Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

пре 30 минута, Аурор рече

okačio cloud piše 23:35.

Avokado je razjasnio. 2:35 pm je vrijeme kada nisi ulogovan i prikazuje vrijeme kada je baba tvitnula iz mjesta u kome je bila tad. Oblacic je bio ulogovan i softver je konvertovao babino vrijeme u lokalno niško +1.

Ostaje jos nejasno sta je poenta loseg falsifikovanja i poredjenja babinog i sandersovog tvita iz 2016 g i trumpovog iz 2017-te?

Ostaje odlicna obzervacija Avokada da je 6 jun mogao nekome biti ko je ulogovan skrinsotovao babin tvit a lokacija mu je negdje u Rusij mozdai...

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 2 минута, Justin Waters рече

Avokado je razjasnio. 2:35 pm je vrijeme kada nisi ulogovan i prikazuje vrijeme kada je baba tvitnula iz mjesta u kome je bila tad. Oblacic je bio ulogovan i softver je konvertovao babino vrijeme u lokalno niško +1.

Ne. Ne pokazuje vreme babino, već samo pacifičko standardno vreme (PST) odakle god da je baba tvitnula. Čim se uloguješ, preračuna to u tvoje vreme.

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Avocado рече

Ne. Ne pokazuje vreme babino, već samo pacifičko standardno vreme (PST) odakle god da je baba tvitnula. Čim se uloguješ, preračuna to u tvoje vreme.

Silicon Valley егоцентризам...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 36 минута, Avocado рече

Ja nemam nalog na twitteru pa ne mogu da se ulogujem. Meni prikazuje za Hilarin twit "2:35 PM - 5 Jun 2016". To verovatno znači da je klaud ulogovan i da mu prikazuje naše vreme, tj. tvit je bio u 23:35 petog juna po našem vremenu tj. u "14:35" petog juna po Pacific Standard Time (PST) (vreme u Kaliforniji, mislim da to uvek prikazuje ako nisi ulogovan)...

Da bi nekom pisalo da je taj njen tvit video 6. juna, taj neko bi morao da bude istočnije od nas... možda u Rusiji?  ;)

Međutim, Trampov tvit je okačen u 9:37 PM (PST) (meni kad gledam bez ulaženja piše "9h" a ovom liku što je udario SS piše "15h". Koja li je to zona?

 

Ko god je ono pravio se definitivno igrao sa vremenom i datumima.

 

Hilarin tvit je u 2:35 PM (PST) 5. juna, a u screen shot-u piše samo "jun 6"

Bernijev tvit je u 10:23 AM (PST) 6. juna, a u screen shot-u piše "12h"

Trampov tvit je 9:37 PM (PST) 6. juna, a u screen shot-u piše "15h"

Takve "rezultate" ne možeš da dobiješ nikako... osim ako ne falsifikuješ.

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Justin Waters рече

Ostaje jos nejasno sta je poenta loseg falsifikovanja

 

Ja sam pitao aurora da objasni pojentu tvita al nista od toga, tako da cu evo ja to da uradim:

 

Pojenta tvita je da sa cherypicking principom payzjivo selektuju tvitovi kojima bi se oblikovalo odgovarajuce politicko misljenje. U ovom slucaju to misljenje glasi "Tramp je ljudina, covecina i generalno the nicest guy (like the nicest ever, of all times) jer se on jedini od bitnih politickih figura setio da pomene herojstvo USA vojnika  na D. day (fox prenosi da su nakon tog tvita svi beli orlovi zaplakali) dok su njegovi oponeneti smrdljive levonjare, ogrezle u novcu i moci jedino setile da se udvaraju zlim teroristickim muslimanima totalno nipodastavajuci sveto americko istorijsko zavestanje."

E sad... to je politicko misljenje koje treba oblikovati jer u realnosti ono ne postoji... tada se pristupa pazljivom selektovanju gorepomenutih tvitova kako bi se ono fabrikovalo i usput odradile fotomontaze kako bi posao bio jos laksi.

 

Normalnu osobu bi bilo vrlo sramota zbog takvog pristupa... ali ne i naseg aurOrka :D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Avocado рече

 

Takve "rezultate" ne možeš da dobiješ... osim ako ne falsifikuješ.

 

 

fyeah.gif

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, cloudking рече

teroristickim muslimanima

Ne znam ko bi normalan pomislio da te dve stvari imaju neke veze...

To samo govore ovi alt-rajt likovi da bi izazivali mržnju.

пре 3 минута, cloudking рече

herojstvo USA vojnika  na D. day

Nisu samo oni, bilo je i Engleza, Kanađana i Australijanaca. Evo i mi na neki mali način da obeležimo njihovo herojstvo :)

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ima još nešto što jasno govori o pokvarenim namerama lika koji je ovo napravio: Hilarin tvit o D-danu je napravljen u 9:38 AM (PST) šestog juna... dakle 12 sati pre Trampovog i sat vremena pre Bernijevog o Ramazanu... :D

 

Da ponovim @Аурор

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Аурор рече

Ne znam ko bi normalan pomislio da te dve stvari imaju neke veze...

To samo govore ovi alt-rajt likovi da bi izazivali mržnju.

Nisu samo oni, bilo je i Engleza, Kanađana i Australijanaca. Evo i mi na neki mali način da obeležimo njihovo herojstvo :)

 

Fraza je stavljena pod navodnike sto uglavnom ukazuje na formu citata... a to je kad reci stavljas u kontekst druge osobe ;)

 

Inace, idem da jedem sto znaci da imas okp 45min da obrises mimove koji sadrze tvitove jer mi je ovo zabavno i planiram da obradim sve takve mimove na ovoj temi :*

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, cloudking рече

Normalnu osobu bi bilo vrlo sramota zbog takvog pristupa..

Ko mi kaže, znači... :)

Većina vas ne održava ni basic intelektualno poštenje (uz par izuzetaka, kao što je Juanito) i uporno ignorišete neke veoma očigledne i dobro objašnjene realnosti iz ideoloških razloga. Ja ništa ovde nisam podvalio niti sam uradio ne znam ni ja šta, jedini "zločin" je što nisam pretresao Hilarine tvitove od pre godinu dana, što me realno bolelo uvo da radim zbog jednog glupog mima... Dovoljno mi je negativno delovalo na svest što sam i otvorio njen nalog, sad odoh da gledam kučiće i mačiće da se malo povratim. 

:1321_womens:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Аурор рече

Ko mi kaže, znači... :)

Većina vas ne održava ni basic intelektualno poštenje (uz par izuzetaka, kao što je Juanito) i uporno ignorišete neke veoma očigledne i dobro objašnjene realnosti iz ideoloških razloga. Ja ništa ovde nisam podvalio niti sam uradio ne znam ni ja šta, jedini "zločin" je što nisam pretresao Hilarine tvitove od pre godinu dana, što me realno bolelo uvo da radim zbog jednog glupog mima... Dovoljno mi je negativno delovalo na svest što sam i otvorio njen nalog, sad odoh da gledam kučiće i mačiće da se malo povratim. 

:1321_womens:

Ti i dalje ne kapiras sta nije ubredu sa tvojim mimom a to je vec zabrinjavajuce...

Tipicno Trampovski :D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...