Jump to content

Сведочење библијског Стварања у свету код теолога и научника


о.Горан

Препоручена порука

пре 1 сат, Zoran Đurović рече

Да ли си ти дебил или се правиш будала? Ми не бисмо могли да имамо фосиле змије са ногама да је Бог одсекао змији ноге у Рају.

А шта ако јој Бог није одсекао ноге него јој је само онемогућио да их користи и да мора да се вуче по поду? И у ком стих СЗ пише да су ноге одсечене?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 14k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Ведран*

    1372

  • Zoran Đurović

    1565

  • о.Горан

    1423

  • Bokisd

    1174

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 1 минут, Просечан србенда рече

А шта ако јој Бог није одсекао ноге него јој је само онемогућио да их користи и да мора да се вуче по поду? И у ком стих СЗ пише да су ноге одсечене?

Што сад нема те ноге?

Подерале се???

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

(Пссст, док се онај поп не врати, нећу с њим да полемишем, него пишем за остале, тј атеисте и нас "нездраве" креационисте.

Молба за све вас, пошто све ово више нема везе са дијалогом и аргументима, а модерација разумљиво неће удаљити неразумног:

Молим свакога од вас који има времена да копира од почетка сва питања која смо му постављали а на која није одговарао. Мислим да је најбоља комуникација са њим само копирати и враћати та питања, док не одговори (значи никад) и нек човек настави монолог...)

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Gledam jutros  

 

I gle čuda, čak i kreacionisti misle da je Nobelova nagrada za hemiju dodeljena za sjajan rad ( od 14:54 ) a ne da je, kako reče Goran, Ja tebi vojvodo, ti meni serdare.

Sad, oni imaju druge primedbe.

Konačno sam shvatila da bi za kreacioniste jedina potvrda evolucije bila da produžimo čovekov vek na milione godina, napravimo vremensku mašinu, odemo u daleku prošlost i tamo provedemo koji milion godina, te da se svojim očima uverimo. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Ведран* рече

Што сад нема те ноге?

Подерале се

Не него су закржљале или нестале

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Просечан србенда рече

А шта ако јој Бог није одсекао ноге него јој је само онемогућио да их користи и да мора да се вуче по поду? И у ком стих СЗ пише да су ноге одсечене?

Не би ти био смешан лик да си пратио шта сам овде писао. 

Змија је ходала на зубима? Или на репу? И зашто данас нема те бангаве ноге? Писац сасвим јасно подсразумева да је змија имала ноге, јер би ходала као гуштер. Он сад пак гледа змије које немају ноге и зато вели да је то зато што јој их је Бог ампутирао. 

Објасни ту библијску истину да се змија храни земљом. Не да лиже или јој случајно улети него да се храни земљом и то искључиво. Навео сам Златоустог.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Просечан србенда рече

Не него су закржљале или нестале

:D

Каквим процесом? Еволуције?

:))

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Просечан србенда рече

Не него су закржљале или нестале

Znač kazna 2 u jedan - em je morala da puzi, em je milionima godina morala da vuče i da se sapliće o te patrljke dok nisu nestali?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Просечан србенда рече

Не него су закржљале или нестале

A kako se to desilo pobratime?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Branka62 рече

Nemaš pojma:) . Mikroevolucija je dozvoljena. Al zmija ostala zmija.:ani_biggrin:

A to gde pise u SZ ili NZ? Gde biblija dozvoljava mikroevoluciju? :D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Просечан србенда рече

Еволуцијом у оквиру свога рода

Ђе се то спомиње у Св Писму?

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Ведран* рече

Ђе се то спомиње у Св Писму?

А где пише о т.е. Ти рече да пише?

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...