Jump to content

Ваш омиљени парфем?

Оцени ову тему


Guest

Препоручена порука

пре 35 минута, Broken рече

Ako imas FB možeš doci u grupu Parfemski manijaci. Super je druzenje i sve su ozbiljni ljudi, poznavaoci.

 

Nisam se nikada uclanjivao na te sajtove i forume o parfemima. Mislio sam da i bez toga previse dajem znacaja svemu tome. 

U svom okruzenju ne poznajem ni musko ni zensko koje o toj temi razmislja...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Bonsenjo рече

Nisam se nikada uclanjivao na te sajtove i forume o parfemima. Mislio sam da i bez toga previse dajem znacaja svemu tome. 

U svom okruzenju ne poznajem ni musko ni zensko koje o toj temi razmislja...

 

Kad bi došao u ovakvu grupu video bi da ima mnogo gorih od tebe. :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Broken рече

Kad bi došao u ovakvu grupu video bi da ima mnogo gorih od tebe. :smeh1:

E bas zato i nisam... Povuklo bi me brzo jos dublje u sve to. Bankrotirao bih brzo. Jedva sam se suzdrzao da ne kupim Roja Dove Vetiver. Bila je to velika borba :0228_hot:

Kostao je 400 evra edp od 50 ml, a miris usao pod kozu... Da je od zlata, mnogo je...

14469806409193.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, Bonsenjo рече

E bas zato i nisam... Povuklo bi me brzo jos dublje u sve to. Bankrotirao bih brzo. Jedva sam se suzdrzao da ne kupim Roja Dove Vetiver. Bila je to velika borba :0228_hot:

Kostao je 400 evra edp od 50 ml, a miris usao pod kozu... Da je od zlata, mnogo je...

Predje to u neku vrstu zavisnosti ( možda je jaka reč). Više puta sam baš u parfemskim zajednicama pokretao tu temu. Impulsivna kupovina, stalna potreba za novim parfemom...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Таша Видим да га хвале... не разумем се превише у женске парфеме, тако да не могу помоћи :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Иван Ц. рече

88134162_2938838252840723_1727099559101857792_o.jpg

Кад недељом дођем кући после Литургије не могу да вам опишем колико је пријатан мирис тамјана који ми замирише одећу. И кад касније током радне недеље на послу будем тај ме мирис поново ''врати'' на Службу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...