Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

пре 9 минута, Аурор рече

Ne bezdržavnoj, nego sa ograničenom državom...

Libertarijanci malo žive u "akademskom balonu" što se toga tiče, tj. oni u tim svojim misaonim eksperimentima razmatraju migracije na primer iz Danske u Nemačku, ne iz Sudana u Nemačku, a to su dve potpuno različite stvari.

Kad importuješ sudansku populaciju, importovaćeš i sudanske probleme i sudansko divljaštvo.

I sudanske islamske masakre.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 37 минута, Аурор рече

Ne bezdržavnoj, nego sa ograničenom državom...

Libertarijanci malo žive u "akademskom balonu" što se toga tiče, tj. oni u tim svojim misaonim eksperimentima razmatraju migracije na primer iz Danske u Nemačku, ne iz Sudana u Nemačku, a to su dve potpuno različite stvari.

И даље ниси одговорио на питање :D

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

пре 7 минута, Аурор рече

muslimani su oko ovoga (bilbord u Indijani) protestovali i ljutili se veoma (sreća da nikog nisu digli u vazduh

0 мртвих и рањених? Ко би рекао...

Измењено од Џуманџи

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, RYLAH рече

Грешиш, брате. Раде и чувари.

I pripravnici! Mora neko i burek donositi.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Аурор рече

Ovo je mnogo zanimljivo, muslimani su oko ovoga (bilbord u Indijani) protestovali i ljutili se veoma (sreća da nikog nisu digli u vazduh)...

Fora je što uopšte nigde ne piše "Muhamed", "islam" ili "muslimani" :)

http-o.aolcdn.com-hss-storage-midas-4cb6

Sve sto ovde pise je savrseno u redu kad se uzme "vremenski kontekst" (jel tako bese fraza za konfederacijske robovlasnicke generale?)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Juanito рече

Са сиром или месом?

Ти то стварно хоћеш да потежем јатаган, Вла'ине?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, cloudking рече

Sve sto ovde pise je savrseno u redu kad se uzme "vremenski kontekst" (jel tako bese fraza za konfederacijske robovlasnicke generale?)

Наравно. Зато је смијешно када муслимани скоче на ово ( но разлог за то је ваљда јер они сматрају ислам свевременским, универзалним ). Ево, колико се ми шпрдамо са краљем Милутином, иако ће у  свакој озбиљној расправи "контекст времена" бити узет у обзир.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, Ћириличар рече

Наравно. Зато је смијешно када муслимани скоче на ово ( но разлог за то је ваљда јер они сматрају ислам свевременским, универзалним ). Ево, колико се ми шпрдамо са краљем Милутином, иако ће у  свакој озбиљној расправи "контекст времена" бити узет у обзир.

Kako da ne skacu kad interpretirate nesto sto ne razumete, hocete muhameda da predstavite kao negativca a sve sto je radio je bilo savrseno prihvatljivo u tom periodu :P

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, cloudking рече

Kako da ne skacu kad interpretirate nesto sto ne razumete, hocete muhameda da predstavite kao negativca a sve sto je radio je bilo savrseno prihvatljivo u tom periodu :P

Ко смо то "ми" у које ме сврставаш без моје воље? :p

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 48 минута, cloudking рече

Sve sto ovde pise je savrseno u redu kad se uzme "vremenski kontekst" (jel tako bese fraza za konfederacijske robovlasnicke generale?)

Ali uzmi u obzir kontekst da je reč o čoveku koji se smatra idealnom, uzornom ličnošću od strane blizu 2 milijarde ljudi. On je osnovao religiju (zapravo totalitarni kult smrti) i njega slede do dan danas i smatraju  ga najvećim čovekom koji je ikada živeo.

Za to nema nikakvih "istorijskih izgovora", nego je za sva vremena.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 8/25/2017 at 19:10, Плаво Небо рече

Али главни циљ новог светског поретка јесте да уклоне једину препреку која им стоји на путу да загосподаре и људским душама, а то је Православље. Да људе у потпуности удаље од Бога. Тако да, нови светски поредат је наднационална категорија, коју баш брига и за Американце и за Французе и Енглезе.., њему је само битно да те марионете, у овом случају Трамп, испуњавају зацртане циљеве.

Опет, зашто желе да униште православље? Шта то православље ради америчкој доминацији да јој штети?

Једино има смисла та реченица ако мислиш да Америком управљају сатанисти којима је жеља да униште вјеру у Бога...

On 8/25/2017 at 19:10, Плаво Небо рече

Све то стоји, у праву си, па Косово и Метохију су нам окупирали да би одмах после неког периода фирма са седиштем у Канади "Envidity Energy Inc" коју заступа пензионисани Весли Кларк добила право да истражује рудна богатства тамо. А то је само кап у мору који је резулатат њиховог злочиначког подухвата. Исток Украјине су хтели да претворе у ''фабрику'' уљних шкриљаца и притом их баш брига што би уништили целокупан природни екосистем. Да не причам о Либији, Ираку, Сирији.. Желе да загосподаре и Руским природним богатствима. Па колико су само новца улагали у руске изборе пре неколико година само да би њихове слуге тамо дошле на власт.

Па логично, шире свој геополитички утицај кроз приватна предузећа са којима су власти у талу. То нема никакве везе са моралношћу, злочиначким подухватима и било чиме сличним, већ просто са пројекцијом моћи у свијету. Тако је увијек било и увијек ће и бити са државама ( и могу се направити одређени морални и етички аргументи за такво поступање ).

И у реду, са људске стране, са стране обичног човјека то све јесте злочин. Али зашто се ми Срби само љутимо на америчке злочине? Зашто нам не сметају руски злочини уништавања и цијепања Украјине, империјализмом према Грузији и Јерменији, ратовањем у Сирији ради обезбјеђивања својих привредних интереса преко Гаспрома и оних гасовода које желе да изграде, подршке Ердогану из истог разлога? Зашто нам не сметају кинески злочини над Ујгурима у Синкјангу или над Тибетанцима, или што подржавају Сјеверну Кореју?

Зашто нам смета када се Њемачка намеће Европи преко своје привреде и величине и снаге, а не би нам сметало да ми другима командујемо шта и како у околини?

Зашто нам смета бошњачко покушавање наметања Српској, а не би нам сметало да се ми наметнемо Албанцима на Косову?

Само ми та питања падну на памет када неко почне овако да побројава америчке злочине и агресије, са праведничким гнијевом, као да смо сви ми остали или анђели или невине жртве.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Ћириличар рече

Наравно. Зато је смијешно када муслимани скоче на ово ( но разлог за то је ваљда јер они сматрају ислам свевременским, универзалним ).

Ако га сматрају свевременским - зашто онда, како кажеш, "скачу"? :) Зар не "скачу" зато што се неко "потрудио" да Мухамеда представи савременим?

Уосталом, колико муслимана који живе у САД-а је у последњих рецимо, 20 година поднело захтев да се ожени дететом/уда за дете? И извор. Хвала. 

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...