Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Са породичног пчелињака, припрема за багремову пашу. :)

Да нам је макар делић труда које улажу пчеле, где би нам крај био, запитам се понекад?

20160408_123239.jpg

 

"Koji ne ljubi ne poznade Boga; jer Bog je ljubav" - 1Jn 4,8

Link to comment
Подели на овим сајтовима

17 hours ago, Иоанна рече

cbf80aa0aceb7ea4ba46d0c37c59a901.jpg

Отправлено с моего iPod touch используя Tapatalk

Uaaaaaaauuuu..kakav fotos....best in d best :dobro:

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

RIpjdhU.pngKuLYLvx.png

Juče  BGD / ispred Hrama / dvoje sl.prolaznika... zamiolila da poziraju...pretpostavljate da je zbog šajkače...

Toliko su bili slatk i moderni / muški sa cipelama,   onako od oka prilično skupim , mantil  vredan i moderan ...mada se ne vidi na fotosu dobro/ ali šajkača me je oborila  kako je legla na ovu in modernu varijantu .......i to juče u centru BGD-a


                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

DSCI0015.JPG

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

20160421_105953[1].jpg

Само млевени лан се не види, остало се може препознати. Хоће неко да покуша?

 

20160421_110535[1].jpg

 

Дакле, "смијешане најбоље се пију" тј једу. :)

П.С. Клинци траже да бар један оброк буде овакав. Одушевљени су. И без проблема иду броколи, блитва, спанаћ, коприва, тиквице, карфиол, кељ... и то сирови. ;) 

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јанко, нисам пробао, али мора да је прави"еликсир за подмлађивање"

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Ненад. рече

Јанко, нисам пробао, али мора да је прави"еликсир за подмлађивање"

За подмлађивање не знам и не интересује ме да будем млађи, али да прија организму, засићује и "држи" дуже и боље него много-што-шта пржено, јако или мрсно - проверено из прве руке. :)

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, Јелена011 рече

Janko, care brate, ovaj, jel si dobro? :)

Leleeeee :)

A ja sam mislila da je moja mama bila terorista :)))

 

Никад боље. Што?

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

8 minutes ago, Јанко рече

Никад боље. Што?

Previse je to za mene :)))

Nego odo ja na poso, samo da postavim moju fotku dana :)))

Sinoc je malac dobio u crkvi ljigavca na poklon od jedne devojcice...

Aj sto se on odusevio nego sto je i mene zarazio :))) Nadjoh recept za pravljenje, samo da nabavim tecni lepak :) i sutra cemo smuckati zajedno jos veceg ljigavca :)))

13062338_10154335163148296_3766515834383

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

6 minutes ago, Јелена011 рече

Previse je to za mene :)))

Ко не проба не зна о чему је реч. Не видим како може бити превише.

П.С. Овако нешто ниси имала кад си била мала. ;)

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...