Jump to content

ПРИДРУЖИТЕ СЕ: Саборно читање Псалтира за добробит народа и мир у Цркви

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 958
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Па могао би од сутра, измеѓу тебе (nana) и Олимп исту катизму за Ненад из прве групе. :)

Dobro, dogovoreno .

 

ps.

Eto Ivane, čuo si gde u tabeli da smestiš Ortofila, mislim on počinje da čita a ti čim ti bude zgodno dopiši.

Ваистину Воскресе !!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Испод Љубичасте, почећу данас, како видим 16. катизма.

16. da, dogovoreno.

 

 Dobro nam došao :good2:  

 

 

 

Ваистину Воскресе !!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Испод Љубичасте, почећу данас, како видим 16. катизма.

Možeš li umjesto mene, 9. katizma večeras, a ja bih u istom redu bila rezerva?

Ne osjećam se baš najbolje i pritisnuta sam obavezama :(...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Možeš li umjesto mene, 9. katizma večeras, a ja bih u istom redu bila rezerva?

Ne osjećam se baš najbolje i pritisnuta sam obavezama :(...

 

Важи, потрудићу се да прочитам. А сутра бих наставио, 17.-у по плану. Прочитао бих ја обе, али питање је да ли ћу стићи. Лакше ми је да ујутру читам.

 

Да ли сам разумео да замена треба само за вечерас?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ne, mislila sam da upadneš na moje mjesto u lijevoj tabeli, a ja u istom redu u drugoj tabeli...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ne, mislila sam da upadneš na moje mjesto u lijevoj tabeli, a ja u istom redu u drugoj tabeli...

 

Аха, у реду. Значи упадам у први тим :).

 

Само Олимп је у твом реду. Можеш да упаднеш у неки празно поље, рецимо да почнеш сутра од 17.е, мало да разбијеш ред :).

 

Било би добро да имамо линк ка табели, па да можемо без "тренера" да вршимо измене и ротације у тиму :).

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

aha, tek sad vidim, dobro... 17., da, odgovara..

da, u prvom timu si :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

 

Било би добро да имамо линк ка табели, па да можемо без "тренера" да вршимо измене и ротације у тиму :).

Neće da može  :D  .....

  Izmene i privemene zamene nisu  baš tako česte i  to ovako, ka sad, rešavamo ... :)))  

Ваистину Воскресе !!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...

Malo mi je neobican ovaj redosled datuma... :) :) :)

Хвала.  8086.gif Шта бих ја без вас...? :)

  • Волим 1

"Пролази обличје овога света..." (Кор. 7, 31)

podviznickaslova.wordpress.com

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хвала.  8086.gif Шта бих ја без вас...? :)

 

Ma nista strasno. Samo sam se zabrinula da niste u medjuvremenu trajno zaplovili u neku drugu, vanvremensku dimenziju a ja propustila da uskocim u brod! :)

"Обратио си плач мој у игру мени,

растргао си врећу (туге) моје, и опасао ме весељем." (Пс. 29.12)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...