Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

пре 2 минута, Млађони рече

Slobodan si da ih pozoves u skolu u koju idu tvoja deca.... eto ti dokazes svoju humanost u praksi ne samo na internet forumima.

Inace siguran sam da tih desetak klinaca jedva cekaju da idu u skolu.... .samo o tome sanjaju.... da idu u skolu gde ne znaju nikog i nikog ne razumeju.... 

 

Ma gamad... tu samo misomor pomaze...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 2 минута, Аурор рече

Od dva miliona koji su došli ovamo, tu je deset hiljada dece...

Možda.

 

 pa dobro, to je prihvatljiva brojka za kolateralnu stetu uzvisenih zapadnih desnicara...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Млађони рече


Ajde cuti zivotinjo, neces da pustas decu koja ne znaju srpski u skolu sa drugom srpskom decom. Mora da si rasisticko djubre koje hoce da ta deca pomru. 

 

Opa... malo tapsanje  po ramenu, ovo ono... ja sam mislio da to ne volimo mladjo :D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Млађони рече


Ajde cuti zivotinjo, neces da pustas decu koja ne znaju srpski u skolu sa drugom srpskom decom. Mora da si rasisticko djubre koje hoce da ta deca pomru. 

 

Ali je tvrdnja vrlo blizu istini. To je prosto mindset modernog desnicara, nema tu mnogo filozofije

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, cloudking рече

 

Znas kako ja gledam na to... kao prvo ja gledam redovno i mahera i trevora i olivera i kolbera i mejersa i ono sto njih izdvaja od "suprotne strane" je to sto su oni komicari.

To je tipicno za medije, uvij ideju u komediju lakse ce da se primi, manje je podlozna kriticizmu. 



Samo da si pogledao originalno trampove govore video bi koliko Oliver, Trevor, Colber lazu.
Najvise su se razbili od laganja povodom onog uletanja alt rajtovca u levicare, tu su se rasturili.
I ne treba ti nikakav desnicar, samo poslusas ceo govor i poslusas njihovu interprtaciju.

Ljudi su profesionalni lazovi. Za to su placeni, da duhovito uviju naraciju. To im je poso, da ti prodaju pricu. Ne znam sta ti tu nije jasno.

 Tebi moze dase ne svidja njihov kreativni pristup salama koje prave ali video snimci su autentnicni!

Desnicarski info kenjaju, kenjaju, kenjaju, kenjaju, kenjaju...



kako ti znas koji je desnicarski info kada ga ne gledas uopste!? Pazi ja gledam i jedne i druge, ti samo jedne. Razmisli o tome. 



Svi su "fake news" jer je to trziste medija, prodavanje prica. Poenta je da gledas oba i da sam zakljucis ko je u kom slucaju u pravu. Ali ti neces da "gubis vreme"

i posle su "levonjare" faek news... jeste obavezno. Ja jos cekam da vidim JEDNU vest prenetu od strane desnicara koja nije prenaduvana ili izpropagandisana do bjuvanja.

Desnicari prenaduvavaju vesti, levicari prenaduvavaju vesti. Ono sto nas je 2017 godina naucila, ne postoji kredibilan medij.

Zato su ovi jutjuberi koje ja gledam toliko popularni jer citiraju I LEVICARE I DESNICARE. Prezentuju ti po 5-6 vesti sa razlicitih strana i iznesu svoje misljenje. I ja sam ti dao jednog takvog, ti si ga odbacio, eto to je desnicar. 

Svi volimo da sprdamo cnn da je fake news jer se oni prodaju da su objektivni. Svi vrlo dobro znamo da ostale kuce nisu objektvine, ali cnn takodje nisu objektivni a prodaju ih kao da jesu. 


 




 



 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, cloudking рече

Opa... malo tapsanje  po ramenu, ovo ono... ja sam mislio da to ne volimo mladjo :D

Naravno da ne volimo, kasno sam skontao sta sam uradio, nazalost. 

 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Млађони рече

Svi volimo da sprdamo cnn da je fake news jer se oni prodaju da su objektivni. Svi vrlo dobro znamo da ostale kuce nisu objektvine, ali cnn takodje nisu objektivni a prodaju ih kao da jesu. 

N gledam CNN zato mi snimak o nekom njihovm navodnom laganju koji si postavio nije bio ni najmanje znacajan... jednostavno me ne interesuje CNN jer ne gledam to.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@cloudking je l te stvarno ne zasvrbi po mozgu kada gledas sve te likove koje si naveo i svi imaju vise manje ista misljenja po pitanju istih tema samo svaki ima svoju "foru" kojom prodaje ta misljenja, neki duhoviti skec i stil? 

I bukvalno nemas nikog na televizijama ko kaze nesto suprotno... 

Ne znam, mene bi makar to zasvrbelo... cisto da malo detaljnije pogleda mto o cemu pricaju. 

 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, Млађони рече

@cloudking je l te stvarno ne zasvrbi po mozgu kada gledas sve te likove koje si naveo i svi imaju vise manje ista misljenja po pitanju istih tema samo svaki ima svoju "foru" kojom prodaje ta misljenja, neki duhoviti skec i stil? 

I bukvalno nemas nikog na televizijama ko kaze nesto suprotno... 

Ne znam, mene bi makar to zasvrbelo... cisto da malo detaljnije pogleda mto o cemu pricaju. 

 

Gledao sam ranije i dosao do zakljucka da vise nema potrebe. Druga strana previse izmislja i laze, previse. Ajd sto izmislja nego sto kad nesto izmisle oni se toga drze ko pitbul i dosade i bogu i ljudima...

 

Evo na primer ona tvoja fotka na kojoj se vidi neki tamnoputi muskarac kako trci pored grupe dece. Ti tvoji mediji (kao i ti for that matter) su iskopali tu fotku i momentalno krenuli u mega kampanju kako bi uz pomoc te fotke plasirali vrlo opasnu laz da stariji migranti upisuju skole kako bi vreme provodili pored dece. Krece masovno serovanje, napadi, ljutiti blogovi ( i sam sam se zaprepastio dok sam guglao)... sve dok nisam otkrio i to slucajno na reditu ( a kasnije potvrdio prateci izvore) pravu isitinu koja glasi: Covek na slici je bivsi skolski prvak u trcanju kojeg je skola pozvala a trci kao motivacija za klince koji se danas bave tim sportom. On se odazvao istrcao trku sa klincima, slikao se s njima, svima ulepsao popodne i otiso kuci.

A vi ste od jedne sustinski jako lepe price napravili cudo zla. Naravno, iako je vasa prica izmisljena, steta je svakako uradjena jer ce ova fotka da bude jos jedan u nizu dokaza za to kakvi su migratni krvoloci i zlocinci... jbg kad pogledas znas koliko takvih "dokaza" ima?

E vidis zato vam NISTA ne verujem. U stanju ste  da izvrcete istinu samo da bi ste postigli svoj cilj koji je proitom sam po sebi izuzetno ruzan i necovecan.

 

A da  i ne pocinjem pricu o tome koliko treba da budes glup da gledas konja od 20 godina kako ide u razred sa tvojom decom i da "niko nista ne kaze"... brt, ili ste vi svi kolektovno strasno glupi sto verujete u te price il su glupi roditelji koji to gledaju... ali pazi, ne "glupi" nego ono, totalno zveknuti u glavu, retardirani ko Zika Obretkovic... Ne ozbiljno... koliko ti mislis da treba da su retardirani rodtelji u tim skolama  u kojima bi se kobajagi desavala "ovakva praksa" :D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 35 минута, Млађони рече

Samo da si pogledao originalno trampove govore video bi koliko Oliver, Trevor, Colber lazu.

O čemu? Jel može neka konkretna laž? Ono izneseš: taj i taj je rekao to... to nesporno nije tačno, nego je ovo tačno... i da se odnosi na činjenice, a ne u različito viđenje stvari...

znaš, onako kako svi normalni ljudi hvataju Trampa stalno u lažima... ono kad kaže da mu je došlo najviše ljudi na inauguraciju iako to sasvim nesporno predstavlja laž... ono kad kaže da ga je zvao glavni baja skauta da mu pohvali govor, a to je sasvim nesporno laž... kad kaže da je bio najviše puta na naslovnoj strani Timesa, a Nikson bio 5 puta više od njega, ili kad kaže da USA ima 17 milijardi deficita u trgovini sa Kanadom, a zapravo ma suficit, ili kad kaže da su republikanci ove godine pobedili "5:0" na izborima, a pobedili su "4:1"...   itd..

Ne sumnjam da možeš da im nađeš i neku laž... samo daj eto da vidim konkretno šta su lagali a da može da se to utvrdi gledanjem trampovih govora...

 

Цитат

Najvise su se razbili od laganja povodom onog uletanja alt rajtovca u levicare, tu su se rasturili.

Šta su lagali u vezi sa tim?

 

пре 35 минута, Млађони рече

Svi su "fake news" jer je to trziste medija, prodavanje prica.

Neki lažu i obmanjuju više od drugih...

 

пре 35 минута, Млађони рече

Desnicari prenaduvavaju vesti, levicari prenaduvavaju vesti. Ono sto nas je 2017 godina naucila, ne postoji kredibilan medij.

Postoje svakako kredibilniji i manje kredibilni...

 

пре 35 минута, Млађони рече

Svi volimo da sprdamo cnn da je fake news jer se oni prodaju da su objektivni. Svi vrlo dobro znamo da ostale kuce nisu objektvine, ali cnn takodje nisu objektivni a prodaju ih kao da jesu. 

Postoji ogromna razlika između:

"ja sam subjektivan ali volim da mislim o sebi da sam objektivan" (npr. Danas)

i

"ja lažem ko pseto jer me boli uvo za istinu i nemam trunke savesti".  (npr. Informer)

Iz tog razloga nisu "svi isti"...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Аурор рече

Ti blage predstave nemaš ni šta pričaš...

pa nema, on ne shvata da se oni zalazu za 100 % otvorene granice da primaju milione i milione izbeglica dok ono sto druga strana hoce jesu normalne kontrolisane migracije.

Vidis da ovde bukvalno svi koji se ne slazu sa nama predstavljaju nas ko neku ekipu koja se zalaze za 100 % izolovanje zemalja, dok mi samo 'ocemo nesto normalno, neku normalnu kontrolu i normalan rejting primanja a ne po milion dva godisnje po drzavi...

I na kraju ne znam ni sto se trudimo. Vidis da ovde u srbiji imamo toliko losu kulturu da ne moze da se dogovorimo oko osnovnih postulata vlasti, da nam vlada vucic, da se opozicija svadja oko toga jel radulovic dao zeni pedeset jura iz drzavne kase ili nije. 

Prosto, ja sam prihvatio da nemamo nikakvu kontrolu, samo treba jos malo da se navikenm na tu misao.

A sta te briga sta cloudking ili bilo ko drugi misli, kada je evropljanima doteralo cara do duvara ima da ih isteruju redom... ako bog da samo nek igradjanski rat da ne izbije i sve je super.



 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 37 минута, Avocado рече

O čemu? Jel može neka konkretna laž? Ono izneseš: taj i taj je rekao to... to nesporno nije tačno, nego je ovo tačno... i da se odnosi na činjenice, a ne u različito viđenje stvari...

Imamo razlicito definisanje laganja ocigledno. Posto je po mom standardu laganje i kada namerno precutis nesto sto si znao, sto ne ide u korist tvom misljenju koje hoces da izneses kao medijska licnost, a za tebe ocigledno nije. 

 


Npr: Colbert je znao da je anti fa takodje bila nasilna i da su obe grupe inicirale nasilje.
On je to precutao jer bi onda trampova izjava "on many sides" imala smisla. 
Ovako je namerno precutao da bi izgledalo kao da pravda nasilnike.
U tom klupu jos tramp adresira sve, samo je kolbert to isekao. Ostavio samo onaj deo ON MANY SIDES.

To je po meni par exelance vrhunsko laganje. 

Tako da tvoj standard "laganja" ne mogu da zadovoljim.  
Nesto slicno kao sto ti ne mozes da zadovoljs standard "dokaza" kod kreacionista. :))

 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Аурор рече

Ti blage predstave nemaš ni šta pričaš...

Katastrofa.

Vrlo moguce ali se trenutno mnjenje podelilo na one koji nebi dozvolili deci da idu u skolu i one koji su ostvarnje tog decijeg prava a ja sam toliko ponosan na sebe jer se nalazim na pravoj, ljudskoj strani, da su mi tvoja kategorisanja mene najnebitnija stvar u zivotu :D 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Млађони рече

dok ono sto druga strana hoce jesu normalne kontrolisane migracije.

to je ono sto druga strana zeli da svi mislimo dok se pravi sva mazna nevina i "racionalna", naravno samo treba da bacis pogled na aurorve mimove, fb grupe i ospkurne sajtove koji im sluze kao stozeri da ti odmah bude jasno o kakvim se tu ljudima radi i koliko njih boli uvo za ikakve "kontrolisane migracije"... Nemoj da  si naivan...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...