Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

Фора је у томе да пример Аустралије нема никакве везе. Они су имали тај један "мас шутинг" и никад више. Нису имали овакав "копикет" проблем као САД. Осим тога, заплењена је само можда једна петина оружја од грађана.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 1 минут, Branka62 рече

Potpuno promašena dosetka. Kamion, viljuška, automobil... sve to može da se iskoristi kao "ubojito oružje". Ali ništa od toga nije pravljeno sa ciljem da posluži kao ubojito oružje. Za razliku od pravog naoružanja, čiji je jedini zadatak da ubije.

Добро, где је доказ да ће забрана оружја да доведе до смањења стопе убистава (ватреним оружјем)?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Avocado рече

A kakve to ima veze sa okolnošću da si tražio dokaz za to da država u kojoj se dešavaju masovne pucnjave može zakonskom kontrolom posedovanja automatskog i polu-automatskog oružja da spreči da se dešavaju masovne pucnjave i dobio upravo dokaz za to?

Нисам добио доказ за то.

Такав доказ не постоји, а нема ни логике.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Аурор рече

Добро, где је доказ да ће забрана оружја да доведе до смањења стопе убистава (ватреним оружјем)?

1. Ne razumem zašto postavljaš ovo pitanje kao odgovor na taj moj post. Al ajde.

2. Ovo sa Australijom nema veze?

3. Ima li dokaza da neće?

4. Kako će se doći do bilo kakvog "dokaza" kada su skresali fondove za sva istraživanja koja bi naudila sirotim malim hrčkima?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Branka62 рече

3. Ima li dokaza da neće?

Атеисти су поновили хиљадама пута  да се негатив не доказује :)

пре 5 минута, Branka62 рече

4. Kako će se doći do bilo kakvog "dokaza" kada su skresali fondove za sva istraživanja koja bi naudila sirotim malim hrčkima?

Ко?

пре 9 минута, Branka62 рече

2. Ovo sa Australijom nema veze?

Не.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Аурор рече

Атеисти су поновили хиљадама пута  да се негатив не доказује :)

U pravu si.

пре 1 минут, Аурор рече

Ко?

Ameri.

пре 1 минут, Аурор рече

Не.

Super.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Branka62 рече

1. Ne razumem zašto postavljaš ovo pitanje kao odgovor na taj moj post. Al ajde.

2. Ovo sa Australijom nema veze?

3. Ima li dokaza da neće?

4. Kako će se doći do bilo kakvog "dokaza" kada su skresali fondove za sva istraživanja koja bi naudila sirotim malim hrčkima?

Нема везе. Упорно покушавам да објасним да је проблем много дубљи од "доступности оружја". Не дешава се све ово због тога. Али људи неће да се удубе уопште, јер им изгледа "очигледно"...

Проблем је много већи, психолошки пре свега. Ти дечаци имају некакву своју "субкултуру" у којој се "свете друштву", једни друге копирају, диве се другима који направе такав "подухват", диве се "пажњи" које им друштво после тога посвети, страху и емоцијама које изазову код људи... Неки паметни људи траже од медија да у оваквим случајевима не помињу уопште име починиоца, нити постављају слике итд. Јер њима то значи.

Али нема везе... Што да размишљамо кад је све јасно - одузети нормалним људима пушке и то ће решити лудаке.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Branka62 рече

Samo što ovo, na forumu, niko nije tvrdio.

Па зашто онда мени да одузимаш средство за одбрану породице због лудака?

Шта сам ја крив?

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, RYLAH рече

:)))

DWqiW3vWsAEC8U1.jpg:large

Колико је ово само глупа и контрадикторна изјава...

Пушке у школе доносе лудаци. Ми оћемо да бранимо децу. И ми смо зли... браво! Генијалци..

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...