рече

Још један видео

Попе ако хоћеш да ти поклоним једног гекоа, ја имам једног у кући, а теби ћу наватати у дворишту :D реци ми осим што након гледања видеа могу да псаламски певам "всја премудростију сотворил јеси", какве везе то има доказима о еволуцији или против? 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Ведран* рече

Попе ако хоћеш да ти поклоним једног гекоа, ја имам једног у кући, а теби ћу наватати у дворишту :D реци ми осим што након гледања видеа могу да псаламски певам "всја премудростију сотворил јеси", какве везе то има доказима о еволуцији или против? 

Е, као да си ми преписао мисли!:))) - Нема га да одговори како нисмо изумрли до сада, ако нас убише мутације... Мора да је отишао да парастас обави:)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Zoran Đurović рече

Е, као да си ми преписао мисли!:))) - Нема га да одговори како нисмо изумрли до сада, ако нас убише мутације... Мора да је отишао да парастас обави:)))

Имам једног гекоа што ми живи у сандучету за пошту. Ево и он се чуди!! 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Ведран* рече

Имам једног гекоа што ми живи у сандучету за пошту. Ево и он се чуди!! 

Е! А тек како они супер цокћу!! Оно ц,ц,ц,ц,ц

Попу би један вредио да га стави код компјутера да му цокће нон стоп, кад почне да пише. 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, Ведран* рече

попе хоћеш ти да држиш какво предавање? 

Па већ вам држим овде предавања месецима, много брате не знате, то је трагикомично :)). Тј. пре комитрагично :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, о.Горан рече

Да обновимо градиво пошто неки никако да укапирају ствари око ентропије и Другог закона термодинамике. Невероватно, али истинито. Ја сам помислио провобитно да је то неки уврнути смисао за хумор, али кад оно тамо....

Već ti je na sav taj bullshit odgovoreno... odavno i više puta... i na entropiju i Sanforda/"degeneraciju" i na Tomkinsa... moraš prvo da pređeš i razumeš gradivo da bi mogao da ga obnavljaš....

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, MarkoA рече

Ako Avocado tako propoveda, sigurno je tacno.

Da... a imaš i search opcije na forumu pa možeš i da proveriš ako ti je sporno... a ne da baljezgaš napamet...

Dakle slobodno proveri i da li mu je odgovoreno na te teze i da li je on imao nešto da kaže povodom tih replika, pa nam javi šta si ustanovio...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 1.2.2019. at 13:45, о.Горан рече

Творевина јасно и недвосмислено сведочи Творца( невезано за идентитет тј. ко је исти), само што неки нису довољно интелигентни или вољни да то прихвате. Дакле, проблем је у њима, не у извесности ове тврдње. Нпр. сад ће да ми неко каже да је 576 мегапиксела људског ока( како се процењује) са све утиском тродимензионалности настало слепим случајем :)). А то је само кап у мору примера који се налазе свуда око нас.

 

c182dbf8cb8544bf848730507bea47f3

I tebi i ovim trilobitima sto te lajkuju mogu samo da kazem da je do sad sto puta dato precizno objasnjenje kako nastaje oko. To sto i pored svega toga potezes opet isti argument vrlo precizno ukazuje da ste svi odreda teski retardi... kreatardi, pardon...

Dozvolite da vam objasnim... mozete vi sa tim obnjasnjenijima o nastanku oka da prigovorite, ali PRIGOVORITE! napisite nesto poput "ne, ne evolucija nije  u pravu kod oka zbog toga i toga i toga" a ne samo da baljezgate demagogije i da se sepurite ko da ste posisali svu pamet ovog sveta, jer nista bolje ne ukazuje na glupost od sepurenja pamecu.

Evo uprosceno do novoa obdanista bas zato da bi  i kreatardi mogli da rauzmeju, pa izvolite, ulozite prigovor na ovo o cemu se prica  u videu, za tolko ste pismeni valjda... (bez straha, nema naucnih teskih termina sve je krajnje uprosceno i sazvakano da mogu i deca i kreacioniti da razumeju bez problema)

 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, cloudking рече

Evo uprosceno do novoa obdanista bas zato da bi  i kreatardi mogli da rauzmeju, pa izvolite, ulozite prigovor na ovo o cemu se prica  u videu, za tolko ste pismeni valjda... (bez straha, nema naucnih teskih termina sve je krajnje uprosceno i sazvakano da mogu i deca i kreacioniti da razumeju bez problema)

 

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 часа, MarkoA рече

Ako Avocado tako propoveda, sigurno je tacno.

Ма не треба губити време на то што пишу Авокадо, атеистички прирепак и још пар њих. Нема ту скоро ништа паметно да се прочита.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...