Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

On 3/26/2020 at 8:46 AM, Dimitrije said:

Шумадија

IMG_20200325_152619.jpg

IMG_20200325_152611.jpg

Не бих дао своје село,
ни шајкачу, ни јелече
...
Нигде нема такве свадбе
јесен нам је најмилија
нигде нема тог весеља
што га има Шумадија

Солидарност ће спасити свет.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Још се само мало бели на Јастрепцу, до јуче је баш било депресивно. Опет се у даљини виде процвале трњине и џанарике. 

IMG_20200403_131936.jpg

Не брините се, дакле, за сутра; јер сутра бринуће се за се. Доста је сваком дану зла свога.

(Мт.6, 34)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Јанко moram da priznam, malo mi je bljak :stidljiv:

Jednom me je žaba pipnula (čitaj zgazila sam je u dvorištu), morala sam dva kilometra da trčim bez prestanka, jedva sam se kući vratila. Nikada više nisam tako slobodno koračala...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Milica Bajic рече

@Јанко moram da priznam, malo mi je bljak :stidljiv:

Jednom me je žaba pipnula (čitaj zgazila sam je u dvorištu), morala sam dva kilometra da trčim bez prestanka, jedva sam se kući vratila. Nikada više nisam tako slobodno koračala...

Нисам ни ја љубитељ али ова је била тааако питома...

Дошла до мене док сам седео на земљи, и кад сам је узео у рук(авиц)у ни да мрдне! Чак ју је Андреј помазио, и она ништа! Ваљда уживала у топлоти додира и сунца.:mazenje:

Кад сам је спустио - остала је дуго да ме шмека :sunce:(прва слика је уствари друга, ону прву нисам могао да изоштрим због рукавица, телефон ухватио аутоматски фокус на Андреја иза).

Баш лепо дружење. :drugarstvo:

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Иза хоризонта.

 

Fotor_158619522730581.jpg

Ако си пао, немој да се каљаш; ако си се укаљао, немој да се ваљаш! —Св. Јустин Ћелијски
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Дуња рече

20200406_204726.thumb.jpg.2ef92f5ddf6e0e0cd5242ceb684f7e20.jpg

Црешња?  Дај бре Дуњице неку твоју, осећам да си се опасно пролепшала. :D :D

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Nikola Stojanovic рече

 Дај бре Дуњице неку твоју, осећам да си се опасно пролепшала. :D :D

Sad si sebi krknuo nož u leđa. Pa gde se sujetnoj ženi kaže: "Osećam da si se opasno prolepšala"?! C. C. C.

Ne možem. Opominju me da mutim umove i to u vreme posta. Posle se novopridošli sablažnjabaju, kažu - ja mislio pravoslavni vorum, ono žene odaju bez marame na glavi...

Sve to bude atak na ugled voruma. 

"Ја сам спреман - нашао сам шлем."

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Дуња рече

Sad si sebi krknuo nož u leđa. Pa gde se sujetnoj ženi kaže: "Osećam da si se opasno prolepšala"?! C. C. C.

Ne možem. Opominju me da mutim umove i to u vreme posta. Posle se novopridošli sablažnjabaju, kažu - ja mislio pravoslavni forum, ono žene odaju bez marame na glavi...

Sve to bude atak na ugled voruma. 

Пу каква си , а си спреми флајку вино да прославим. Кад ме озари Сунце, да си лепотом и топлотом да се ревитализујем малка. 

Сад овако има да настрада флајка,  од туге. 

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...