Jump to content

Сведочење библијског Стварања у свету код теолога и научника


о.Горан

Препоручена порука

пре 6 минута, Просечан србенда рече

Еволуцијом у оквиру свога рода

видиш, управо то одбацује твој дуовник, поп Горан. Не читаш чак ни свог дуовника, срам те било!:))  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 14k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Ведран*

    1372

  • Zoran Đurović

    1565

  • о.Горан

    1423

  • Bokisd

    1174

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 10 минута, Просечан србенда рече

Еволуцијом у оквиру свога рода

Znači u skladu sa teorijom evolucije... pošto po TE bića evoluiraju "u okviru svog roda"... eukariote rađaju samo eukariote, sisari samo sisare, primati samo primate, itd...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Zoran Đurović рече

видиш, управо то одбацује твој дуовник, поп Горан. Не читаш чак ни свог дуовника, срам те било!:))

Нико не пориче ев.у оквиру.свога рода. А ти вадиш цитате св. Отаца као мађионичар зечеве из шешира.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Просечан србенда рече

А где пише о т.е. Ти рече да пише?

Видиш како прибегаваш измишљању, само да би избегао одговор. 

Где пише у Св Писму о еволуцији унутар свога рода?

Сви знамо одговор, али хоћу да видим да га ти изговориш. 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Просечан србенда рече

Нико не пориче ев.у оквиру.свога рода. А ти вадиш цитате св. Отаца као мађионичар зечеве из шешира.

Пориче Горан. Написао је да је змија одмах изгубила ноге. Зато сам га малтретирао са ногатим змијама. 

Верујем да би ти волео да будеш маг као и ја, али за то требају деценије крвавог студирања. Није то за дунстере. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Branka62 рече

Ovo mi promaklo. Znači sve po Puf principu?

И мени.

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Ведран* рече

Видиш како прибегаваш измишљању, само да би избегао одговор. 

Где пише у Св Писму о еволуцији унутар свога рода?

Сви знамо одговор, али хоћу да видим да га ти изговориш. 

Заиста, заиста ти кажем, овај је достојан ученик попа Горана!:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Branka62 рече

Ovo mi promaklo. Znači sve po Puf principu?

Да, зато је лупетао како Богу не требају милиони година него је одмах рецнуо змију. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Zoran Đurović рече

Заиста, заиста ти кажем, овај је достојан ученик попа Горана!:))

Мени се јављају вибрације - и више од ученика.

:0205_whistling:

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Ведран* рече

Мени се јављају вибрације - и више од ученика.

:0205_whistling:

Мр, 23, 15 »Тешко вама, учитељи закона и фарисеји, лицемери! Путујете и морем и копном да придобијете једног следбеника [c], а кад он то постане, претварате га у сина пакла, двоструко горег од вас.

Могуће је да је Горан сишао са крова па се преобразио у Србенду... :ani_biggrin: Видесмо га да као енглеска краљица говори о себи у множини. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Ведран* рече

Видиш како прибегаваш измишљању, само да би избегао одговор. 

Где пише у Св Писму о еволуцији унутар свога рода?

Сви знамо одговор, али хоћу да видим да га ти изговориш. 

Ne izvlače oni te tvrdnje iz Sv Pisma, nego iz nekog drugog mesta... ne primenjuju Sola Scriptura, nego Solo Anus

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Ведран* рече

Видиш како прибегаваш измишљању, само да би избегао одговор. 

Србенду и Горана бих изабрао за моје јатаке: Неће ти тај одговорити, нема силе!:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Zoran Đurović рече

Србенду и Горана бих изабрао за моје јатаке: Неће ти тај одговорити, нема силе!:))

То је део егзорцизма. :)))

Као и оно са иконом јуче. 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...