Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

A oko najnovije galame i prasine glede S. Koreje i `Murice, malo da bacimo pogled na Trubin twitter...

...

...

Neki komentari...

...

"President Swindler is using nuclear war to extort a favorable trade deal from China. Fun times!"
 
"Millions of lives are a bargaining chip for the world's unluckiest gambler. What could possibly go wrong?"
 
"In the past 12-hours of golfing, he has somehow solved the North Korea dilemma? No one believes him."
 
"Firstly, you are a maniac. What the Hell are you doing?
 Secondly, why are you trying to goad a nuclear power into conflict?
 And Kim Jong Un won't find another path. He has only one path. America had many paths. Yet you pushed it down this one.
 You are a terrible president and a terrible human being.
 The only hope we have is that the nuclear codes require correct grammar and punctuation."
 
"So you're putting millions at risk to prove you're a tough guy? You're a draft dodging, pompous, narcissistic, insecure little man...
 So willing to gamble with other peoples lives. This is not a hotel project or a casino deal, this is nuclear war, you absolute dullard!"
 
"Hopefully you will find another path... RESIGNATION perhaps?"
 
DG8gj4_XoAIvQdi.jpg

DG8i10-XkAAPSDR.jpg

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, obi-wan рече

A oko najnovije galame i prasine glede S. Koreje i `Murice, malo da bacimo pogled na Trubin twitter...

...

...

Neki komentari...

...

"President Swindler is using nuclear war to extort a favorable trade deal from China. Fun times!"
 
"Millions of lives are a bargaining chip for the world's unluckiest gambler. What could possibly go wrong?"
 
"In the past 12-hours of golfing, he has somehow solved the North Korea dilemma? No one believes him."
 
"Firstly, you are a maniac. What the Hell are you doing?
 Secondly, why are you trying to goad a nuclear power into conflict?
 And Kim Jong Un won't find another path. He has only one path. America had many paths. Yet you pushed it down this one.
 You are a terrible president and a terrible human being.
 The only hope we have is that the nuclear codes require correct grammar and punctuation."
 
"So you're putting millions at risk to prove you're a tough guy? You're a draft dodging, pompous, narcissistic, insecure little man...
 So willing to gamble with other peoples lives. This is not a hotel project or a casino deal, this is nuclear war, you absolute dullard!"
 
"Hopefully you will find another path... RESIGNATION perhaps?"
 
DG8gj4_XoAIvQdi.jpg

DG8i10-XkAAPSDR.jpg

Vrh bi bio kad bi mu taktika zaista upalila :D Umro bih od smijeha.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Зашто само Мар зна да Трампа удари гдје и како треба без иједне увреде? <3

 

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, ana čarnojević рече

А шта се десило? Ништа, само реприза улица Вајмарске Њемачке, неки нацош се забио у колону људи који су протестовали против њиховог скупа:

Врхунац? Ево ко је још био на том анти-протесту:

И наравно, прва реакција неких анти Трампера? Bash Trump!

Свијет је луђи сваким даном. Неки буржоаски квази-интелектуалци који мисле да су открили тајну свемира и спаса "своје расе" глуме револуционаре, док изгледају као да у животу нису ништа теже од кашике подигли:

... док исти такви са друге стране једва дочекаше да пљују Трампа, јер је то очигледно најбитнија ствар, повезати бабе и жабе О.о Чак и Кајл кринџује докле је дошло:

... јер их има и оваквих:

Ево још са догађаја:

И Ричард Спенсер је препоручио да мале мачкице бјеже:

Кад стигне 2020. година, биће занимљиво...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Juanito рече

”Северна Кореја развија пројектиле какве нико никада није видео.”

Доналд Трамп, 1999. године

 

Најјачи ми је дио о трговини са Француском и Њемачком. Не знам да ли је у питању принципијелност што је задржао тај став до данас, или глупост што није промијенио мишљење :smeh1: 

Има још један видео о њему и Сјеверној Кореји из овог доба. Говори оно што сада изгледа да ради - шепури се и звецка како би их препао и можда натјерао на преговоре или нешто друго. Иста је ефективност као и досадашња блажа политика - никакав. За Сјеверну Кореју је потребан радикални заокрет читаве геополитичке ситуације. Ево један видео о историји САД-а и Сјеверне Кореје у овом натезању:

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

неки нацош се забио у колону људи који су протестовали против њиховог скупа:


Не зна се још шта се десило ни да ли је тај "нацош". Неки кажу да су га опколили и ударали по ауту па се уплашио и дао гас.
  • Волим 1

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...