Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

Управо сада, Аурор рече

N teži beskonačno...

Jedva cekam da avokado pokrene tuzbu protiv skole. Vidis koliko je human. 
A cloudking ce da finasira deo te tuzbe. 

Ne verujem da su oni takvi ljudi da se njihova humanost i briga zadecu zavrse na forumskih postovima.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 10 минута, Млађони рече

znaci dodje turista iz amerike u srbiju, kaze evo gospodine direktore ovde pise "svako"dete procitao sam na forumu reko mi jedan avokado... :D tako da bih zahtevao da moje dete pohadja skolu kod vas, jer pise svako. :D

Realan scenario... u smislu da bi Amerikanac koji dođe ovde zaista pre pitao mene da mu protumačim zakon nego nekog alt-teletabisa...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Млађони рече

Jedva cekam da avokado pokrene tuzbu protiv skole. Vidis koliko je human. 
A cloudking ce da finasira deo te tuzbe. 

Ne verujem da su oni takvi ljudi da se njihova humanost i briga zadecu zavrse na forumskih postovima.

Jel si ti to u nekom tripu da je neka osnovna škola u Srbiji odbila da primi izbegličku decu?

Kao što rekoh, manje puši travu, opasno ti škodi... nije ona loša ali u umerenim količinama...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Avocado рече

Realan scenario... u smislu da bi amerikanac koji živi ovde zaista pitao mene da mu protumačim zakon, a ne nekog alt-teletabisa...

Sam si rekao da pise svako, sto znaci svako dete koje je na teritoriji, nebitno od statusa. 

A realno i sam znas da to nije tacno. :)) 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Avocado рече

Jel si ti to u nekom tripu da je neka osnovna škola u Srbiji odbila da primi izbegličku decu?

Nije, jer izbeglicka deca niti oce u skolu niti hoce u srbiji da ostanu. To su ti izbeglice koje hoce u nemacku, posebna vrsta izbeglica. :) 
 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Млађони рече

Jedva cekam da avokado pokrene tuzbu protiv skole. Vidis koliko je human. 
A cloudking ce da finasira deo te tuzbe. 

Na kraju će i Šid da promeni ime u Šehid :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Avocado рече

Kao što rekoh, manje puši travu, opasno ti škodi... nije ona loša ali u umerenim količinama...

ne skodi mi uopste, izgubio sam totalno ozbiljnost u razgovoru sa vama...

Sta da pricam sa ljudima kojima laganje nije namerno precutkivanje cinjenica. Ocigledno govorimo drugim jezikom, ko da raspravljam sa kinezom koji ne zna srpski a ja ne znam kineski. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Аурор рече

Na kraju će i Šid da promeni ime u Šehid :)

Kad uvedu islamsku veronauku u skole pa ateisti odjednom postanu pro-veronauka u skolama.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, Млађони рече

Decije pravo na skolu? Ja ne znam da imas pravo na tudj rad i novac. 

Clan 28 UN konvencije o pravima deteta:

Article 28 (right to education) Every child has the right to an education. Primary education must be free and different forms of secondary education must be available to every child. Discipline in schools must respect children’s dignity and their rights. Richer countries must help poorer countries achieve this.

 

Ovo boldirano nemoj da shvatis kao tracak ljudksosti, vec iskljucivo kao nacin da tebi neko uzme pare, posto je citava konvencija decijih prava pisana s tom namerom... ;) 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Млађони рече

Sta mislis jos koliko kamiona religije mira treba da prolete da narod skapira da je losa ideja dovoditi muslimane srednjearapskih zemalja u tolikom broju? 

 

Piptanje je zapravo koliko cemo jos citati o pedofiliji i homoseksualnosti medju pravoslavnim svestenstvom dok ne ukapiramo... nesto sto cemo ukapirati u tom slucaju :D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, cloudking рече

Ovo boldirano nemoj da shvatis kao tracak ljudksosti, vec iskljucivo kao nacin da tebi neko uzme pare, posto je citava konvencija decijih prava pisana s tom namerom... ;) 

Gluposti su meni to, to su meni skrnavljenja ljudskosti. 

Kad ubacis drzavu i birokratiju u pricu tu ljudskost vise ne stanuje. 

 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Млађони рече

Nije, jer izbeglicka deca niti oce u skolu niti hoce u srbiji da ostanu. To su ti izbeglice koje hoce u nemacku, posebna vrsta izbeglica. :) 
 

JEl si slagao ovo sto si napisao ili stvarno ne znas da trenutno u srpskim skolama imas migrantsku decu?

Ne mozemo normalno da komuniciramo ako vi zivite  u bajci...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

zaboravljas da sam ja protiv univerzalne zdrastvene zastite ocu da umiru ljudi na ulici.
I protiv sam socijalne pomoci, ocu da umiru ljudi od gladi.

ja nisam covek, ja sam zli kapitalista 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Млађони рече

ne skodi mi uopste, izgubio sam totalno ozbiljnost u razgovoru sa vama...

Sta da pricam sa ljudima kojima laganje nije namerno precutkivanje cinjenica. Ocigledno govorimo drugim jezikom, ko da raspravljam sa kinezom koji ne zna srpski a ja ne znam kineski. 

CNN precutkuje- oni su zlikovci, fejk njuz, komunjare!!!!

FOX- lazu brate ko psi- fox je ok ;)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...