Jump to content

Сведочење библијског Стварања у свету код теолога и научника


о.Горан

Препоручена порука

Управо сада, Vladan :::. рече

да се напијем или тако нешто... 

Пробај прво тако нешто, а онда ако то не упали, онда се напијеш. :)) Само немој пуно. Може и папа у Турској да ти се усања. 

 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 14k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Ведран*

    1372

  • Zoran Đurović

    1565

  • о.Горан

    1423

  • Bokisd

    1174

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 3 минута, Ведран* рече

Само немој пуно. Може и папа у Турској да ти се усања.

Уф.. знаш шта... ипак ћу ја да пијем цедевиту а нека Никодим одради свој стручни део да се ја ипак не мешам ту... :) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Срећа наша што је Лав затворен у тамници испод форума, а други лавићи су заспали у својим ћелијама, иначе би нас растргли за ово спамовање теме. 

А и император и његова гарда су се напили или нешто, и поваљали се изгледа. 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Vladan :::. рече

Уф.. знаш шта... ипак ћу ја да пијем цедевиту а нека Никодим одради свој стручни део да се ја ипак не мешам ту... :) 

На здравље ти било. А ја одох да опевамо једног мртваца, па да га метнемо на авјон и пошаљемо вама на чување. 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, Vladan :::. рече

Уф да... зезнуо сам се... не познајем довољно тај менталитет....

Него чекај мало... сад се сетих... где је у овој папазјанији чувени Никодим? И где он сада сања снове у којој јурисдикцији? Шта ли каже за све ово, а? :) 

Sanja snove u kao nekom crvenom automobilu kao putuje vasionom...

maxresdefault.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Ведран* рече

Срећа наша што је Лав затворен у тамници испод форума, а други лавићи су заспали у својим ћелијама, иначе би нас растргли за ово спамовање теме. 

А и император и његова гарда су се напили или нешто, и поваљали се изгледа. 

Ондак нећу ни ја да галамим више него идем у јазбину да одремам да бих некако ако Бог да ујутро устао да водим децу на литургију :) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Милан Ракић рече

Sanja snove u kao jekom crvenom automobilu kao putuje vasionom...

Вартоломеј му стопирао, да га превезе у Кијев, а овај му не стаде. Био пун! Није имао где да га седне, развозио звезде по небесама. Обећао му зато следећи пут да ће да га повезе на Марс.

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Ведран* рече

Вартоломеј му стопирао, да га превезе у Кијев, а овај му не стаде. Био пун! Није имао где да га седне, развозио звезде по небесама. Обећао му зато следећи пут да ће да га повезе на Марс.

Ma sa ravne Zemlje sve je blizu

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Zoran Đurović рече

Видите одбијање воде; имају Грци искуства!:))12:smeha:12:smeha:

 

Ава, а шири Денисенкову пропаганду! 

:))

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Ведран* рече

Ава, а шири Денисенкову пропаганду! 

:))

Чим је Барт видо да су Ћирилу покјазали која је чаша за њега, одмах је одбио, а то послушали и остали Гркљани, јер верују мудрости Првојерарха!:)))

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Zoran Đurović рече

Чим је Барт видо да су Ћирилу покјазали која је чаша за њега, одмах је одбио, а то послушали и остали Гркљани, јер верују мудрости Првојерарха!:)))

 

можна сказать и по другому.

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 часа, Vladan :::. рече

Занимљиво... која је то књига, где има да се то прочита?

Образ Светачки је издао, у прилогу имаш слике књиге. А као што рекох то је старац Јефрем о свом старцу Јосифу писао књигу.  

20180911_162032.jpg

20180911_162042.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 47 минута, ГрешниСлуга рече

Образ Светачки је издао, у прилогу имаш слике књиге. А као што рекох то је старац Јефрем о свом старцу Јосифу писао књигу.

Хвала!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 11.9.2018. at 0:51, grigorije22 рече

Tu sad treba da postoji svetitelj velikog kalibra koji ce da uputi molitve svedrzitelju neba i zemlje. Tada bi od ovog budiste ako smo u pravu trebao da ostane samo prah. 

Ево од Терзина. Дружим се превише са оним @Васијаном па морам да окајем грехе гледањем овог суботара. 

Закон проглашава апсолутним, тако да би се и Бог руководио њиме, а како за сваки грех следи смрт, онда нема разлике у грешењу. Наравно да је то сасвим супротно нашем канонском предању, где за псовку имаш једну казну, а за убиство другу. Вели да нас смрти спашава Христос, што је тачно, али се руководи тезом Анзелма Кентерберијског о томе да се мора исплатити плата за грех, а томе је једина достојна жртва чисти Син Божији.  

Сасвим недвосмислено одбија култ светаца и проглашава нас идолопоклоницима, јер је забрањено молити се њима, или им љубити мошти или их поштвовати (исто и за иконе). - Такође је миленариста. Овде сам набројао само најозбиљније херезе, али их има најмање још 10ак које се дају видети и чути у овом видеу: 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...