Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

1 hour ago, Grizzly Adams рече

Ова бре продаје бубс, боли њу уво за рајт и лефт. Само је нашла добро тржиште где је потражња већа од понуде... :smeh1:

Она је нажалост искрена. Мојих је година, препознајем тај ентузијазам и недостатак знања и префињености у аргументацији - из личног искуства :smeh1:

Ако хоћеш праву продавачицу женских чари, еве неке Англо-Нијемице из Швајцарске, 19 годиница. Из авиона се види да само јаше на таласу растућег тренда. Само погледај насловну за видео :smeh1: Позер, буквално. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Ћириличар рече

Nippon defiant

Japan - No country for islam

Nippon sanity confirmed

Ево рецимо од овог лика говори и Јапану. Овај човјек је, по мени, тешки тешки теееешки десничар коме само мало фали да пређе у алтрајт, када би био "расни реалиста" и "бијели идентитарац". За то му мало треба, али опет држи се границе и зауставља са на "вриједностима", и не прелази на расу. А оепт кад га слушаш, не би те изненадило и да јесте расиста.

Хехе, Black Pigeon. Знаш ли да рецимо он сматра да су жене одговорне за пропаст западне цивилизације, која је по њему управо у току? :) 

Иначе, чак и он кад прича о муслиманима прави разлику између шиита, који су по њему ОК (Иран рецимо), и арапских сунита који су скоро увек одговорни за тероризам по свету...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, GeniusAtWork рече

Хехе, Black Pigeon. Знаш ли да рецимо он сматра да су жене одговорне за пропаст западне цивилизације, која је по њему управо у току? :) 

Иначе, чак и он кад прича о муслиманима прави разлику између шиита, који су по њему ОК (Иран рецимо), и арапских сунита који су скоро увек одговорни за тероризам по свету...

Знам. Тај видео ми је један од најупечатљивијих. Фора је што у тој глупости има једно зрнце истине.

Са једне стране, мајке имају највише утицаја на своју дјецу јер највише времена проводе са њима и најлакше остварују конекцију и комуникацију са дјецом. Са друге стране, мушкарци када желе да освоје жене, они раде оно што мисле да жене желе ( те ако изгледа да жене хоће напуцане бандоглавце, мушкарци ће летјети да буду бандоглавци. Или како је Дејв Шапел рекао:"Витештво је мртво, и жене су га убиле." ). 

И сад, ако се не застане и мал оне промисли да то не треба бити општа генерализација - завршиш као голупче. Али истинито је да су се сексуални промискуитет и мањак женске честитости појављивали у кризним временима. Но питање је шта је чему узрок, а шта је посљедица. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Аурор рече

Po skoro svemu...

Ako ništa drugo, u njoj se razvila sloboda na način na koji nije na drugim mestima. 

Odlicno, jos samo da kazes malo preciznije sta se podrzumjeva pod tom slobodom (sta se smije raditi) pa da onda dodjemo do nekog zakljucka. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Justin Waters рече

Odlicno, jos samo da kazes malo preciznije sta se podrzumjeva pod tom slobodom (sta se smije raditi) pa da onda dodjemo do nekog zakljucka. 

Građanske slobode, neugroženost od strane države, niska stopa kriminala, vladavina prava, sloboda govora i imovine, stabilne i nezavisne institucije, slobodno tržište...

Mogućnost da čovek razvije kreativne i druge potencijale. Druge zemlje su dobre za pojedinca samo onoliko koliko ovoga ima u njima.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Аурор рече

Druge zemlje su dobre za pojedinca samo onoliko koliko ovoga ima u njima.

Па да, то је скуп идеја које може да прихвати ко год оће. Није везано за нацију, расу или шта знам.

Сви народи на свету су просперитетни онолико колико су прихватили те идеје, које потичу одатле, ал` нису ничим посебно везане за географију.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Justin Waters рече

Odlicno, jos samo da kazes malo preciznije sta se podrzumjeva pod tom slobodom (sta se smije raditi) pa da onda dodjemo do nekog zakljucka. 

Sloboda od tiranije drzave, ma koji oblik tiranije da je u pitanju. Ogleda se pre svega u odvojenosti crkve od drzave (tj. religije od drzave; uzgred ovo je presudna stavka), slobodi govora i slobodi trzista. Kolevka klasicnog liberalizma je evropa (izvorno sokratovska Grcka). Nigde na svetu nije bilo vise slobode nego u Americi nakon Deklaracije nezavisnosti. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Grizzly Adams рече

Па да, то је скуп идеја које може да прихвати ко год оће. Није везано за нацију, расу или шта знам.

Сви народи на свету су просперитетни онолико колико су прихватили те идеје, које потичу одатле, ал` нису ничим посебно везане за географију.

А какве везе има породица и зашто је европска породица супериорна? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А ови данашњи "релативисти" којима су "све културе једнаке"... Мислим ствааарно.

Скоро шетам по музеју у Бостону и тамо Пикасо, Моне, Ван Гог, лепота да се истопиш. И онда на следећем спрату читам некакав плакат у фазону - "Некада се сматрало да је уметност из других култура мање софистицирана од наше, али данас смо схватили како су у ствари једнаке".

И онда иду неке ритуалне маске афричких племена, некакве мотке и једва симетрични ћупови... Да бре. Боље од Микеланђела. :smeh1:

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...