Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

пре 34 минута, Juanito рече

Да, управо ти Иранци којима се у Ирану крше људска права су цивилизована господа. Упознао сам их сасвим довољно да то могу да тврдим.

Ti su super. Tu se slazemo. Akademici iz irana su  izuzetno kul likovi, cuo sam slicna iskustva sa mnogi strana. Nazalost sudbina im se tako pala da zive u jednoj opresivnoj drzavi fasistickoj u kojoj vladaju fasisti i bolesnici.

Takvim ljudima treba dati azile, drzavljanstva i migracije gde god 'oce jer ih Iran ne zasluzuje.  Sto se mene tice neka dodju odmah u Srbiju da nam malo poprave prosek.... 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 8 минута, Аурор рече

Нажалост, мишљења се углавном формирају на основу медијских спинова и наратива.

О чијим мишљењима говориш? Пошто Млађа рече: 

пре 42 минута, Млађони рече

fake mediji nece da vam prenesu

?

 

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Џуманџи рече

О чијим мишљењима говориш? Пошто Млађа рече: 

 

Ne znam o cemu diskutujete ti i auror, ali Trump nije banovao Katar i Saudijsku jer su katar i saudijska pristali na saradnju povodom sredjivanja migrantske krize. Konkretno prihvatili su da formiraju bezbedne zone za izbeglice. Tako mozes da znas da svako ko dodje u nemacku, nije izbeglica nego migrant. Jer ako ima slobodnu bezbednu zonu u kojoj ce da dobije covecanski tretman a on izabere da proputuje par iljada kilometra do nemacke, ocigledno mu motiv nije bezanje od rata nego bezanje u nemacku. 

Dok su fakenews totalno ignorisali tu cinjenicu i uglavnom samo prenosili neke price kako tramp saudijsku nije banovao jer tamo ima biznis i ostale gluposti. 

Mislim ok, ali da su fake news zapravo objecive news preneli bi sve cinjenice a ne bi selektivno prenosili ono sto im odgovara za naraciju. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 минута, Џуманџи рече

Не требају никоме медији да би могао да прочита шта дотични пискара. :scratch_head:

Pa odlicno, slazemo se, ni ja ne vidim svrhu toga da mediji prenose sta je tramp napisao na twitteru u 150 karaktera.... 

Bolje da prenose kako je izborio odlicno resenje za izbeglice, da imaju lepo bezbedne zone u kataru i saudijskoj arabiji. Naprimer, eto to je nesto vredno prenosenja nego recenica na twitteru od 150 karaktera iscupana iz konkteksta. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Млађони рече

Ne znam o cemu diskutujete ti i auror

Само га питам ко су ти за које зна да мишљење "формирају" на основу онога што објаве медији да је Трамп објавио на твитеру. :) 

Управо сада, Аурор рече

Ne razumem.

Небитно, хајд. Изнервирана сам другом темом. :D

Измењено од Џуманџи

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 49 минута, Млађони рече

Dokazi mi naucno da se ne igras?

:)

Nisam ni sumnjao da i dalje nema odgovora... što je isto kao i da priznaš da si nekakvu "statističku" "realnost" isfantazirao...

 

Цитат

isto ko sto nisi rekao da sam moron, bas je bezveze sto sam ja tebi procitao misli da ti kazes da sam ja moron kad ti zapravo to nigde nisi rekao. 
Kako je nehriscanski od mene sto sam to pretpostavio.. nije da si implicirao niti da se to jasno vidi iz konteksta. :))

Zanimljiva distrakcija. Pričamo o nečemu drugom: niti sam rekao niti sam implicirao da "nisi dovoljno libertarijanac jer si u dve REALNE OPCIJE izabrao onu koja je BLIZA libertarijanizmu", a pogotovo se to ne vidi iz konteksta razgovora... što imaš potrebu da lažeš o glupostima?

 

Цитат

Ne brini, bog zna bolje od mene i tebe sta je ko rekao, kad dodjemo kod njega na sud ce rascistimo to! :)

Piše ovde šta je ko rekao... nije uopšte sporno šta je ko rekao tj. da lažeš... samo mi nije jasno zašto to radiš. 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Avocado рече

Zanimljiva distrakcija. Pričamo o nečemu drugom: niti sam rekao niti sam implicirao da "nisi dovoljno libertarijanac jer si u dve REALNE OPCIJE izabrao onu koja je BLIZA libertarijanizmu", a pogotovo se to ne vidi iz konteksta razgovora... što imaš potrebu da lažeš o glupostima?

aa izvini nisam te dovoljno citao pa nisam ispratio da pravis strawman gde ja ne podrzavam migracije iz nekog drugog motiva, a ne iz stvarnog razlog iz kog ih ne podrzavam. Oprosti stvarno.... nemam volje da pratim sve strawmanove koje pravis, iskreno smaraju me.:)
 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 32 минута, Млађони рече

Ti su super. Tu se slazemo. Akademici iz irana su  izuzetno kul likovi, cuo sam slicna iskustva sa mnogi strana. Nazalost sudbina im se tako pala da zive u jednoj opresivnoj drzavi fasistickoj u kojoj vladaju fasisti i bolesnici.

Takvim ljudima treba dati azile, drzavljanstva i migracije gde god 'oce jer ih Iran ne zasluzuje.  Sto se mene tice neka dodju odmah u Srbiju da nam malo poprave prosek.... 

Bojim se da Juanito i Grizli govore i o običnim Irancima i Irankama, a ne samo o akademicima...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Млађони рече

aa izvini nisam te dovoljno citao pa nisam ispratio da pravis strawman gde ja ne podrzavam migracije iz nekog drugog motiva, a ne iz stvarnog razlog iz kog ih ne podrzavam. Oprosti stvarno.... nemam volje da pratim sve strawmanove koje pravis, iskreno smaraju me.:)

A, pa dobro onda... izvini što si lagao... moja krivica... :)

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Avocado рече

Bojim se da Juanito i Grizli govore i o običnim Irancima, a ne samo o akademicima...

ja se ne bojim, jedini covek koji je odusevljen "obicnim irancima" je Tesa Tesanovic a bolje da ti ne prenosim zasto je on odusevljen. 
(ukratko ima veze sa time kako obicni iranci vole i podrzavaju njihovu zemlju, vlast i kulturu i borbu protiv americkog imperijalizma) |

ti i dalje ne kapiras da obican iranac obozava iransku vlast, zakone, serijat? 

 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Avocado рече

Bojim se da Juanito i Grizli govore i o običnim Irancima i Irankama, a ne samo o akademicima...

 

Cekaj sad ozbiljno. Jel ti stvarno mislis da nekom "obicnom" coveku u  nekoj od tih drzava jako smeta sto bacaju homoseksualce sa zgrada? 
Ako mu smeta, zasto ne radi nista po pitanju toga? Zasto cuti kao zaliven? 

Je l ti kapiras da kada neko kaze obican srbin, misli na vucicevog glasaca? 


 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Они су подељени, слично као код нас. Имаш следбенике култа Великог Вође, али реко би већином су нормални људи који желе да живе нормално.

  • Волим 1

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Grizzly Adams рече

Они су подељени, слично као код нас. Имаш следбенике култа Великог Вође, али реко би већином су нормални људи који желе да живе нормално.

I ja mislim da oce da zive normalno, ali ne smatram da su normalni jer zmure pred svim onim opresivnim zakonima vec godinama. 
Ja mislim da su normalni, oni koji shvataju vaznost slobode i prava, a ne oni koji su srecni sve dok neko njih ne dira. 

A ti i juan sigurno niste upoznali "prosecne" irance osim ako niste bili u iranu. Isto ko sto ne upoznajes prosecne srbe u nemackoj, nego tako sto dodjes u krusevac.....

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па ОК, реално ови што долазе на запад су из "наше екипе", они други остају тамо.

 

Фора је само у томе што се види велика разлика између Арапа, Пакистанаца итд и Иранаца са друге стране. Они први и кад дођу овамо нису баш расчистили са свим својим идејама, културом... зови га како оћеш. Иранац кад дође у САД напреднији је од многих који су рођени овде.

 

Знам једног који би те одушевио. Каже "ја сам реднек американац са акцентом"... [emoji4]

 

 

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...