Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

Alt rajt na aparatima, masovni ubica bjelac, nije musliman niti Meksikanac i nije ilegalni imigrant niti izbjeglica iz divljackih regiona bliskog istoka. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

Brat ovog monstruma kaze da im je otac svojevremeno bio jedan od 10 najtraženijih zlocinaca FBI, dok je Stiven odrastao gledajuci plakate na kojima se traži njegov otac psihopata, i ako je napomenuo da nije bio dio njihovog zivota. Kao i Stiven volio je da se kocka.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 часа, Justin Waters рече

Alt rajt na aparatima, masovni ubica bjelac, nije musliman niti Meksikanac i nije ilegalni imigrant niti izbjeglica iz divljackih regiona bliskog istoka. 

Наде још увијек има. Можда је трули либтард!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, RYLAH рече

На вестима кажу да је у овај поход пошао са 23 пушке.

Ипак има нешто и у америчким законима о оружју.

Moguce, ali prije svega sa njegovom psihopatologijom, jer milioner kao on u svakoj drzavi moze da nabavi oružje. 

Možda bi trebali da ogranice kolicinu oruzja po jednoj osobi na neki nacin, to je moje misljenje. Nedavno je bio jedan dobar primer kada je neki ludak uletio u restoran u Teksasu i krenuo da puca, medjutim popio je metak ubrzo od "dobrog Samaricanina" . Medjutim takvi slučajevi ne dobijanja mnogo medijske paznje:

http://www.nbcnews.com/news/us-news/good-samaritan-kills-active-shooter-texas-sports-bar-police-n755136

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Православни Србин рече

Него шта би, не удари Трамп на Северну Кореју? Уплашио се од Кима или шта је у питању?

Никад ни није хтјео да удари. Него се прави опасан како би касније могао преговарати да "ублажи реторику" заузврат за нешто. А и мало дресира своје гласаче који воле видјети свог вееееликог мужевног Трампа како показује средњи прст комуњарама :)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Ћириличар рече

Никад ни није хтјео да удари. Него се прави опасан како би касније могао преговарати да "ублажи реторику" заузврат за нешто. А и мало дресира своје гласаче који воле видјети свог вееееликог мужевног Трампа како показује средњи прст комуњарама :)))

Кореја одавно није комунистичка, идеолошки то је чист национал-социјализам (Џуче и Сонгун). Друго, па мислим да је баш на том пољу (,,мужевни баја Трамп") пуко, показао се као јунак на твитеру. Ким је, реално, испао већа фаца од њега.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Православни Србин рече

Кореја одавно није комунистичка, идеолошки то је чист национал-социјализам (Џуче и Сонгун). Друго, па мислим да је баш на том пољу (,,мужевни баја Трамп") пуко, показао се као јунак на твитеру. Ким је, реално, испао већа фаца од њега.

И не баш. С. Кореја нема приватни сектор који сарађује са владом, него је држава власник свега, идеологија им се заснива на класној борби а не расној чистоти или корејској нацији. Комуњаре бре, али у касној фази када заиста имају неке националистичке елементе, попут Слобе :)))

Не мере нико бити већа фаца од Трумпоње, јер нико није наранџаст у фацу :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Ћириличар рече

И не баш. С. Кореја нема приватни сектор који сарађује са владом, него је држава власник свега, идеологија им се заснива на класној борби а не расној чистоти или корејској нацији. Комуњаре бре, али у касној фази када заиста имају неке националистичке елементе, попут Слобе :)))

Не мере нико бити већа фаца од Трумпоње, јер нико није наранџаст у фацу :smeh1:

Баш није тако. Напротив, Џуче идеолопгија управо само и дроби о ,,корејској раси", ,,корејском народу", ,,корејској култури". Чак шта више, Ким Џонг Ил је, у говору у коме је објашњавао суштину Џучеа, рекао да је ,,љубав према корејској раси важнији од љубави према социјализму" и рекао да је једини циљ Џуче револуције ,,уједињење Кореје", а не класна борба или светска револуција. Такође, он је критиковао СССР и марксизам-лењинизам због њиховог ,,догматизма" и рекао да Северна Кореја развија ,,свој социјализам, заснован на корејском наслеђу и искуству". Такође, рекао је и да су Корејци одбацили марксизам јер је заснован на ,,туђем искуству" док се Џуче заснива на ,,корејском искуству". Џуче се тамо још назива и ,,корејским социјализмом", или ,,социјализмом нашег стила", итд и представља се као правац сасвим различит од марксизма-лењинизма. Доста сам читао о томе, Џуче ми је нарочито занимљив, али кад погледаш суштински, то је чист национал-социјализам.

Па и Радничка партија Кореје, слично Немачкој радничкој партији, зар не? Или велики фестивали, на дан рођења Ким Ил Сунга и на дан партије, подсећају на сличне манифестације у Немачкој тридесетих година. Наравно, ја не тврдим да су нацизам и Џуче исто, али дефинитивно, корејски систем јесте верзија национал-социјализма, као што је и социјализам БААС партије верзија арапског национал-социјализма. Такође, није ни сваки национал-социјализам експанзиван и геноцидан и то треба рећи.

Џуче има и религијске елементе. Иначе, ево на енглеској википедији је фино изнесено све о Џуче идеологији: https://www.google.rs/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjL55CCidTWAhWIZFAKHQMTAjIQ0gIIMigAMAA&url=https%3A%2F%2Fen.wikipedia.org%2Fwiki%2FJuche%23History&usg=AOvVaw33gLT_dx2RzKysepznMGBU

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 часа, Justin Waters рече

Alt rajt na aparatima, masovni ubica bjelac, nije musliman niti Meksikanac i nije ilegalni imigrant niti izbjeglica iz divljackih regiona bliskog istoka. 

Плус милионер који је волео оружје...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Православни Србин рече

Баш није тако. Напротив, Џуче идеолопгија управо само и дроби о ,,корејској раси", ,,корејском народу", ,,корејској култури". Чак шта више, Ким Џонг Ил је, у говору у коме је објашњавао суштину Џучеа, рекао да је ,,љубав према корејској раси важнији од љубави према социјализму" и рекао да је једини циљ Џуче револуције ,,уједињење Кореје", а не класна борба или светска револуција. Такође, он је критиковао СССР и марксизам-лењинизам због њиховог ,,догматизма" и рекао да Северна Кореја развија ,,свој социјализам, заснован на корејском наслеђу и искуству". Такође, рекао је и да су Корејци одбацили марксизам јер је заснован на ,,туђем искуству" док се Џуче заснива на ,,корејском искуству". Џуче се тамо још назива и ,,корејским социјализмом", или ,,социјализмом нашег стила", итд и представља се као правац сасвим различит од марксизма-лењинизма. Доста сам читао о томе, Џуче ми је нарочито занимљив, али кад погледаш суштински, то је чист национал-социјализам.

Па и Радничка партија Кореје, слично Немачкој радничкој партији, зар не? Или велики фестивали, на дан рођења Ким Ил Сунга и на дан партије, подсећају на сличне манифестације у Немачкој тридесетих година. Наравно, ја не тврдим да су нацизам и Џуче исто, али дефинитивно, корејски систем јесте верзија национал-социјализма, као што је и социјализам БААС партије верзија арапског национал-социјализма. Такође, није ни сваки национал-социјализам експанзиван и геноцидан и то треба рећи.

Џуче има и религијске елементе. Иначе, ево на енглеској википедији је фино изнесено све о Џуче идеологији: https://www.google.rs/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjL55CCidTWAhWIZFAKHQMTAjIQ0gIIMigAMAA&url=https%3A%2F%2Fen.wikipedia.org%2Fwiki%2FJuche%23History&usg=AOvVaw33gLT_dx2RzKysepznMGBU

Вала у праву си. Још им фале неки "унтерменшови" и онда не знаш шта су заправо :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 55 минута, Ronald рече

Moguce, ali prije svega sa njegovom psihopatologijom, jer milioner kao on u svakoj drzavi moze da nabavi oružje.

Pa nije baš tako lako nabaviti ozbiljan ilegalan arsenal i kad imaš para ako si ludak... moraš prvo da nađeš nekog ko može to da ti nabavi ili da te poveže sa nekim ko može da ti nabavi... moraju da te shvate ozbiljno... moraju da budu sigurni da nećeš napraviti nešto što će njih povezati sa tobom i tim oružjem... nije sve pitanje para... nije uopšte lako ozbiljnim ludacima da nabave ilegalno oružje...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Juanito рече

Плус милионер који је волео оружје...

Јасно је да сад он представља све милионере, све који воле оружје, све беле мушкарце, све особе хришћанског порекла и/или вероисповести, и позиваћемо на неко... решење за ове проблематичне групе.

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...