Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

пре 50 минута, cloudking рече

Nisam ja ni mislio na "nas" nego bilo na koga? Im ali neki narod, grupa ili religija da je ok u odnosu na belog hriscanina, kojeg propovedate kao idealnog naseljenika ove planete i reprezentativnog primerka ljudske vrste?

A ima li koji hrišćanin, generalno vernik ili konzervativac da je ok? Da nije glup (ovo pogotovo), lud, neobrazovan, poremećen ili zatvorenog uma?

Novoateisti su (generalno) jedna od od najnetolerantnijih grupa ljudi, sa ničim opravdanim kompleksom superiornosti, koju naravno ne primećuje niko sem njih samih... To su genijalno provalili sami o sebi. :)

FB_IMG_1497185699653.jpg.512478c3f1dea4a12a9a7b5e91e15c9b.jpg

Ovi su pravi religiozni ekstremisti, koji bi rado "spaljivali jeretike" i strpavali ih u Gulag...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 1 сат, Аурор рече

A ima li koji hrišćanin, generalno vernik ili konzervativac da je ok? Da nije glup (ovo pogotovo), lud, neobrazovan, poremećen ili zatvorenog uma?

Novoateisti su (generalno) jedna od od najnetolerantnijih grupa ljudi, sa ničim opravdanim kompleksom superiornosti, koju naravno ne primećuje niko sem njih samih... To su genijalno provalili sami o sebi. :)

FB_IMG_1497185699653.jpg.512478c3f1dea4a12a9a7b5e91e15c9b.jpg

Ovi su pravi religiozni ekstremisti, koji bi rado "spaljivali jeretike" i strpavali ih u Gulag...

Ne mogu da verujem :) postao si gori od vucica i vulina zajedno! :)

- gospodine premijeru zasto ste uradili to i to?

- a sta su ONI radili?! To ne pitate, to vas ne zanima jel? Pa hajmo malo da vidimo sta su ONI radili?

Na pitanje, inace nisi odgovorio, ali evo pravicu se da nisam primetio ometen ovom neverovatnom retorickom igrarijom na kojoj bi pozavideli kordun, kratos i uros zajedno!! :)

Ajde... man up i odgovori sta sam te pitao al ovaj put dramu svedi na podnosljiv minimum.

 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, Аурор рече

Pa o zloupotrebi i pričam, njihova "tolerancija" :)

Одакле сад Фридрих умјесто Пепеа?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Аурор рече

Vrh!

Pa i jeste "we did it", likovi kao ti i ja su ga i ugurali u WH... ;)

Ја нијесам био за њега. Нијесам ни за ону Сатану био, додуше. Кад су Ренд и БЕрни испали, нисам имао никог мог :( 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Ћириличар рече

Ја нијесам био за њега. Нијесам ни за ону Сатану био, додуше. Кад су Ренд и БЕрни испали, нисам имао никог мог :( 

Rend i Berni su na dva suprotna kraja političkog spektra, kid...

Nego, 'esi vid'o ovaj novi film? :)

FB_IMG_1497216766102.jpg.a0cecef98610479ec000f488f0ea7fe0.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ono kad podržiš Saudijsku Arabiju u političkoj borbi protiv Katara (LINK)... šatro zato što Katar podržava teroriste...

a u međuvremenu tvoji novi najbolji drugari rade ovo:

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 41 минута, Avocado рече

Ono kad podržiš Saudijsku Arabiju u političkoj borbi protiv Katara (LINK)... šatro zato što Katar podržava teroriste...

a u međuvremenu tvoji novi najbolji drugari rade ovo:

 

Pa možda nije zbog toga, ali Katar zaista podržava teroriste...

Mislim da su tamo i hrabri lideri palestinskog Hamasa.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Аурор рече

Rend i Berni su na dva suprotna kraja političkog spektra, kid...

Па?

Ренд би био добар за економију и спољну политику, а Берни за социјалну и здравствену реформу и спољњу политику. Фора је што мислим да су Демократе у праву за здравство и социјалу а Републиканци за регулацију - а Берни и Ренд за спољњу политику.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...