Jump to content

Сведочење библијског Стварања у свету код теолога и научника


о.Горан

Препоручена порука

  • Одговори 14k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Ведран*

    1372

  • Zoran Đurović

    1565

  • о.Горан

    1423

  • Bokisd

    1174

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 5 минута, Ivan Marković рече

Nigde se nisam pozvao na Pismo i predanje kao na izvor.

Ниси. Него си мени замерао да онога што ја причам нема у предању. Дакле ти не разумеш о чему сам пишеш.

пре 6 минута, Ivan Marković рече

Reci ženi da te boklje nahrani. Da bolje vidiš.:0426_feel:

Ако будем имао жену рећи ћу јој да ме добро храни. :))

Ово ти је прави кондиционал, а не онај твој фалични. 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Volim_Sina_Bozjeg рече

Vedrane ili su boksid i ovih nekoliko u ivana bolesni ili smo nas dvojica bolesni.

Ма није нико. Само живимо у различитим димензијама :cheesy3:

Мени ово постаје опасно забавно. Запоставио сам обавезе начисто. 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Vedran рече

Ниси. Него си мени замерао да онога што ја причам нема у предању. Дакле ти не разумеш о чему сам пишеш.

Ако будем имао жену рећи ћу јој да ме добро храни. :))

Ово ти је прави кондиционал, а не онај твој фалични. 

Ova moja obećala da će biti tek u eshatonu žena :))

Sad me gleda kao stranca :=

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Vedran рече

И како је жив ако није Васкрсао?

Ako je atemporalno živ, ne mora da znači da je atemporalno vaskrsao baš na krstu. Ako da, dokaži na osnovu pisma ili predanja. 

 

пре 2 минута, Vedran рече

То је мени сасвим споредно

Šta je tebi sasvim sporedno, mene uopšte ne zanima. 

 

пре 3 минута, Vedran рече

Јер си се ти начисто погубио. 

Uh. Ja bih rekao da si ti. A sad lepo pokaži gde je Hristos atemporalno vaskrsao. 

 

пре 4 минута, Vedran рече

И како је жив ако није Васкрсао?

Ako je atemporalno živ, ne sledi da je morao da atemporalno vaskrsne. Sledi da se od Oca rađa, pre svih vekova. Atemporalno.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Vedran рече

Ма није нико. Само живимо у различитим димензијама :cheesy3:

Мени ово постаје опасно забавно. Запоставио сам обавезе начисто. 

Mogu ti reći da sam se zabrinuo inače ne umem da pričam ispod brzine 60 pa sam mislio da je to kod drugih posledica bolesti :))

Umirio si duh moj, i duhovi tvojemu :)

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Vedran рече

Ниси. Него си мени замерао да онога што ја причам нема у предању. Дакле ти не разумеш о чему сам пишеш.

Nije tačno. Nigde se nisam pozvao na Pismo i Predanje kao izvor za svoje tvrdnje. Dakle, ja razumem o čemu pišem, ali ti ne razumeš.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Volim_Sina_Bozjeg рече

Ova moja obećala da će biti tek u eshatonu žena :))

Sad me gleda kao stranca :=

То је зато што си ти већ сав тамо. Мораш некад и да се спустиш, бар да ручаш. :D

:))

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Atemporalno živ pa mu sledi vaskrsenje kako?

brinem se još uvek ovo je drugi lik sad ako dodje i treći put biće mutjkalica komplet :))

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Vedran рече

То је зато што си ти већ сав тамо. Мораш некад и да се спустиш, бар да ручаш. :D

:))

E ova ti je dobra reći ću joj to ima te gleda ubuduće kao brata rođenog.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Ivan Marković рече
пре 8 минута, Vedran рече

И како је жив ако није Васкрсао?

Ako je atemporalno živ, ne mora da znači da je atemporalno vaskrsao baš na krstu. Ako da, dokaži na osnovu pisma ili predanja.

А да ли је умро на Крсту? Ако је умро онда је и васкрсао. Јер не може бити жив ако није васкрсао. Мили мој. Или ти исповедаш да није умро? То ти малопре рекох. 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Vedran рече

А да ли је умро на Крсту?

"Raspet za nas u vreme Pontija Pilata, i stradao i bio pogreben"

 

пре 1 минут, Vedran рече

Ако је умро онда је и васкрсао.

"I Koji je vaskrsao treći dan po Pismu".

 

пре 2 минута, Vedran рече

Мили мој.

Prijatelju, nađi ženu odmah!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Ivan Marković рече

Ako je atemporalno živ, ne sledi da je morao da atemporalno vaskrsne. Sledi da se od Oca rađa, pre svih vekova. Atemporalno.

Tako sam shvatio ovu tvoju umnu spekulaciju...jednostavno, kada uzmemo sve o cemu smo diskutovali na ovoj temi ....tako ispada....:945729:
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...