Jump to content

Сведочење библијског Стварања у свету код теолога и научника


о.Горан

Препоручена порука

пре 29 минута, о.Горан рече

Да

Оче, драго ми је да си у тој тематици. То ти је врло плодна и захвална математичка област за примену у метафизици.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 14k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Ведран*

    1372

  • Zoran Đurović

    1565

  • о.Горан

    1423

  • Bokisd

    1174

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 3 часа, Ivan Marković рече

отидох после седмог часа да се урољам... бустерима и монстер енерџизима...

Ма видло се да те нешто дрмнуло углаву.

12:smeha:

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, cloudking рече

Nije, jer se radi o naucnoj teoriji.

Apsolutno. Mnogo puta u mnogo instanci u mnogim granama nauke...

Verujem da ti za to nisi cuo do sada? Takodje verujem da iako sam ti ja sad rekao, neces proveriti i uveriti se i sam da sam ti rekao istinu. Takodje verujem da ia

ko proveris i vidis da jesam u pravu, to nece btno uticati na tvoje misljenje? :)

Kolko sam pogodio? :)

 

Svidja mi se ovo tvoje: verujem. :)

Nego drugo nesto sam hteo znati o TE sto bih te i pitao ako zelis odgovoriti.

Da li TE negira Bozije stvaranje sveta i zivota na zemlji?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Ivan Marković рече

Оче, драго ми је да си у тој тематици. То ти је врло плодна и захвална математичка област за примену у метафизици.

ниси ваљда помислио да он нешто зна о томе?:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Bokisd рече

Nisam mislio nista lose o.Gorane ( stvarno ), ja sam ti teski saljivdjija :1321_womens: ... ( :)) ) ...i, diplomata,... :smeh1:

Наравно, све је ок, зар ти делујем као неки крути инквизитор... Попа инквизитора сте већ имали прилике да упознате овде :smeh1:.

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, ana čarnojević рече

Volela bih da sam ovde saznala šta je aktuelni stav SPC, da li je čovek postao od životinje ili postoji drugi modalitet stvaranja.

Званични став и СПЦ и свих нас верујућих је да је Бог створио човека.

Не мучи се с форумом око модалитета итд., за тај одговор. 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, N.Petrovic рече

Da li TE negira Bozije stvaranje sveta i zivota na zemlji?

Не, јер се уопште не бави тиме.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Zoran Đurović рече

ниси ваљда помислио да он нешто зна о томе?:))

Остало ти је само да се клибериш тамо по Риму :)). Одувек сам волео такве надувене билмезе да поставим на место где треба да буду постављени као овде тебе. И боље ти је да се одмакнеш од мене у дискусијама, ово ти причам за твоје добро, јер ћеш увек проћи бос по трњу као сада. Овде сем класичних увреда и пар прекопираних текстова којекуде ништа ниси паметно рекао.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Lady Godiva рече

Ево укратко са викија

Viki je odavno u laminatsko-gusterovskim rukama. Zato lepo pise na kraju onog kalendarcica: Jereticke knjige i viki ne citati.

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Званични став Сабора СПЦ је изнесен потпуно јасно, да га поновим ијопет пошто имамо доста слабих ђака овде:

"Потписници тога текста су се обратили Сабору са исповедањем аутентичне хришћанске вере у Бога Творца (здрави и прави креационизам). "

Дакле, ко није лепо прочитао, не пише "здрави и прави еволуционизам" него  "здрави и прави креационизам".

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, N.Petrovic рече

Svidja mi se ovo tvoje: verujem. :)

Nego drugo nesto sam hteo znati o TE sto bih te i pitao ako zelis odgovoriti.

Da li TE negira Bozije stvaranje sveta i zivota na zemlji?

Ne možemo dalje dok ne zatvorimo pricu o TE i drugim naukama. Da li si sada skontao da ti je pitanje bilo bazirano na nedovoljnom znanju i da li sada znas da TE itekako usaglasena sa drugim naukama?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 58 минута, о.Горан рече

Њихово знање ти је укључи гугл, прелистај википедију и онда нешто проспеш овде. 

Октара ти попе, а ко овде више "просипа" цитата и више гугла? И да ни на једно питање не одговара нити било шта из главе каже осим "ја сам лав, победник", "ви сте поражене хијене".

Образ = ђон?

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...