Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

Управо сада, Жика рече

Он је убио што не значи да ми треба да убијамо. Дајем ти пример. Да ли схваташ?

Shvatam šta hoćeš da kažeš, ali je Muhamed ubijao, pa to znači da treba i oni...

Ne shvataju tako nego suprotno, njegovi postupci su u islamu primer kako musliman treba da se ponaša. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, uros рече

1. Ukines socijalnu pomoc. Reseni svi problemi.

2. (ovo bi se resilo sa 1 dugorocno) ukines ratove, ratno huskanje i prodavanje oruzja bliskom istoku

Kakve to ima sa orcima koji su već naseljeni u Rohanu? Kako ukidanje socijalne pomoći rešava to što se oni nalaze u blizini naših žena i dece?

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Аурор рече

A šta ti misliš?

Ja mislim da oni nisu orci.

Kada bih mislio da jesu orci, a ne bih želeo da ih sve pobijem, onda bih bio teška budala... ili alt-rightovac... izađe na isto...

Samo baš teška budala može da misli da je moguć miran suživot sa orcima.

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Avocado рече

Kakve to ima sa orcima koji su već naseljeni u Rohanu? Kako ukidanje socijalne pomoći rešava to što se oni nalaze u blizini naših žena i dece?

To sto su naseljeni u Rohanu je krivica izdaje domacih levicara (Saruman je tu izgleda nesto zamutio), nek se oni snalaze sa njima kako znaju i umeju ;) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Grizzly Adams рече

Наравно да пише. Ниси читао. :)

Знам за она места о убијању неверника и идолопоклоника. Али познајеш и сам Стари Завет, погледај тамо убиства.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Avocado рече

Ja mislim da oni nisu orci.

Nisu svi. Nije ni većina.

Jedan deo ipak jeste, i mislim da je on veći nego što mislimo.

пре 6 минута, Avocado рече

Samo baš teška budala može da misli da je moguć miran suživot sa orcima.

Sa njima jeste moguć suživot samo ako nisu muslimani. To je fora.

Ovaj lik je objasnio, ne moraš meni da veruješ (u SA i tamo gde je ISIS je najčistiji islam):

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Жика рече

Знам за она места о убијању неверника и идолопоклоника. Али познајеш и сам Стари Завет, погледај тамо убиства.

Само што код њих нема "стари куран" и "нови куран".

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Жика рече

Знам за она места о убијању неверника и идолопоклоника. Али познајеш и сам Стари Завет, погледај тамо убиства.

To je samo deskriptivnog karaktera, a ovamo nije.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Аурор рече

Nisu svi. Nije ni većina.

Jedan deo ipak jeste, i mislim da je on veći nego što mislimo.

Sa njima jeste moguć suživot samo ako nisu muslimani. To je fora.

Koliko takvih koji jesu orci ima u Srbiji i kako da okončamo suživot sa njima?

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Grizzly Adams рече

Само што код њих нема "стари куран" и "нови куран".

Стари Завет није укинут. Ствар је у тумачењу. Што већина исламских верника не убија? Они сматрају да тако не треба радити. На пример у Старом завету пише да је Бог наредио Аврааму да жртвује Исака. Ми данас тај одељак не тумачимо буквално. Аутор овом причом хоће да каже да то није добро радити јер је тада било таквих примера.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Жика рече

Није само описног. Имаш уредбе и наређења. Али је поента у тумачењу.

Pa oni ne tumače kuran kao mi SZ, nema toga... 

I inače, tamo pišu stvari i razumeju se najbukvalnije, tako je radio Muhamed i tu nema nikakve diskusije. Nema "tumačenja".

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...