Jump to content

Сведочење библијског Стварања у свету код теолога и научника


о.Горан

Препоручена порука

пре 8 минута, Ведран* рече

Два кусочка одрепа, а ако је Свети са великим славословљем, утјешенија ради братије, може и три.:))

А куд заборавих!!!! Куку!

"А ашче игуман благоизволит је се двапут дневно"

Ваља и игуманима дати неку влас!

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 14k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Ведран*

    1372

  • Zoran Đurović

    1565

  • о.Горан

    1423

  • Bokisd

    1174

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 5 минута, Zoran Đurović рече

Него, одговори нам зашто је Бог створио диносаурусе? 

За вечеру! Кад је црвено слово.

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Ведран* рече

За вечеру! Кад је црвено слово.

Ето, и то је неки одговор, иако шалџијски! Ја се обратио попу за интелигентан одговор, јер је он интелектуалац... ;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Ведран* рече

А куд заборавих!!!! Куку!

"А ашче игуман благоизволит је се двапут дневно"

Ваља и игуманима дати неку влас!

  Па, што јес' јес'! Кад будеш благосиљао обема руками сети се и игуманâ свјатих обитељи! :cheesy3:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Тихон рече

  Па, што јес' јес'! Кад будеш благосиљао обема руками сети се и игуманâ свјатих обитељи! :cheesy3:

Hoće on da bude vladika ? Vedran će da bude vladika, jel ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, Zoran Đurović рече

Читали смо ово.

 

Не сумњам. Али ниси схватио, као и увек :)). Твој проблем није доступност разноликих садржаја, него бистрина . Ту опасно заказујеш, много ти треба да еволуираш и евалуираш :smeh1:... Док ти укапираш да је веровање у еволуцију неинтелигентније него поверење у Милана Тарота.... Или што би Шурда рек`о -Лелеее...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Ведран* рече

И со духом твојим. :D

Једног самлевеног сам купио јуче, а сад морам да чекам да прође данас, да би било сутра.

Данас ћу пасти траву, као магаре. 

Ti jedino možeš pasti travu kao konj nikako kao magare..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Тихон рече

  Па, што јес' јес'! Кад будеш благосиљао обема руками сети се и игуманâ свјатих обитељи! :cheesy3:

Нешто се дуовно размишљам. Једни ми прете тужбама, ви ми главу под светлуцави оклоп оћете да метнете, а баш данас ми је један црквени обешењак и тропар написао!!! Глас осми. 

Одузми сабери, сума сумарум, то изађе на неко мучеништво. :unbelieveble:

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, Ведран* рече

Нешто се дуовно размишљам. Једни ми прете тужбама, ви ми главу под светлуцави оклоп оћете да метнете, а баш данас ми је један црквени обешењак и тропар написао!!! Глас осми. 

Одузми сабери, сума сумарум, то изађе на неко мучеништво. :unbelieveble:

  О, Ведране*, цевнице духовна, хоћеш ли да кажемо попу да ти очита молитву за мимоилажење митре? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Тихон рече

  О, Ведране*, цевнице духовна, хоћеш ли да кажемо попу да ти очита молитву за мимоилажење митре? 

Takva molitva ne postoji. Jedino da pop improvizuje. :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Broken рече

Takva molitva ne postoji. Jedino da pop improvizuje. :D

  Ти, напарфимисани, да идеш да пеглаш! Ово је озбиљна тема!  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Тихон рече

  О, Ведране*, цевнице духовна, хоћеш ли да кажемо попу да ти очита молитву за мимоилажење митре? 

Сад ме наводиш у искушење. 

Ако кажем хоћу, може ми се приписати виновност за одрицање од мучеништва. Ако кажем нећу, море ми се приписати сујете всјаческаја. 

Па да ти соломонски речем вако. 

Нек се моли поп да ми мучеништво буде сразмерно сили коју исто Бог даје. Да ме крст не згњечи, него да ме умеси ки лебац, за Царство Христово. 
 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...