Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

пре 6 часа, Muramasa рече

Zaboravio sam da kažem da bih voleo da ta evolutivna grana bude što sličnija sajoncima.

 

Bato ovi mi deluju kao neke feminstkinje sa viškom testosterona...:D

  • Волим 1

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 6 минута, Џуманџи рече

Good boi :D

A ta vrsta protesta dok svira himna je ok i legitimna? Umesto da stoji, on odlazi, izlazi, pravi haos i gužvu... ccc

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Paradoksologija рече

A ta vrsta protesta dok svira himna je ok i legitimna? Umesto da stoji, on odlazi, izlazi, pravi haos i gužvu... ccc

Битно да је послушан Д Месији. dobardecko :D:D 

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Ћириличар рече

Па, управо је у томе и поента. Толика је будалетина да је ово просто урнебесно :smeh1:

Čim je ovaj počeo da te ujeda, odmah si backpedal... 

Ne bi da te proglase za rasistu-naci-fašistu i onda zaskaču kao primati ;) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Аурор рече

 

 

 

Званичне статистике, не нечији осећај: http://www.government.se/articles/2017/02/facts-about-migration-and-crime-in-sweden/

Мрзело ме да постављам други линк из Телеграфа који сам нашао око овога, али је велики проблем што партије деснице користе страхове људи за своје политичке кампање и шире овакве глупости као овај лик на клипу.

Не да је имиграција у порасту и да примају свакога ко само затражи да уђе, него су је драстично смањили у последње 2-3 године, пошто су увели провере. Не да је криминал у порасту, него има тренд смањења. Објашњено је и за силовања и много других тврдњи.

Оно што јесте проблем, а што су овде пробали да умање, јесу зоне "у које се не иде". И уместо да се хладне главе види зашто је то тако, и како да се разбије гетоизација миграната и стварање тих зона (проблем скоро целе западне Европе), шведска влада покушава да забије главу у песак, а ови твоји да од тога направе као да се тамо праве нуклеарне бомбе. Ни један ни други приступ не помажу.

Такође, оно што се јесте јавило као проблем са ОВИМ миграцијама јесте интеграција, у смислу налажења посла за људе који не знају језик, и школе за њихову децу, која такође не знају језик (нисам нашао статистике по земљама, али верујем да постоји и разлика између различитих група миграната, типа да су најмањи проблем они који долазе из секуларних земаља попут Сирије). Што су шведске власти такође прикриле, без икаквог валидног разлога сем због политичке добити.

А тако се не ради и не приступа проблему ако те интересује да нађеш решење. Јер што дуже будеш забијао главу у песак, или покушавао да изолујеш проблем тако што ћеш да изолујеш оне које си примио, имаћеш све више оних квартова који су жариште незадовољних људи који тај систем не осећају као свој. Ово важи и за њих и за десничаре.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, RYLAH рече

А тако се не ради и не приступа проблему ако те интересује да нађеш решење. Јер што дуже будеш забијао главу у песак, или покушавао да изолујеш проблем тако што ћеш да изолујеш оне које си примио, имаћеш све више оних квартова који су жариште незадовољних људи који тај систем не осећају као свој. Ово важи и за њих и за десничаре.

Možda da se presele u kuće neoprogresivnih političara zbog kojih su uopšte i tu, pa da ih oni integrišu :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, RYLAH рече

Званичне статистике, не нечији осећај: http://www.government.se/articles/2017/02/facts-about-migration-and-crime-in-sweden/

Džabe pišeš... neko ko je centar ili malo levo ili desno od centra može da raspravlja o tome koliko je Švedska preterala sa progresivizmom, šta je tu dobro, a šta loše i slično... što se alt-rajhovaca i alt-licimura (sad ih razdvajam, objasniću u drugoj poruci) tiče, pošto je Švedska najdalje otišla sa progresivizmom, ona je toliko zastranila da je tamo život potpuno katastrofalan ili se rapidno približava katastrofalnom... prosto, ideja da je tamo manje-više ok ili čak manje-više dobro ne može uopšte da im dopre do mozga jer to ruši sve dogme koje su zacrtali u glavi... prosto, kad toliko čvrsto veruješ da ako država uradi X, Y i Z sledi katastrofa, onda je teško da prihvatiš činjenicu da je neka država to uradila i nije se desila nikakva katastrofa... nego life as usual... može i bolje, može i mnogo gore... zato i jesu toliko fokusirani na pljuvanje Švedske...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 48 минута, Muramasa рече

Da vidimo ko će ovog desničara i branitelja zapadne civilizacije da proglasi nacistom. :)

 

Ne mogu sad da odgledam klip da vidim šta je ovde rekao... ali ne moram Pragera da nazovem nacistom, mogu da kažem da čovek ima neke baš glupe ideje i da postavim recimo klip povodom kojeg bi ga ti nazvao retardiranim...  :)

 

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Avocado рече

Džabe pišeš... neko ko je centar ili malo levo ili desno od centra može da raspravlja o tome koliko je Švedska preterala sa progresivizmom, šta je tu dobro, a šta loše i slično... što se alt-rajhovaca i alt-licimura (sad ih razdvajam, objasniću u drugoj poruci) tiče, pošto je Švedska najdalje otišla sa progresivizmom, ona je toliko zastranila da je tamo život potpuno katastrofalan ili se rapidno približava katastrofalnom... prosto, ideja da je tamo manje-više ok ili čak manje-više dobro ne može uopšte da im dopre do mozga jer to ruši sve dogme koje su zacrtali u glavi... prosto, kad toliko čvrsto veruješ da ako država uradi X, Y i Z sledi katastrofa, onda je teško da prihvatiš činjenicu da je neka država to uradila i nije se desila nikakva katastrofa... nego life as usual... može i bolje, može i mnogo gore... zato i jesu toliko fokusirani na pljuvanje Švedske...

Pa onaj lik živi u Švedskoj, izbeglica iz Bosne.

Check it out.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 8/20/2017 at 20:37, Avocado рече

Moj lični utisak je da to uopšte nije ideologija... već da ih samo povezuje zajednička mržnja prema svemu različitom od njih... koja pokušava da se predstavi kao bar donekle pristojna i radi toga štrpka neke kvazi-racionalizacije za tu mržnju iz drugih ideologija... zato ih nije lako prepoznati i definisati... jer će u određenim temama zvučati kao libertarijanci... u nekim kao normalni ljudi zabrinuti zbog ekstremizma modernih SJW... u određenim temama će zvučati kao vernici... u nekim kao klasični beli rasisti...

Čini mi se da sam ovde prvi put to pomenuo, a posle se u vezi sa tim nametnuo naziv "alt-licimuri" (čini mi se da je i Kratos tome kumovao), mada je i Rile dao dobar naziv "alt-rajh"... e sad, u međuvremenu, jedan deo pokreta (Spenser i ekipa) je zaključio da je dovoljno ojačao da ne mora više da prikriva svoj rasizam, a drugi deo pokušava da se distancira od toga, pa prigovaraju da nisu deo pokreta... (i šatro nisu nikad ni bili)... te mislim da bi valjalo razdvojiti terminologiju, da ne bi zbunjivala... predlažem da ove prve (što se više ne foliraju tj. ne foliraju skroz) možemo da zovemo alt-rajh, a ove druge alt-licimuri... ;)

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...