Jump to content

Сведочење библијског Стварања у свету код теолога и научника


о.Горан

Препоручена порука

пре 5 минута, Zoran Đurović рече

... вас кисео купус, мораћу да напишем оне одговоре. Почео сам био, али сам морао да се аутоцензуришем!:)) Урадићу вам боза верзију, јер су ми Цариграђани нервозни на орозу овијех дана. Мада ће и та верзија бити живописна, нећу се одрећи Аве!:)))  

Нијесу ваљда притисли!

:)))

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 14k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Ведран*

    1372

  • Zoran Đurović

    1565

  • о.Горан

    1423

  • Bokisd

    1174

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 1 минут, Ведран* рече

Предлажем о Августину.

не, не прво шестоднев и теорију струна па онда лаке теме :smeh1:

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Ведран* рече

Предлажем о Августину.

За ову хулу да се отрујеш кенгуровином и да повраћаш 3 пута у току ноћи!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

пре 1 минут, Zoran Đurović рече

Немо', тако ти Алаха, да дође Авокадо или Клауд уместо њега па да нам препричају; ја бих се предозирао са једним Бокијем дневно...:)) Ја га тако пратим. Жао ми је што тавори, али сам је крив јер неће да се отвори. Зато ће му крај бити тужан. Имао сам у парохији девице које сам терао да дају (не мени) и да се удају, нису ме слушале, после су прегореле као лицна и постале немогуће. Бокију да дам телефон од неких од њих. Тако једним ударцем 2 муве!  

( pusti pope, posle ne mogu da stignem da se pokajem, ..... :D )

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Благовесник рече

:) Доказано није било тако крваво и геноцидно као што ти, по телу мислећи и телесно читајући библијски текст,  верујеш.

А то ти знаш само 'нако. Ил си имао виђење?

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Zoran Đurović рече

За ову хулу да се отрујеш кенгуровином и да повраћаш 3 пута у току ноћи!

Клетве од расколника се не примају.

12:smeha:12:smeha:12:smeha:

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Bokisd рече

da su svi koji ne veruju u Bozije stvaranje

E pa eto, nije ni čudo da te nisam razumela.

Gde si našao, molim te daj neki link, da se savremen  nauka i/ili TE bavi Božijim stvaranjem. Ja ovo nigde nisam pročitala.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Branka62 рече

E pa eto, nije ni čudo da te nisam razumela.

Gde si našao, molim te daj neki link, da se savremen  nauka i/ili TE bavi Božijim stvaranjem. Ja ovo nigde nisam pročitala.

( opet nesto nisi razumela,....nisam ni rekao da se bave Bozijim stvaranjem ili da Bog na neki nacin po nauci ili TE ucestvuje u stvaranju )

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, Zoran Đurović рече

мораћу да напишем оне одговоре

Обећава као брат и саслужитељ му! :))

Денисенко 92. г.. 12:smeha:

 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, Благовесник рече

Молим? Молим? Јел само он тако разговара и вређа?? Да ли сте до те мере пристрасни? Добронамерно питам.

Ти не разумеш да су твоји одговори увреда интелигенцији. Када посветим времена нешто да ти објасним - тебе сада вређа и то што кажем да ти објашњавам, али то није никаква увреда него проста констатација, јер сам ја дотуре у овим материјама, а не ти - нећеш да се смириш, застанеш и размислиш. Ти и даље настављаш да бауљаш по мраку и причаш као мува без главе. Не можеш да схватиш да немаш неопходну спрему да би разумео теолошке ствари које вам, добар део нас, овде износимо. Зато се понашаш као бесомучан. 

У твоју добронамерност не верујем ни најмање. 

Заиста не разумем, односно гледам разрогачених очију, вашу жељу да не научите ништа!  

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Ведран* рече

Обећава као брат и саслужитељ му! :))

Денисенко 92. г.. 12:smeha:

Жена ће да ме закоље што нисам послао један текст за који су ми већ платили... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Ведран* рече

Клетве од расколника се не примају.

12:smeha:12:smeha:12:smeha:

Сада херцеговци могу да ми пљуну под прозор!:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Zoran Đurović рече

Жена ће да ме закоље што нисам послао један текст за који су ми већ платили... 

Нека метне нож у корице, и косе нека ти почупа. :))

И пошаље их попу Горану. 12:smeha:

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Ведран* рече

Обећава као брат и саслужитељ му! :))

Денисенко 92. г.. 12:smeha:

 

мора ту терапија да падне...

3л расола дневно и на сваких 6 сати Бокијев туторијал ... за годину до две више ти није ништа  :smeh1:

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Ведран* рече

Клетве од расколника се не примају.

12:smeha:12:smeha:12:smeha:

  • Član 202.
Ako neko napadne čovjeka višeg po statusu od svog, treba da javno primi 60 udaraca bičem za volove.
:))
Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...