Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 9 минута, sqny рече

Zamislimo da smo su najgori alramisti u pravu, migracije stotine milona ljudi i sveopsti kolaps koji to prati. Koliko bi to kostalo? Da li bi ovakva mera bila previse skupa ako smanjuje sansu takvih posledica? Koja ti zamisljas da bi se taj problem nabolje resio ako pretpostavimo ovakav najgori scenario?

Ne bih znao da napravim cost/benefit analizu za to, ali opet ostaje pitanje ko bi to sproveo po svetu...

Mada i ne verujem da je toliko strašna situacija, iskreno.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, Juanito рече

Само у крајњој левој траци нема. 

Ето, а овамо се убили од приче да левичари оће да намећу прописе и ограничавају слободу...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Аурор рече

Ne bih znao da napravim cost/benefit analizu za to, ali opet ostaje pitanje ko bi to sproveo po svetu...

Mada i ne verujem da je toliko strašna situacija, iskreno.

Sprovele bi drzave sporazmuno sa idejom da im je svima u interesu, ne vidim drugo resenje. Na isti nacin kako je reuglisan medjunarodni avio saobracaj, zakoni o ekstradiciji i slicno.

Sta mislis o Maskovoj postavci da ako pretpostavimo negativne posledice, ispada da mi subvencionisemo koriscenje foslinih goriva. Nisu li subvencije zlo :). Zvuci nategnuto, ali poenta je da neko mora da plati te negativne posledice i da bi najpravednije bilo da ih plate oni koji su najodgovorniji.

Kolike su negativne posledice ne znam, to je i naslabija karika ove price, i to je za neki drugi put.

 

The mark of the immature man is that he wants to die nobly for a cause, while the mark of the mature man is that he wants to live humbly for one

In the absence of science, opinion prevails

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, sqny рече

reuglisan medjunarodni avio saobracaj

То је врхунац комунизма. Било би боље то потпуно дерегулисати тако да свако сме да лети како и где жели.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, Аурор рече

Često viđam budale kako proleću po gradu, mi normalni bismo išli normalno i da nema ograničenja...

Хух, коначно си одговорио на ову тему. Сад само употреби пар логичких оператора и само ће ти се касти. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Аурор рече

Inače, izgleda da je auto u Londonu izgazio 20 ljudi...

#NotAllOrcs   #OrcismIsAReligionOfPeace

Jel ti kapiras da su Orci izmsiljena bica koja imaju odredjenu karaktaristiku- SVI su zli! Takvi su, tako ih je pisac izmislio . Dakle SVI pripadnici tog naroda su ZLI.

Kad poredis ORke sa stvarnim ljudskim grupama i kad stavljas izrazeni znak jednakosti izmedju njih, ti zapravo kazes da su SVI propadnici tog stvarnog naroda ZLI. 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, cloudking рече

Jel ti kapiras da su Orci izmsiljena bica koja imaju odredjenu karaktaristiku- SVI su zli! Takvi su, tako ih je pisac izmislio . Dakle SVI pripadnici tog naroda su ZLI.

Kad poredis ORke sa stvarnim ljudskim grupama i kad stavljas izrazeni znak jednakosti izmedju njih, ti zapravo kazes da su SVI propadnici tog stvarnog naroda ZLI. 

Elven scum :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Аурор рече

Šta je veći problem, realno govoreći, Orkovi/Orkizam ili globalno zagrevanje?

Liberali o drugom: Ovo je najveći problem! Smesta doneti propise da se spase planeta! #DeathToCapitalism

Liberali o prvom: Ma daaaj, prestani da budeš takav orkofob... U svim religijama ima problematičnih pasusa i to uopšte nije jedina varijanta orkizma.  #StopRacism

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...