Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

пре 5 минута, Аурор рече

Da... ali mimovima!

FB_IMG_1498916935527.jpg

 

FB_IMG_1498833289801.jpg

Mimovi sluze za zabavu a pritom su izmisljotine i čeripiking... gebels bi zabalavio da moze da ih vidi...

Al njegov duh je makar prisutan da to lepo registruje... kolko vidim :)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 1 сат, Аурор рече

Kada deluzija sretne realnost...

FB_IMG_1499346096845.jpg

Какав злобан и покварен наслов. Какве везе има у шта је веровала када је страдала у мисији УН у Конгу где је била део екипе која је требала да истражи шверц оружја, и онда су је убили паравојни лудаци у некој забити? И шта је овде "реалност", какве везе цела прича има са отвореним границама и једнакошћу!?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Аурор рече

Pa možda to otvaranje granica nije dobra ideja, šta znam...

Убијена је у Конгу, убили су је чланови паравојне организације који се бори против владиних снага (а ни једни ни други нису муслимани, колико видим). Дакле, какве везе цео овај догађај има са било каквим границама?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, GeniusAtWork рече

Убијена је у Конгу, убили су је чланови паравојне организације који се бори против владиних снага (а ни једни ни други нису муслимани, колико видим). Дакле, какве везе цео овај догађај има са било каквим границама?

Da promeniš nick u GeniusNotReallyAtWork ;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Аурор рече

Da promeniš nick u GeniusNotReallyAtWork ;)

 

пре 12 минута, GeniusAtWork рече

Убијена је у Конгу, убили су је чланови паравојне организације који се бори против владиних снага (а ни једни ни други нису муслимани, колико видим). Дакле, какве везе цео овај догађај има са било каквим границама?

 

:) 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, GeniusAtWork рече

Убијена је у Конгу, убили су је чланови паравојне организације који се бори против владиних снага (а ни једни ни други нису муслимани, колико видим). Дакле, какве везе цео овај догађај има са било каквим границама?

Evo sad će da ti odgovori... samo...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Аурор

Ајде мало (ако је могуће) да конкретизујемо. За шта се ти (ви) тачно залажеш? Забрана ислама, забрана уласка нових муслимана у западне земље, протеривање оних који су већ тамо или нешто десето? И на који начин све то спровести у пракси? Даље, шта значи "европска породица" за коју се залажете и браните је? Шта је проблем са "неевропским" породицама? Није ми много тога јасно из тих силних мема, све је некако апстрактно. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, cloudking рече

Znam ja terminologiju... mrzitelji su mrzitelji koje god im ime das.

 

пре 2 часа, cloudking рече

Sta ti se vise svidja? Fasista, nacista, sovinista... sta znace nijanse u znacenju kad nevini ljudi polako klize ka stradanju?

Па значе мајку му.

Фашисти и нацисти су слични - фурају јаку државу на основу историцизма и традиционализма, бригу само о својој нацији чак и на штету других и ауторитарно и тоталитарно друштво које се бори против свих "настраности".

Шовиниста ти и не мора бити фашиста, него само мрзитељ без политичке оријентације.

Нијансе значе, јер се помоћу њих тачно идентификује узрок. Овако ти ћеш њему налијепити етикету нацисте и третирати га као таквог и то ће те заслијепити да ћеш његове аргументе у старту одбацивати и нећеш их разлагати у расправи. И онда ће он бити још тврђи у свом понашању "Ха ха ха, тригеровао сам нормија". Брдо ставова дијели са Гризлијем, а тешко је да је Гризли нациста. Тек када крене да мисли да се бијела раса мора сачувати чиста, да су Јевреји криви за све и свашта и да Хитлер "није баш толико погријешио" - онда је склизнуо. А овако само мисли да је открио неугодну истину ва вијеки вјеков не контајући како зна изгледати другим људима, управо из истог недостатка изнијансираности. "Сви улијево су комуњаре" и та прича.

Аурор је само крајњи десничар који као сунђер упија сервиране наративе. Још је неосјетљив на такве етикете ( чак штавише, хране га и јачају ), а Бога питај колико схвата значај тога што он говори и како то изгледа и испада другима. Називати још генерално људе који нагињу том спектру "мрзитељима" ( што си имплицитно урадио, јер њега сматраш нацистом ) само одбија оне који нису мрзитељи, него "воле своје прије свега" јер имају јак колективни идентитет. Е сад, то што их је некад тешко разликовати јер мрзитељи се лако и вјешто камуфлирају у родољубиву одјећу, то је проблем. Као што је нашим националистима тешко направити разлику између било којих либерала, него "сви су исти, од Чеде до Бориса".

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Juanito рече

@Аурор

Ајде мало (ако је могуће) да конкретизујемо. За шта се ти (ви) тачно залажеш? Забрана ислама, забрана уласка нових муслимана у западне земље, протеривање оних који су већ тамо или нешто десето? И на који начин све то спровести у пракси? Даље, шта значи "европска породица" за коју се залажете и браните је? Шта је проблем са "неевропским" породицама? Није ми много тога јасно из тих силних мема, све је некако апстрактно. 

Пуно тражиш бре :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...