Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

пре 45 минута, Avocado рече

Ono kad podržiš Saudijsku Arabiju u političkoj borbi protiv Katara (LINK)... šatro zato što Katar podržava teroriste...

a u međuvremenu tvoji novi najbolji drugari rade ovo:

 

Земан дошо, ваља војевати, посвуда кебаб ваља уклањати 

figura003v.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

Ренд би био добар за економију и спољну политику, а Берни за социјалну и здравствену реформу и спољњу политику. Фора је што мислим да су Демократе у праву за здравство и социјалу

 

[emoji4]

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Grizzly Adams рече

Jawohl! :)

Fuhrer Andjelija nas vodi u svijetliju buducnost! Und in das tausandjahren Europaischen Reich!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Аурор рече

Brate, oni ne postoje, ne postoji ni Srednja Zemlja, ni Orkovi...

Samo da razjasnimo. :)

Ako imaš potrebu da to razjasniš, samo me još više zabrinjavaš...

 

Цитат

 

Ja kapiram da nijedna grupa ljudi nije takva, naravno... I to sam rekao više puta.

Mislim da se ovde brkaju stvari, ti govoriš o etnosu, o people of Muslim descent, ja govorim o sledbenicima ideologije.

 

Evo samo nekoliko na brzaka iskopanih mimova koji jasno i nesporno svedoče o tome da orke porediš upravo sa ljudima "of Muslim descent", a ne sa sledbenicima ideologije:

 

https://pouke.org/forum/topic/44939-председник-америке-доналд-џ-трамп/?page=268#comment-1615990

https://pouke.org/forum/topic/44939-председник-америке-доналд-џ-трамп/?page=267#comment-1615720

https://pouke.org/forum/topic/44939-председник-америке-доналд-џ-трамп/?page=260#comment-1615324

https://pouke.org/forum/topic/44939-председник-америке-доналд-џ-трамп/?page=258#comment-1615268

https://pouke.org/forum/topic/44939-председник-америке-доналд-џ-трамп/?page=258#comment-1615264

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Аурор рече

Ridiculous...

I prestani da izmišljaš stvari. :)

Šta sam sad izmislio i šta je "Ridiculous"?

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Аурор рече

Objasnio sam o čemu se radi svakome sa očima da vidi i ušima da čuje i to je dovoljno.

:skidamkapu:

Svakome sa očima, ušima i mozgom je jasno da se na onim sličicama orci porede sa muslimanima kao "people of muslim descent", a ti možeš do mile volje da izigravaš jadnog, malog, neshvaćenog umetnika čije rasističke mimove ljudi pogrešno tumače...

A da ne ostane na tvom omiljenom vidu komunikacije (jeste, nije, jeste, nije)... evo i obrazloženja:

1. i 3. slika su sasvim očigledno ismevanje poznate i često korišćene teze da manjina od svih muslimana vrši terorističke napade... niko ne iznosi tezu da manjina fundamentalista vrši terorističke napade.

2. slika ... tu piše "orcs are peaceful and tolerant people and have nothing whatsoever to do with extremism" i to ne može da se uklaviri u tvoju interpretaciju ni za brdo karamela, jer je opet sasvim očigledno da se odnosi na sve muslimane

4. slika ... ovde se izbeglice porede sa orkovima... dakle, bez ikakve veze sa šatro "ideologijom" o kojoj drviš

5. slika te zabetonirala ... pošto se ovde pominju ork-taksisti... dakle, opet očigledno da se odnosi na sve muslimane, a ne nekakvu ideologiju... 

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Avocado рече

čije rasističke mimove

Inače, "rasistički mimovi" nisu (većim delom) ni upereni protiv muslimana, nego protiv liberala i medija i njihovih narativa.

Poenta je da bi tako oni izveštavali i govorili da su u Middle Earth.

пре 12 минута, Avocado рече

sasvim očigledno da se odnosi na sve muslimane

Pa i odnose se na sve one koji slede islamsko učenje.

Isto kao što su komunisti ljudi koji slede komunističko, nacisti nacističko itd.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, Аурор рече

Inače, "rasistički mimovi" nisu (većim delom) ni upereni protiv muslimana, nego protiv liberala i medija i njihovih narativa.

Znam... zato je i jasno da se odnosi na sve muslimane... jer se taj narativ odnosi na sve muslimane, a ne samo na one koje ti nazivaš "pravim" muslimanima.

 

Цитат

Poenta je da bi tako oni izveštavali i govorili da su u Middle Earth.

Znam... zato ti mimovi i jesu rasistički... jer se zasnivaju na tome da su svi muslimani zli, baš kao i svi orkovi.


 

Цитат

Pa i odnose se na sve one koji slede islamsko učenje.

Isto kao što su komunisti ljudi koji slede komunističko, nacisti nacističko itd.

Hajde baš da čujem misaonu akrobatiku na osnovu koje si uspeo da to uklaviriš u mimove u izbeglicama i taksistima... šta, samo "pravi muslimani" su izbeglice i taksisti? :)

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...