Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 4 минута, PredragVId рече

Па што се не јави.

nije mi nesto bio dan, borio sam se sa sobom :bu:

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Драшко рече

nije mi nesto bio dan, borio sam se sa sobom :bu:

nista nemoj da mu(im) cutis!:svadja:

(zavisi koliko vas ima :D ....... ja to vise iz licnog iskustva kod mene je ko u gspu kad se posvadjamo a niko nece da izadje na sledecoj stanici..ume da potraje  :smeh1: )

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Лапис Лазули рече

nista nemoj da mu(im) cutis!:svadja:

(zavisi koliko vas ima :D ....... ja to vise iz licnog iskustva kod mene je ko u gspu kad se posvadjamo a niko nece da izadje na sledecoj stanici..ume da potraje  :smeh1: )

Meni je ovako bilo pola dana :351780:na poslu, a pola dana isto čudno nešto ko Drašku...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ono kad ti kapne boja na pantalone... nemas kud nego da nastavis da slikas 

20200528_201057.jpg

20200529_181319.jpg

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

DSC00054.thumb.JPG.b512b6415e96b0f79dfe9d3da2b0177b.JPG

DSC00056.thumb.JPG.70402b593ae7eca14698da0f1fffdc61.JPG

Манастир Рибница. Улаз у Рибничку пећину. Ако погледате на слици две јако мале силуете испред улаза онда вам је јасно колико је заправо ова пећина огромна (на самом улазу). Али ако вам не бих рекао, мислили би "о Боже, па ово је нека огромна пећина". Међутим, није баш тако. Дубока је свега 30-ак метара. Испред пећине протиче река Рибница, а у првом плану је моја лепша половина.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

DSC00129.thumb.JPG.5dcd31bd53543fd2a298345b6ab80ce7.JPG"Држава то сам ја"

Портрет Луја XIV познатог као Краљ Сунце или Луј Велики. Владао Француском 72 године. Камена пластика, детаљ са фасаде Француске амбасаде.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мммм, што су лепе, слатке и сочне!

 

IMG_20200601_115018.jpg

Ако си пао, немој да се каљаш; ако си се укаљао, немој да се ваљаш! —Св. Јустин Ћелијски
Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...