Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

Nastavljamo sa "alternativnim činjenicama"...

http://rs.n1info.com/a229215/Svet/Svet/Tramp-govorio-o-nepostojecem-incidentu-u-Svedskoj.html

Tramp govorio o nepostojećem incidentu u Švedskoj

Tramp govorio o nepostojećem incidentu u Švedskoj
Izvor: REUTERS/Kevin Lamarque
 

Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp pomenuo je nepostojeći incident u Švedskoj, što je zbunilo i nasmejalo građane te zemlje.

"Pogledajte šta se prošle noći dogodilo u Švedskoj", rekao je Tramp tokom mitinga na Floridi, misleći na nedavne terorističke napade u Evropi.

Njegov komentar izazvao je lavinu reakcija na društvenim mrežama, navode agencije.

Bivši ministar spoljnih poslova Švedske Karl Bilt napisao je na Tviteru: "Švedska? Teroristički napad? Šta je on pušio? Pitanja ima mnogo".

 

Švedska štampa objavila je na engleskom jeziku nekoliko incidenata koji su se dogodili u petak uveče u toj zemlji. Jedan muškarac zadobio je teške opekotine, izdato je upozorenje na lavinu i policija je jurila pijanog muškarca, ali nikakvih terorističkih napada nije bilo.

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Avocado рече

Nastavljamo sa "alternativnim činjenicama"...

http://rs.n1info.com/a229215/Svet/Svet/Tramp-govorio-o-nepostojecem-incidentu-u-Svedskoj.html

Tramp govorio o nepostojećem incidentu u Švedskoj

Tramp govorio o nepostojećem incidentu u Švedskoj
Izvor: REUTERS/Kevin Lamarque
 

Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp pomenuo je nepostojeći incident u Švedskoj, što je zbunilo i nasmejalo građane te zemlje.

"Pogledajte šta se prošle noći dogodilo u Švedskoj", rekao je Tramp tokom mitinga na Floridi, misleći na nedavne terorističke napade u Evropi.

Njegov komentar izazvao je lavinu reakcija na društvenim mrežama, navode agencije.

Bivši ministar spoljnih poslova Švedske Karl Bilt napisao je na Tviteru: "Švedska? Teroristički napad? Šta je on pušio? Pitanja ima mnogo".

 

Švedska štampa objavila je na engleskom jeziku nekoliko incidenata koji su se dogodili u petak uveče u toj zemlji. Jedan muškarac zadobio je teške opekotine, izdato je upozorenje na lavinu i policija je jurila pijanog muškarca, ali nikakvih terorističkih napada nije bilo.

Let us all join in mourning for these victims and the victims of the Bowling Green massacre. Nobody died, thank God!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...
1 hour ago, florenntina рече

Je li slusao neko Trampovo obracanje Kongresu?

Izgleda da je "razbio" posto je berza danas bukvalno eksplodirala :)

Razbio je :) Sad se smijem kladiti da je realan i drugi mandat.

Podrzao je "ukidanje i zamjenjivanje Obamakera", dakle ne potpuno ukidanje kao do sada sto su mejnstrim Rwpublikanci vristali kao nezrela derista. Kako sam skontao, zeli da se napravi sistem koji ce dati niske cijene, ali i da oni sa "pre-existing conditions" budu osigurani kroz poswbne fondove. Plus, zeli da se zdravstveno osiguranje moze kupovati "across state lines". Ukratko, uzeo je najbolje i od Demokrata i od Republikanaca i rekao Kongresu da urade nesto po tom planu. Nije zamolio... Nego rekao... Sve upiruci prstom :D

A ostalo je bio nastup, jednostavno. Dobar nastup. Mislim da je cak ravan Obami bio.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, Ћириличар рече

Razbio je :) Sad se smijem kladiti da je realan i drugi mandat.

Podrzao je "ukidanje i zamjenjivanje Obamakera", dakle ne potpuno ukidanje kao do sada sto su mejnstrim Rwpublikanci vristali kao nezrela derista. Kako sam skontao, zeli da se napravi sistem koji ce dati niske cijene, ali i da oni sa "pre-existing conditions" budu osigurani kroz poswbne fondove. Plus, zeli da se zdravstveno osiguranje moze kupovati "across state lines". Ukratko, uzeo je najbolje i od Demokrata i od Republikanaca i rekao Kongresu da urade nesto po tom planu. Nije zamolio... Nego rekao... Sve upiruci prstom :D

A ostalo je bio nastup, jednostavno. Dobar nastup. Mislim da je cak ravan Obami bio.

Sigurno je spomenuo i neku javnu potrosnju i/ili smanjenje poreza inace nema sanse da bi berza ovako odreagovala... Sou program :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Inace, sutra ujutro na berzu izlazi SNAP (Snapchat) po ceni od 17$ po akciji. Ne podrzavam ulaganje u konkretne kompanije (samo u indekse) ali ako je neko u prilici i ima nesto novca za zezanje, ovo bi mogao da bude interesantan buy... :) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...